Вікторія, у нас теж кухня з вітальнею. В кухні світла плитка в тон фасадів ,і світла столешня, і світлий фартух. Все в одному кольорі. Мені нра))) Нічого не зливається. Ще духовка, плитка , витяжка теж одного кольору. Вітальня вже підлога дубова ,перехід зробили маленьким плінтусом підлговим, і вийшов такий контраст, від світлого до темного ,але мені теж дуже і дуже подобається.
Хочу біля варочної поверхні поставити пенал з МДФ, як думаєте, чи від нагрівання з часом не зіпсується бокова стінка?
В нас колись у батьків, так стояв ще радянський гарнітур, то нічого йому не було тільки жир осідав на тій боковині пеналу і треба було іі регулярно драяти, бо була білого кольору!
Меблі> Матеріал Давайте розглянемо різновиди меблевих фасадів для кухні, проаналізуємо їх сильні і слабкі сторони. Фасад є особою кухні, саме вони головним чином впливають на сприйняття нами інтер'єру приміщення, адже вся передня панель кухонних меблів виконана з них. Для виготовлення кухонних фасадів використовують різні матеріали: масив дерева, алюмінієвий профіль, МДФ і ламінований ДСП. Меблеві фасади з ЛДСП ЛДСП або ламінована деревинно-стружкова плита є найбільш дешевим матеріалом для виготовлення фасадів. Однак їх споживні показники далеко на найкращі, особливо якщо порівнювати з іншими різновидами. Більшість фахівців не рекомендують купувати кухні, меблеві фасадияких зроблені з цього матеріалу. Причина – ЛДСП не любить рідин, а на кухні вона зустрічається досить часто. Меблеві фасади з МДФ МДФ або Дрібно Дисперсійна Фракція є найбільш популярним матеріалом для виготовлення меблевих фасадів. Такі фасади можуть відрізнятися облицювальним матеріалом: покриті шпоною, ламінатом або поліуретановими емалями. Обидва перших виду мають широкий асортимент фактури і кольору, а ось забарвлені фасади взагалі не мають ніяких колірних обмежень. Досить оригінально виглядають фасади, пофарбовані з використанням таких ефектів, як «перли», «хамеліон», «металік» і «перламутр». До того ж меблеві фасадиМДФ можуть бути виготовлені криволінійними: вигнутими, увігнутими або полнооб'емнимі. Меблеві фасади з масиву дерева Меблеві фасадицього типу нерідко називають «масив». До них відноситься класика, яка перевірена роками. Досить часто матеріалами для таких меблів є вільха, дуб, бук, сосна або акація. Фасади з масиву можуть бути виготовлені в будь-яких колірних рішеннях. Завдяки використанню сучасної технології існує можливість до меблевих фасадах застосовувати всілякі ефекти, одним з яких є ефект старіння дерева. До переваг фасадів, виготовлених з масиву відноситься солідність і натуральність, а до недоліків – висока вартість і низька вологостійкість. Меблеві фасади з алюмінієвого профілю У цьому виді фасадів роль каркасної рамки грає алюмінієвий профіль, а для його наповнення застосовують скло, пластик, МДФ і ротанг. До того ж в одному фасаді нерідко використовуються одночасно кілька матеріалів. Ці меблеві фасадиє типовими матеріалами для кухонь в стилях хай-тек і техно. Серед їхніх переваг – довгих термін експлуатації і прекрасний сучасний вигляд. А до негативних особливостей відноситься найвища ціна серед інших видів. Ознайомившись з перевагами і недоліками кожного матеріалу для виготовлення кухонних фасадів, можна приймати усвідомлені рішення в їх виборі.
Привіт. підкажіть будь-ласка яку брати плиту для стола робочого на кухні? Я вагаюсь між стільницею матовою і матова, але така ніби структурна. Візуально мені більше друга подобається, але дизайнер каже, що в ту структуру буде попадати бруд, дир і важко буде у догляді
в мене зараз на кухні 4(!!) відтінки білого. колір білої плівки від БРВ на мдф фасади виглядає молочним поряд з білим холодильником. то треба мати на увазі.
Намалювали нам дві кухні. Одні скинули ескізи, інші законспірувались))). Отже, перший варіант: Що скажете, які зауваження? Мені не дуже подобається оті полички біля холодильника. Думаю, цей стелаж треба б було зробити по всій висоті верхніх шафок. Якось мені біля того холодильника не завершено все виглядає. Але над холодильником має бути ТВ. Ще хочу все-таки витяжку обустити, і зробити в один рівень з всіма верхніми шафками. А що скажете відносно мікрохвильовки? Може її все-таки дверкою закрити? Тепер відносно фасадів. Я вже так замучилась... Усі радять по-різному. Одні кажуть, що все-таки фарбовані краще, а інші - що вони того не вартують, що потребують акуратного поводження, що зараз роблять хороші плівкові тощо. В мене зараз плівкові з Епіцентру, ге ще то. Але от в мами (робили одночасно, той самий майстер) виглядають класно, зовсім не знищились, хоч особливо за ними ніхто не доглядає. Вона купувала якісь одні з найдешевших, наших умільців. Ми ж брали в Епіцентрі, бо хотіли білі, але на той час чомусь білі тільки в Епіцентрі були. Якість не порівняти. На нашій площі різниця виходить у 200 у.о. Ніби й не багато, але все ж... Тепер відносно ручок. На малюнку вони є лише на нижніх тумбах. Але їх може взагалі не бути. Чи варто робити такі заховані ручки. Одні виробники сказали, що якщо брати фасади товщиною не 21 мм, а наприклад 18 мм, то вони дуже тоненькі і є небезпека, що вони повідломуються))). Про стільницю я взагалі мовчу. Хочу дерево, але боюсь. Фурнітура - чи варто переплачувати за Блюм з пожиттєвою гарантією, якщо я не хочу кухню на більше ніж років 10)))? Цікавлять усі-усі думки!!!
Мені дуже не подобається така ідея, тоді вже карго зробити. На рахунок витяжки: вигляд буде може й краще візуально ,якщо на рівні але примірялась до своєї- мені б було так не зручно. Мікрохвильовку не закривала б, якщо зробити з тими поличками щось)
Теж не подобається стелаж біля холодильника. Мікрохвильовку би закрила. А що то за полички над мийкою? Яка площа кухні? Чи комунікації вже підведені? Бо якщо кухня у Вас велика, то чи зручно буде через всю кухню бігати до холодильника? Не дотримане правило трикутника.
Стільниці вроді і багато, але вона ніби "перерізана". В куті біля духовки хіба якусь техніку кухонну поставити, мені здається, що там доступ буде трохи обмежений. І якщо щось глобальніше готувати, і "метатись" від стільниці справа від плити до стільниці зліва від плити - небезпечно і не дуже зручно, як на мене.
поки роздивлялася то те саме подумала)) Круте вирішення питання "А чи можна поставити духовку біля холодильника". Хіба тільки треба дивитися, щоб вони не були вузкі і глибокі
Я теж такої думки. Нам під закрите висувне карго буквально пару см не хватило. Ми так його хотіли... Там всі спеції, коробки з сухими сніданками можна поховати... Зробили внизу збоку. Я його дуже раджу, хоч знаю, що воно досить так здорожчує кухню.