Він боїться, що я за ним не прийду( пояснюю, що такого бути не може, що я за ним завжди приходила) він буде сумувати за мною, йому там нудно і він не хоче. Перші 3дні ми ходили більш меньш, а на четвертий він не сам пійшов до групи, а вихователька його потягнула за руку до себе(та нічого особливого) він почав плакати, мені сказали, що всі дітки плачуть, щоб я йшла... забрала його з неймовірно гарним настроєм, всю дорогу мені розказував у що бавилис і з ким. В п'ятницю з нереальним плачем просив щоб я його більше туди не відводила Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
можливо, у нього ситуативний такий страх виник. йому здалося, що вихователь якби забирає його, а ви йдете. мені, здається, що з ті старшими дітками є сенс уже прощатися, а не просто йти, поки вихователі відволікають. я з малим тепер завжди прощаюсь, цьомаю його і кажу, що прийду тоді-то. тут він впевнений, що мама прийде і тому не боїться. але, певно, у вашого синочка ще характер інший. мій сам не любить бавитися, він дуже комунікабельний і всюди шукає дітей. а вам треба більше часу на адаптацію.
Та я з ним прощаюсь, кажу, що потім прийду, але він мене відпускає, от і його відтягнули. Але як тепер бути? Ні морально ні фізично не буду ж тягнути по вулиці дитину яка плаче Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
Дякую! Власне в той день, коли я писала відгук, забирала з садку вже радісну дитину)) Ну і Ви мене розрадили Наразі ходимо до обіду, тобто без сну. Я справді лишаюсь вдома, рідше йду на роботу, але син про це знає, пояснюю, що буду працювати за комп"ютером. Зараз, як правило, вранці йти не хоче, інколи плаче, але коли забираю -настрій нормальний цілком, вже познайомився з дітьми, багато чого подобається, нові враження Звичайно, дуже залежить від віку і настрою мами. Особисто я б не віддавала 2-х річного малого в садок (зрозуміло, якби мала можливість) Зараз сину минуло 4 роки - то вже інша історія. І коли минулого року я ще вагалась і мала тривожний настрій (так і не вийшло з садком), цього року дуже хочу, щоб був садок (принаймі до обіду і 4 дні на тиждень, 1 день цілий я на роботі і малий в бабусі) Прощаюсь завжди з малим (не тільки про садок кажу), завжди говорю, коли буду, хоча то теж від дитини залежить.
на той час коли вона йшла в садок в 2,9 таких глобальних думок в неї не було)) --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2015 --- думаю тут теж є трохи зв'язок, бо моя дуже любить з кимось гратись і навіть деколи в суботу хоче йти в садок))
Я давала один день ляльку, один день соломку гамати. А закінчувалося плачом, бо дітки хотіли взяти побавитися/з'їсти. Переконалася, краще з собою нічого не давати, нехай граються загальними іграшками, нема почуття власності, всі на рівні.
В нас категорично заборонено приносити з собою їжу теж одна мама якось хотіла печиво дитині дати , і я вважаю то дуже правильно, не тільки тому що не поділяться, а й тому що не всі діти їдять увесь асортимент магазинних солодощів у нас теж вже 2 десь малий вкладається на порозі групи і кричить "не хочу, не піду", але в садочок іде майже спокійно сам ногами, і потім в групі за 3-5 хвилин вже заспокоюється. Хотіла ще таке запитати - то у всіх садочках дітям в ясельній групі вихователів треба на ім"я і по-батькові називати? Бо я чомусь була налаштована на "пані Марія і пані Юля", а не "Марія Романівна" і "Юлія Зіновіївна" Як дитина то має вимовити?
Я теж так думаю, але донечка просто обожнює соломку, а коли ми тільки почали ходити, вихователька з насміхом мені сказала, що моя дитина "нагло" в дівчинки брала соломку, от я й перепитала чи можна. Дитина маленька і не розуміє , що не можна от так брати, хоч завжди пояснюю, що потрібно запитати дозволу. Шкода, що не змогла попасти на збори, хотіла це питання підняти. Z
Якщо даю племінниці в садочок, наголошую, що тре ділиться, а ні - їш в дома. Те саме кажуть виховательки. Тому поблем, що хтось в когось взяв нагло нема.
Наші дітки в ясельній називали просто на ім"я (так самі вихователі казали). А оскільки вони ще й "ти-кають" в такому віці, то смішно звучало. Але якось поступово непомітно (вже в молодшій групі) до імені додалось по-батькові.
Наскільки я пригадую, то в яслах взагалі ніхто нікого ніяк не називав. Максимум -- тьотя і на ти. Тепер мій малий виховтельок (йому 3,5роки) хоч і знає, як звати, але як нам щось про них розповідає, то каже: "тьотя, яка дає їсти" (то нянька), і "тьотя, яка пише з білим волоссям, і з чорним волоссям" (то виховательки). А оце "ти" я взагалі ніяк не могла пояснити. Вони всім тикали (ну бо в сім"ї всіх бабів, тіток-дядьок, хресних на ти називають), то аж вухо різало. Але Артем минулого року (відповідно йому було плюс-мінус 6 років)пішов на плавання, на гімнастику, на підготовку до школи, там нові люди, тренери, вчителі -- то відразу на "ви" перейшов, і менші за ним потяглись. Тепер от 3,5-річний всіх на "ви" називає, а старші в його віці тільки "тикали"
Нагадали ))). В нас в групі казали пані та ім"я. То мій в яслах говорив палілеся, палілалиса, і пулюсяня. Ми так сміялись.))
В нас на ім'я-по-батькові звертаються, але вже не знаю, як наш чудік, тоді ще "малий німець", перекрутив то все,ну,але досить того, що одна вихователька в яслях попросила, щоб він її називав просто пані Віра
Дівчата, а ваші дітки в ясельній групі якісь пісні співали, вірші вчили, ігри грали, малювали, ліпили? Бо коли не прийду, то вихователя нема, одна няня, всі плачуть, таке враження, що дітей зранку привели і вони цілий день мають просто тинятися без діла по групі. Моя життєрадісна дитина почала перетворюватися в плаксивого невротика, думаю, просто діткам там нудно і нецікаво, тому й наступає таке розчарування. І дивуюся, чому в гарну погоду навіть ніхто не думає їх вивести на майданчик побавитися!?
Може ви на таке просто попадаєте. Бо в нас теж буває, що вихователь пише, няня миє посуду, а діти, так як ви кажете тиняються, хтось плаче, хтось бавиться. Але то не завжди так. Бачила, що роблять зарядку, танцюють (мають там магнітофон), і фарбами малюють, на вулицю виходять десь на годинку. Мій, на жаль, нічого не робить, хіба плаче, що мене чим раз тим більше засмучує. Як думаєте, є такі несадочкові діти чи ще привикне? Ходимо 6 днів по годині, трохи з перервою.
відповіла у ПП, у цьому садку у ясельках так є. Гуляли трішки у вересні і потім вже аж у травні-черівні. Єдиний варіант - на батьківських зборах піднімати бучу і вимагати гуляти згідно розпорядку.
Теж була в нас така пропозиція. І на моє: "А як тоді будемо купляти все, що нам треба? Звідки гроші візьмемо" здивувався: "Та в банкоматі!"
В мене теж на питання де грощі взяти, каже в банкоматі Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
Продвинуті діти, а моє бідасьо тягне свою копілку і каже, що є багато грошей тут. В нього така пластикова іграшкова пляшка десь на три літри вже майже заповнена металевими я сама її ледь піднімаю)))