Я ж і кажу, що все залежить від колективу і настроїв в БК, напевно. Бо дарувати парфуми, картки в супермаркет вчителям то дуже весело Нам от теж на зборах сказали що основні кошти на витрати по ремонту школа бере з державного фінансування, і цього цілком вистачає. На що потрібно здавати в класі обговорили, то також зрозуміло що за гроші ті буде робитись.
ну у нас звіти всі в порядку. Там чітко прописан, на що витрачалося Інша справа, що 90% батьків на це підписується. У вас попереду ще 11 цікавих і неповторних років співіснування з іншими батьками і різними вчителями --- дописи об"єднано, Sep 17, 2015 --- і не лише так. Як теж розповідає одна знайома, їм класний керівник на зборах прямо говорить, що в них заведена традиція, наприклад,на день вчителя від класу вітати директора. Тому або батьки вітають, або вона мусить зі своїх коштів "вітати". Шкільна ієрархія вибудована також по своїй вертикалі- від звичайного вчителя до управління освіти. Молодші класи- то так, навіть не квіточки. Найцікавіше- у старшій школі
Після року в батьківському комітеті садка у випускній групі і роботи в вузі мене напевно вже мало що здивує На щастя, поки що в школі сприятлива атмосфера, ніхто нічого "аж такого" не вигадує, а там побачимо як далі буде)
Мамочки першачків, скажіть вашим діткам теж задають багато домашнього завдання? Ми інколи по 2 години робимо уроки вдома.
А що вам такого задають? Нам, наприклад, у тому друкованому зошиті рядок-два написати, ну і вчителька ще по пару рядків дає у зошитах у клітинку і косу лінійку писати. Ото і всьо... --- дописи об"єднано, Sep 18, 2015 --- Ну ми то все 10 хвилин робимо
нам дають писати по 1 сторінці в зошитах з письма, математики, природознавства. Прочитати оповідання 5 разів, яке на 1-2 сторінки в відомому букварику Захарійчука. За два тижні десь 4 малюнки малювали, маски 3 штуки малювали, вирізали. З математики в книжці дають по 2 сторінки опрацювати, з ангійської слова вчити, диски слухати, в зошиті розмальовувати. Одним словом ми з чоловіком в шоці)))
То якийсь пипець. Я би ту вчительку послала. Нє, у нас такого навіть близько нема. А те домашнє, яке нам задають-- дітям у задоволення, навіть кажуть, що мало. А Цьомцьмка десь писала, що в 1 класі взагалі не мають домашнє завдання задавати. Тому, якщо реально важко -- піднімайте бунт. Я взагалі в школу йшла настільки агресивно налаштована, але бачу, що мене (а головне -- дітей) все влаштовує. У нас тричі в тиждень фізра, раз хореографія, малювання, праця... Діти реально не напрягаються і щасливі. Школа на Пасічній, а я відчуваю себе в Америці)))
Це все залежить від вчителя. В неї такий спосіб роботи. В нас в паралельних класах в одного вчителя з 2 вересня пишуть-пишуть-пишуть..., а друга каже " Не переживайте , мами, ми все встигаємо і все вивчимо"
В першому класі не може бути домашніх завдань. Ну принаймні в нас не було і вчителька постійно наголошувала про те. Вона могла в особистій розмові сказати, на що звернути увагу, але завдань для цілого класу не було
Не може бути такого навантаження на дитину в 1 класі! Домашні заборонені взагалі. Нам задавали завжди щось додому, але то явно не було по 2 години, а значно менше. І в щоденнику просили не писати домашні, бо для першачків то заборонено. Норми виконання домашніх завдань у 2 класі - до 45 хв. 3 клас - 1 год.10 хв. 4 клас - 1 год.30 хв. Про яких 2 години може йти мова для першачка, не розумію? Вчителі подуріли, та нехай протягом уроку вчать дітей, а ні, щоб батьки ще й самі вдома їх вчили. Я подивилась репортаж ТСН про те, як наші діти заробляють тільки хвороби в наших школах - взагалі в шоці! Я хочу мати розумну дитину, але в першу чергу фізично і психічно здорову.
в нас на дощці написано щодня! Ось одне з дом. завдань: Малюнок Увага! Діти на дорозі" природ. с. 10-11, зош. с.6 читання с. 22-25, зош. с. 8 англ. мова с.3, розмалювати, називати що намальовано, прослухати диск, зош. с 2 наступний день: читання с.30-33, зош. с.11 матем с.22-23, зош с.4 письмо с 10 і розмалювати
Так само у нас було в 1 ому класі, зараз ще більше. А рюкзак.... То ужас. Вага 3-4 кг. І завдання теж багато. А от в паралельних класах інакше. Ше минулого року нам вчителька вивішувала от стільки скільки Ви напис., то іншому класу навіть половину з того не писали. Так важко, тому бажання у дітей вчитися не буде.
Діти повинні то в класі опрацювати, в зошиті мали би доробити те, що не встигли в класі і все. Не можуть по цілій сторінці з зошитів першокласники вдома робити. Якщо в класі взагалі не встигають з робочими зошитами попрацювати - питання до вчительки тоді. Ви на зборах то питання обговорюйте. У нас вчителька питалась на зборах, чи нормальне навантаження вдома, чи не забагато домашніх завдань.
У всіх тих зошитах, які нам дали (за них ми 250 гривень заплатили, причому мені завуч однієї школи(не нашої) казала, що ті зошити взагалі не є обов"язковими, вони просто вчителю життя полегшують) є малюнки, яеі діти не розмальовують. Принаймні їх не змушують. Мій син, наприклад, пише із задоволенням, а малювати не любе (весь у маму))). І я його весь час питаюсь: невже вчителька дозволяє мати в зошиті стільки нерозмальованих малюнків. Так! Хоч малюй,хоч ні -- нічого нікого не змушує...
ха! у нас кручє! мій першачок, в якомусь завданні, де в порожніх рамках треба було намалювати гуску і машину, просто підписав- в одній рамці "гуска" , в іншій "машина". теж додому задають лише дописати те , що в класі не встигли.
Знайомої малий вчиться в 21 школі, то там справді каже завдання дають, але тільки те що вчили або робили в класі, щось елементарне доробити чи розмалювати. І від інших знайомих в кого є першокласники таке саме чую з різних шкіл. Спеціальних домашніх там нема, і щоденників нема, бо в 1 класі то заборонено. Якщо дитина в класі встигає, то вдома лишається майже нічого, то залежить як в конкретної дитини вдається з тими завданнями. Та і програма всюди однакова. Хіба вчителі пояснювати і опрацьовувати в різних темпах можуть
ми не в тій школі і вже не в 1-му, а в 3-му класі, але домашні завдання в 1-му класі у нас були такі ж об"ємні як і у вас, правда вчителька наша на зборах наголошувала, що домашніх завдань в 1-му класі не має бути, тому якщо хтось щось не виконає, то нічого страшного. Звичайно, практично всі старались виконувати д.з. повністю.... Спілкуючись з батьками різних класів і шкіл, зробила висновок, що то все від вчителя залежить.
Позиція нашої вчительки - в класі 34 учні - урок 35 хв.,а тому домашнє завдання обов"язково буде. З математики 2 друкованих зошити + додатковий в клітинку, де позначаються цифри, з письма 1 друкований,1 звичайний. Завдання щоденно в кожному. Уроки робимо 2-2,5 години щовечора, враховуючи, що дитина ходить на групу продовженого дня, ввечері вона вже нічого не сприймає. Так само завдання є з природознавства, основ здоров"я і англійської (в друкованих зошитах).В домашнє завдання входить і опрацювання теми з підручника, батьки повинні пояснити і опитати. Щодня віршик напам"ять. Ми в шоці. І нам весь час наголошують: якщо ви не справляєтесь,то нащо давали дитину в англійський клас?(школа звичайна, біля дому,у спальному районі.) Ще вражає, що те, що пише дитина - палички, цифри, крючечки, написані криво, вчитель виправляє червоною ручкою. В дитини скоро буде психологічна травма, рівно писати ці значки в неї на третьому тижні навчання в 1-му класі ніяк не виходить. Всі зошити червоні. Крім того, майже всі діти в класі вже вміють читати, а ми ні. І знову запитання - нащо давали в англійський клас? Але проблеми в нас з читанням українською, а англійську ми перед тим вивчали в садку 2 роки. Певне, псуємо статистику, хоч при підготовці до школи і на всіх зборах наголошували, що не треба вчити дитину читати, бо цього вчитимуть в школі.
В мене теж щаслива Д/з - 15 хв. Єдине, якщо букви зовсім кривульки, пишемо в чорновичку (уже аж сторінку списали)