Щеплення необхідні? (2)

Discussion in 'Дитяче здоров'я' started by algo, Jun 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Якщо вже зайшла мова про фанатів вакцин, то спитаю таке. Як у наших школах ставляться до нещеплених дітей, які мають офіційні відмови від щеплень? Чи не виникає конфліктів між батьками щеплених та нещеплених дітей, чи не ставляться до нещеплених дітей упереджено?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    1. а як в школі батьки знають, хто щеплений, а хто ні?
    2. ні разу не стикалася з цим в жодному з 2 навчальних закладів . І якщо у приватній, де мало дітей в класі і між собою самі батьки спілкувалися і знали більш-менш хто, що і як ( та і відмови медсестра приймала без проблем прям в школі ), то в державній я і поняття не маю, хто там в класі щеплений , а хто- ні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    медсестра погрожувала, що будуть в нас проблеми і радила "купити" запис щеплення, "ну шкода чи що?" :)

    Діти - ні :) а між батьками нема аж такого спілкування, щоб на такі теми сперечатись
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас у статуті нема такого :)
    я проти липових довідок. В нас офіційна відмова, і поки на найвищому рівні (Конституція, Закони України) нема обмежень для нещеплених дітей, - ми рівні в правах і в разі чого не довідки липові писали б, а якийсь шум здіймали. Школа ж державна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата, це ж за бажанням буде чи примусово?
    "За тиждень Міністерство охорони здоров’я планує розпочати вакцинацію проти поліомієліту
    Вона стартуватиме з Закарпаття, де були зафіксовані два випадки захворювання дітей. Тоді розповсюдиться на сусідні області - Львівську та Івано-Франківську. Після цього пошириться на всю Україну. В поліклініки будуть розіслані рекомендації для щеплення дітей. На першому етапі щеплюватимуть дітей від народження до 6 років. Саме вони нині найбільш вразливі, бо рівень імунізації серед малюків найнижчій. "

     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А я чула по радіо, що вакцинація стосуватиметься усіх дітей до 6 роківщ, безвідносно до того, чи були вони щеплені раніше. Оскільки у нас буцімто епідемія зараз. А який сенс у цьому? Якщо дитина раніше вже мала щеплення, то для чого ще раз робити. Чомусь у мене таке враження, що аж дуже роздули то все, ті два випадки. Сьогодні у ВЗ читала, що діти вже одужали, цитую:''Начальник головного управління Держсанепідемслужби в Закарпатській області Володимир Маркович стверджує, що у дітей ентеровірусна інфекція, спричинена вакциноспорідненим поліовірусом. У телефонній розмові з журналістом ВЗ медик зазначив: у дітей діагностовано гострий в'ялий параліч, а він успішно лікується.'' Тому, маю таку думку, що мабуть вирішили пошвидше використати вакцини, які є. Ну, і нагадалася епідемія свинячого грипу, коли всі тоді ходили в масках, школи позакривали і радили щепитися ''Таміфлю'', який певно увесь скупили в аптеках, хоч він і недешевий був.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Це все бізнес, потрібно терміново відбити кошти, іншого пояснення я не можу знайти. Але найгірше, як це відібється на здоровї наших дітей. Я так би мовити ніколи не була противником вакцинації. Та спостерігаючи за останні роки, як вона відбувається, то закрадається думка, що нас просто хочуть знищити. Можна звичайно багато говорити, але коротко: " Батьки, пильно і відповідально відносьтеся до вакцинації , бо тільки ви несете за це відповідальність!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    В моєї доні всі прививки є за графіком. Я за щеплення.
    Але зараз я не дозволю, щоб їй капали-кололи яусь фігню.
    Нема гарантії щодо якості вакцини...
    Сподіваюсь, всадку без відома батьків дітям нічого такого не підсунуть...?
    --- дописи об"єднано, Sep 12, 2015 ---
    Але ж щеплення не так запобігають хворобі, як послаблюють її інтенсивність.. Хіба ні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Але щеплення не дають імунітет на все життя. А чи багато людей робить ревакцинацію в дорослому віці? Тому і виходить, що хворобу "відкладають" на дорослий вік, коли вона вже не така безпечна, як у дитячому.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    щеплення- це лише варіант того, що якщо людина захворіє, то можливо ( але лише можливо) перенесе захворювання у легшій формі. Хоча, по досвіду , наприклад щеплених і нещеплених від коклюшу- такої тенденції не прослідковується. І нещеплені часом хворіють легко, і щеплені- важко . Зрештою. перебіг хвороби залежить від стану імунної системи. Наскільки вона здатна справитися із збудником. Якщо імунка ослаблена, то антитіла після вакцинації не будуть працювати так, як потрібно.

    Для самої людини- щеплення, по суті , ніякої користі не грає. Скоріше- навпаки: це зовнішнє втручання в імунну систему, яке може давати непердбачувані наслідки. А от для суспільства щеплена людина- це благо. Бо вона дає ймовірність захистити соціум від людини . Може трохи закручно написала, але суть в тому, що щеплення- це благо не для конкретної людини ( тут якраз навпаки), а для соціуму в загальному.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Staff Member

    То треба говорити про конкретну хворобу і конкретне щеплення. Наприклад, я не бачу жодної логіки щеплення КПК в дитячому віці. Вакцина проти тих трьох дитячих хвороб діє не більше 10 років. Я мала кір (чи щось схоже на нього, бо зараз ті хвороби так мутували, що навіть у нещеплених картина не є чистою) в 17 років, була щеплена всім за графіком. Моєї сестри коліжанка в 19 років дуже тяжко переносила свинку. Звичайно, можна мати іншу точку зору (наприклад, що навіть в дитинстві ті хвороби можуть мати тяжкі наслідки і т.п.)
    Щодо АКДС. Ну от кашлюком мої малі вже майже перехворіли. Нічого страшного в нашому випадку не було, обійшлися без медикаментів. Щодо самого щеплення від кашлюка, то зараз ніби планується заміна введення самого збудника на введення анатоксину. То треба читати про саму хворобу, щоб розуміти, в чому різниця. Ну і от пише Дібров, що після заміни живої вакцини на "вбиту" рівень захворюваності різко зріс, але при тому хвороба проходить легше, бо зараз інший рівень медицини, ніж років 40-50 тому, та й рівень життя інший. Але в нас того не визнають, діагноз не ставлять, кашлюк гуляє вільно (типу бронхіт, алергія і т.п.), бо нашим медикам головне, щоб папери були в порядку. Потім одного прекрасного дня призначать в країні епідемію. А жива вакцина проти кашлюку була дуже небезпечна, після неї хворіли і в тяжких формах.
    Про поліо на останніх сторінках достатньо переписано.
    Щодо правця і дифтерії, то там вводиться не збудник, а анатоксин. Ті щеплення я розглядаю своїм дітям в трохи старшому віці, але ще буду читати про те, на яких матеріалах отримують ті анатоксини.
    А взагалі я притримуюся думки, що краще в дитинстві формувати міцний імунітет, а не бавитися з ще не сформованим.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Хочу зрозуміти, чи справді щеплена дитина (наприклад від того ж поліеміту) буде загрозою для нещепленої? Малий почав ходити в садок, тому дуже за то переживаю. Робити цю вакцину не планувала, тим більше в цей період - соплів-кашлів. Хоча зі слів мами (вона працювала в садочку), бувало, що в групі деяким дітям робили щеплення, іншим ні ( наприклад за станом здоров'я) і діти контактували між собою. Каже, що на той час ніхто тим не переймався.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    інактивовану вакцину від поліо у нас почали давати лише кілька років тому. До того усіх щепили лише ОПВ. І зараз, в 6 років ( раніше з 3) давали теж лише ОПВ. Діти ходили в садки-школи , щепили там же. Контакт був постійно. Значить, ноги ростуть зараз у теперішніх вакцинах ОПВ
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Тобто, ви можливо плануєте робити лише АДС без коклюшного компоненту. Здається це роблять після 4 чи 6 років, чи я помиляюся.
    Я теж не вважаю, КПК виправданою прививкою, бо ці захворювання не є аж такими небезпечними, щоб заради теоретичної неможливості захворіти ними в майбутньому піддавати дитину триразовій вакцинації. От ми у 8-9 міс 4 дні мали температуру до 39, потім мали висип, на лиці, руках, ногах, досить сильний. Дитина переносила нормально. Педіатр поставила _ корєва краснуха(хоч навіть той Комаровський пише, що такого нема) . Ще направила в інфекційну, таи два лікарі розглядали і прийшли до висновку, що це алергічний висип. Одним словом не дійшли згоди. За 5 днів висип зійшов. Нікого з ким би дитина контактувала для передачі вірусу їй я не знаю, бо це досить мала кількість людей. Тим не менше педіатр мені сказала, що КПК треба буде робити. Хоч я ще нічого не робила.
    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    Last edited: Sep 12, 2015
  17. Virna

    Virna Well-Known Member

    стосовно поліо, мама приїхала з Італії, там місяць доглядала за жінкою-інвалідом, якій в дитинстві зробили прививку від поліомієліту і їй паралізувало ноги. Мама казала, що щепили її тоді уколом, не капельками, то я так розумію була не жива, а ця інактивована вакцина. до речі, жінці вже за 80 років.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    власне неінактивованою щепили теж ще донедавна. Бо інфандрекси-пентаксими почали застосовувати лише років 9 тому. Покоління, народжене до 2005 року усі ще щеплені "живою". Випадків поствакцинального коклюшу власне серед тих, кого знаю- не було ( хоча, звісно, вони десь та були). Але тим не менше, були випадки, коли за рік-два щеплена дитина все-рівно стикалася з коклюшем і переносила його зовсім не легше . Жива вакцина від коклюшу мала ще інший негативний вплив- на нервову систему. Коли після вакцинації діти по 2-3 тижні були в перезбудженому стані, то навіть тоді медики прямо казали, що це "нічого страшного. це коклюшний компонент так діє поки антитіла виробляються". Інактивована вакцина мала на меті ще і позбавити дітей від тетрагенного впливу живого збудника власне на нервову систему.
    --- дописи об"єднано, Sep 12, 2015 ---
    АДС показана в будь-якому віці по графіку, якщо не можна вводити коклюшний компонент. Ну і дорослих щеплять вже АДС, оскільки коклюш може становити лише для маленьких дітей
    --- дописи об"єднано, Sep 12, 2015 ---
    в дитинстві- навряд, бо вакцина від поліо ( спочатку дійсно інактивована а потім- жива)- почала застосовуватися лише з другої половини 50-х років. Тобто на час введення вакцинації жінці мало би бути мінімум 20 років
     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    А скажіть мені, раз тема вже піднялась. В гімназію Симоненка приймають з офіційною відмовою від прививок?
     
  20. Virna

    Virna Well-Known Member

    казала мама, що було 12 років. треба спеціально перепитати.
     
Thread Status:
Not open for further replies.