Ні, молокозбірники трохи інакші - там більший отой отвір для соска і немає "вентиляції", а це саме формувач сосків Хоч я теж у свій час "зажала" грошей на них (тепер думаю що таки даремно ) і користувалася час від часу власне молокозбірниками від Київгуми.
Без молокозбірників. Берете шприц, витягуєте поршень, зрізаєте гострим ножем ту частину, де вдягається голка, з того ж боку вставляєте поршень. З того боку, де початково був поршень (там края заокруглені і не будуть травмувати ніжну шкіру) прикладаєте до грудей так, щоб сосок опинився в середині шприця і тягнете поршень - щоб потрохи витягнути сосок, сформувати і легше прикласти дитину.
Дуже дякую за поради, не здаюсь!!! аж настрій покращився,бо вже живого місця нема на них а які найкращі позиції для годування в такому випадку?
Не допускайте отого сповзання на сосок з ареоли - виймайте зразу грудь (чистий мізинець просуньте дитині в кутик роту і покладіть між ясна, і тоді виймайте, щоб вона не затисла ваш сосок яснами) і прикладайтесь знову - натисніть пальцем дитині на підборіддя, щоб гарно вивернулась нижня губка - взагалі давайте грудь тільки у широко відкритий ротик, якщо чуєте, що дитина сповзає, змініть положення дитини, типу підмостіть її вище. З приводу плоского соска ось що ще, крім порад поданих вище, радять: прийом "сендвіча" - візьміть грудь поза ареолою знизу читирма пальцями і зверху великим, стисніть пальцями грудь, одночасно надавлюючи в сторону вашої грудної клітки - так сосок стане довшим і дитині буде легше взяти груди, у критичних ситуаціях, під контролем консультанта можна на недовгий час використовувати захисні силіконові накладки (але з ними треба обережно, то суто, щоб позаживали тріщини, бо може бути зменшення лактації), і старайтесь не допускати перенаповненості, бо тоді ще тяжче взяти сосок. Будете отримувати, а поки ви обоє вчитеся і то потребує терпіння і наполегливості - успіхів вам!
Ой, краще без накладок на груди. В мене знайома так захопилася, що годує в ними вже 8 місяців, бо дитина інакше не бере груди. Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
будете юудете, просто перший час важкий. Я перші 2 місяці думала, що коли ж то буде задоволення від ГВ, бо на початку біль страшна сосків, потім дуже Мелася неспокійно їла, було ГВ з танцями, заснути ввечір на циці-анріл, тільки ходити по хаті. А от зараз тааакий кайф! так що все пройде
тільки як крайній засіб з великою обережністю - на кілька днів, щоб дати зажити тріщинам, якщо там вже зовсім капець, а краще, звичайно, обійтися без них.
так і роблю, але від того переприкладання буває потім здерта шкірочка, бо поки знайду кутик ротика тим мізинцем, то вже капець. По швидше б можна було в позиції колиска, думаю,це б теж частково вирішило проблему. Дякую дівчата,усім і нехай ГВ приносить тільки радість
Мамусі, я мала такі біди з тими тріщинами, втягнуті соски, що хочеш я робила, і формоутворювач соска я носила ще як вагітна була, потім витягувла шприцем, як тут написано, мастила усім чим можна, а воно ніц не гоїлось, що з накладками що без, молока мала купу, ревіла як дурна коли годувала, бо то така біль неможу передати, думаю Ви самі вкурсі, мала мені повідкусувала все що можна і неможна, тепер замість сосків маю гарні рубці((( що буду робити з 2 малечею взагалі незнаю(((( Просто вирішила поділитись своїм сумним досвідом. Як можете терпіти то терпіть бо то мамине молочко для малечі найкраще!!!
Дівчинка в палаті зі мною лежала - малий не брав такі малі втянуті соски взагалі, теж молока було, що залийся. Зціджувалась і кормила з пляшки, а шо робити... Я теж натерпілась з тими тріщинами, що капець. Це при тому, що прикладала ненадовго і все рівно вони з"явились. Я не знаю, може це відома порада, але мені допомагало. Прикладати до грудей після того як погладити сосок, щоб протоки відкрились і молоко почало виділятись. Трішки нажати, щоб потекло вже, і тоді коли дитина прикладається, то набагато легше.
Який досвід... До 2-3 міс малого теж мала не те що тріщини, а прямо кратер на місці правого соска крові моєї Влад попив в перші місяці добряче, в прямому сенсі цих слів (лівий загоївся через місяць), але то я сама винна, бо не впильнувала одразу правильне прикладання (то треба було вчасно до консультантів звернутися, або самій більше дивитися). Тому до того часу по колу пурелан-ванночки-мазі-настойки-повітряні ванни-пурелан... аж поки не загоїлися (при чому загоїлися самі по собі, коли я вже змирилася і плюнула на ті всі процедури). Порада тут одна - пом"якшувати шкіру (пурелан, травяні ванночки і т.д), стежити за прикладанням і по можливості таки формувати сосок (накладками, пристроями) і з часом дитина насмокче собі потрібну форму. Не знаю як буде по завершенню ГВ, але зараз мої колись втягнуті соски виглядають абсолютно так само як і правильні "випуклі"
Я із самого першого разу і потім постійно перед кожним годуванням протягом 7 тижнів (після того соски перестали боліти) мазала Пурелан густим шаром. Більше ніц не робила. Тріщин жодної не було. А накладки нам не пішли взагалі. Мала відповлялась їх в рот брати, як і соску, і т.д. Я не силувала.
і в мене ця проблема, почалась ще пб. купила пурелан, а моя Г як побачила почаласварити, що тріщини потрібно висушувати, а не мазями мазати. то сказала розчином синьки після годування, шоб висохло, потім синтоміцин-антибіотик місцевий, проти всяких різних стрептококіві ьт д, то я так роблю вже 2ий день, вчора вроді вже хоча б біль не посилювалась, але все одно болить.... хтось таким методом користувався???
І ви кормите дитину хоч мажете антибіотиком? Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
Вона відверто садистка. Не знаю як тріщини на п"ятках, а на сосках точно не треба сушити - дитина при кожному годуванні (а то щогодини, а то і частіше) буде знову і знову здирати засохший шар і буде тільки гірше. У мене прямо кров засихала у тріщинах, то я навпаки перед кожним годуванням старалася розмочити перекисом чи чаєм з ромашки - так було менш боляче і не утворювалися нові тріщини. Навіщо антибіотик я взагалі не розумію (і що ви з ним робите - змиваєте перед кожним годуванням? але ж дитині він все одно потрапляє?)... Пурелан і головне стежте за прикладанням! А підсушувати можна роблячи повітряні ванни для сосків( гуляючи топлес між годуваннями)
від тріщин також дуже помічни вітамін А у масляному розчині. Той вітамін взагалі дуже помічний тим, хто має проблеми зі шкірою --- дописи об"єднано, Jan 25, 2016 --- Ще й ціна смішна.
то хоч не спиртовим ви користуєтесь? Пурелан якраз створює умови для заживання, підтримує нормальну вологість, еластичність шкіри. Ще можете обліпихову олійку спробувати.