Дівчата, а вашим п'ятикласникам треба нести на трудове навчання лобзик і пилочку до нього, бо в нас вдома таке не водиться, і в моєму бюджеті лобзики якось не передбачені.
у нас минулого навчального року п ятикласники ні разу нічого лобзиком не різали . Весь рік якісь подєлки із підручних засобів клєпали.
В нас на лінійці чоловік казав що бачив як дівчинка одна зомліла. Хоч урочичтість була оперативною і вроді не затягнута. То нагадує як на весіллях в церкві бувають люди мліють, і вистояти на жарі дітям важко. А оце взагалі жесть Знали ж, що спека має бути.
Прикро. Менi дуже сподобалась ваша школа. А може хтось пiдкаже якi є фiзико-математичнi школи у Львовi з вивчанням англiйськоi? Покищо знайшла iнформацiю про 52 та наче НВК "Школа - гiмназiя Сихiвська". Дуже хочу почути вiдгуки батькiв третьоклашок з цих шкiл. Заздалегiть дякую
у нас у місті фізико-математичне спрямування навчальних закладів- це хіба з 5 класу і старше ( це гімназії Євшан, Академічна гімназія, фіз-мат ліцей). 52 школа- це школа ім. Лобачевського, яка має математичний ухил ( іноземна тут слабенька), причому зараз її математичний рівень далеко не той, що був колись. Гімназія Сихівська не має окремого математичного спрямування.Тобто однієї універсальної школи, де би з 1 класу однаково сильно викладалися іноземні мови і математика- не знайдете. Або один ухил, або інший , а рівень другого предмету- залежить суто від вчителя, який попадеться на викладання.Фізико-математичні заклади- це старші гімназії та ліцеї, де немає початкових шкіл.Тому вам нічого не заважає зараз обрати просто початкову школу з хорошим першим вчителем чи англійську спецшколу, а потім при потребі- з 5 ( чи більш старшого класу) класу перевестися у спеціалізований заклад природничого профілю. А англійська мова зараз викладається у всіх закладах. У спеціалізованих- поглиблено, у звичайних- менша кількість уроків. п.с. взагалі ви школу обирайте ще з урахуваням свого місцяпроживання. Принаймні початкову. Бо якщо житло ваше буде в одному кінці міста, а школу зараз оберете в іншому, то ви просто замучаєтесь дитину по нашим коркам щодня возити через все місто. Нам до школи на машині- максимум 10 хвилин їзди, які вранці перетворюються через корки мінімум на півгодини. Машрутками буде ще проблематичніше.
Зрозумiло... Тодi нам треба шукати з матиматичним ухилом. У дочки в школi дуже специфiчна програма. Вони вже вирiшують задачi через рiвняння, або навiть через систему з двома невiдомими, вивчаю дроби, та ще багато вiдмiнностей... Так що звичайна загальноосвiтня школа - не варiант. Дитина буде нудьгувати на уроках. А з англiйської рiвень пiдтримувати можливо i самостiйно ( ми з чоловiком вiльно володiємо, багато спiлкуємось у родинi) або займатись додатково.
Я хочу спочатку визначитись зi школою, а вже потiм винайняти квартиру десь поряд. У Харковi до школи нам 5 хвилин пiшки, у дворi дитячий садочок для молодшої дочки та спортивна школа, де дiвчата займаються спортивною гiмнастикою. Знайти б таку мiсце у Львовi!!! Як шкода, що маю робити це дистанцiйно. Перед першим класом було набагато легше, бо ми просто ходили до шкiл якi нас цiкавили i розмовляли з вчителями, якi повиннi були набирати першочкiв. Тепер буду телефонували до завучiв i прискiпливо допитувати. Потрiбно лише визначитись зi списком "жертв"
якщо вас влаштує спеціалізована школа з російською мовою викладання ( але українська там викладається на рівні з російською, така ж кількість уроків на тиждень. Діти вільно володіють українською і ЗНО також здають українською. В цій школі багато дітей і з україномовних повністю сімей, і взагалі- різних національностей)- зверніть увагу на 45 школу. Це одна з найсильніших шкіл міста, тут добре викладається іноземна мова ( це спец. англійська школа з рос. мовою викладання), гарно викладається природничий цикл у старших класах. Школа має басейн і багато гуртків. Крім того- знаходиться у непоганому житловому р-ні, де багато будинків і можна простіше знайти житло. Поруч є багато інших шкіл де також є різноманітні гуртки ( можна записуватися без проблем і іншим). Поруч ( буквально за школою)з 45 школою є дійсно хороший 165 дитячий садок ( неподалік- ще 3 пристойні садки). До школи гімнастики СКА з цього району- рівно 3 зупинки трамваєм. Дійсно, якщо вам підійде такий варіант-цю школу можу сміливо рекомендувати розглядати --- дописи об"єднано, Sep 3, 2015 --- з математичним ухилом у нас лише 1, яка має викладання з 1 класу- 52. Але і там не є у молодших класах якийсь надзвичайний рівень викладання. Стандарт. В тій же вищенаведеній 45 школі математика викладається навіть краще ( мої друзі 2 дітей переводили з 52 у 45 і могли порівняти). Посилене вивчення математики усюди йде з 5 класу. А з 5 класу- тоді вже краще гімназійний варіант розглядати --- дописи об"єднано, Sep 3, 2015 --- а "по яких" авторах вони проходять математичну програму? Бо ми в 3 класі теж розв язували задачі через рівняння , вивчали дроби. Це була гімназія, але зовсім не математична
А розкажіть щось про програму навчання Росток. Знайома водить дитинув 36 школу. Діти там займаються по цій харківській програмі. Цікавлять відгуки
це експерементальний клас в цій школі, який з 5 починає навчатися за загальною програмою. А в початковій школі-цей клас навчається по "творчій" програмі ( хоча дітям вона цікава, оскільки навчання спрямоване на розвиток). Я не знаю, як цьогорічні 5-класники (спитаю пізніше одну маму, чия дитина якраз після цього класу), але в попередні 2-3 роки у нас батьки були задоволені цим класом в початковій школі. Але в старшій школі , коли пішла загальна програма, було важкувато.Тобто це "м яка" програма для початкової школи, але вона не має продовження у старшій школі ( принаймні в 36).
Матусі четвертокласників, яку вас вирішують питання з підручниками? У нашій школі навчання буде відбуватись поки що без книжок. Дітям на уроках інколи будуть роздавати старі підручники, а в основному будуть працювати з робочими зошитами. Закупили лише "Природознавство" - 30 книг для паралелі, тобто ними діти будуть користуватись лише в класі.
ви можете просто питати у обраній школі, за якими вибраними рекомендованими підручниками там проходять програму. Це може бути і заклад не математичного спрямування. Рекомендовані підручники остаточний вибір проходять вже у закладі. БО Петерсон рекомендований як підручник по російській загальношкільній програмі ( тобто більш може бути притаманний для шкіл східного регіону). Це- з підручників програми РФ. У нас в регіоні школи як по рекомендованому по ньому не вчилися.Які по Захаровій ( це теж підручник шкільної програми РФ). Навряд чи у нас хоч одна школа по них працює.У нас 3 клас працюють по Богдановичу чи Рівкінду в основному
Для другого класу теж інший, то від школи залежить. У нас перші канікули з 18 жовтня до 1 листопада. Правда сказали, що може ще щось зміниться.
У нас теж по 3 уроки по півгодини -- читання, українська і математика. не знаю, по скільки буде наступного тижня, але, думаю, що 5 -- то не страшно. То ж просто до тих трьох додадуть, наприклад, фізру і малювання, чи працю, чи ритміку (а таке зараз є???)... Моєму Артему, наприклад, 3 уроки -- замало. Він хоче писати, малювати, бігати. 2 вересня він на продовжену групу не ходив, а 3 вересня пішов. У них уроки до 11.30, тоді ще годину із вчителькою в класі, а з 12.30 -- продовжена. До 13.30 вони там знайомились і малювали свої улюблені мультики, в 13.30 пішли їсти -- і гуляти. Я його в 16 годині забрала із вулиці. ну то він такий щасливий, йому ТАК все цікаво! А 3 уроки -- то йому мало... То вже із нетерпнінням чекаю і фізри (він у мене спортсмен, -- і на футбол ходить, і на спорт гімнастику, і на плавання), і англійської -- в садку він її дуже любив