Я боюся Домашніх Пологів

Discussion in 'Пузата хата' started by levandivka, Nov 10, 2011.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Оскільки в тему ДП-шників регулярно влізають з власною думкою, не прочитавши топ, створюю другу гілку.
    Для викладання лінків на МОЗівські замовні статті про жахливу небезпеку Домашніх Пологів та власних думок "чому боїтеся".
     
    Last edited: Nov 22, 2011
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Матка краще скорочується при пустому сечовому. Мені акушерка наказувала не забувати ходити пісяти. Перший раз я то зробила в душі під потоком води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я теж народжувала на Мечнікова. Нічого мені на натискали, живіт не м'яли і катетер не ставили. Пам'ятаю що плацента вийшла сама після народження дитини, потім ставили миску в яку стекла кров після цього, мене накрили пледом і одразу приклали малу до грудей після її народження. А катетер раз ставили на другий чи третій день вроді вже, бо не хотілось мені "по маленькому", а треба було вже))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    А ще породілля може довго не відчувати потреби за рахунок різкого зменшення тиску на сечовий. А пологи зазвичай триваюиь довго.
    Ну але краще прості й дієві методи викликати рефлекс "через голову": ввімкнути кран в умивальнику тощо.
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    О точно. Як я була приємно здивована можливостями сечового: можна за добу 3-4 рази сходити і все, а не щогодини як в останні місяці вагітності.
     
  6. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Мені вмикали кран) але хотіли вже, тобто навіть не чекали....плаценту вже на той час народила і думаю за якийсь час справилась би сама.....але коли над тобою стоять і чекають, щоб в ту ж хвилину попісяти) так не получилось)
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    мені цікаво саме в контексті пасивного ведення пологів. Бо навіщо після пологів вже катетер - то це явище дуже поширене в ПБ. Вдома з цим легше - є способи розслабитись і попісяти без зайвих маніпуляцій :)
     
  8. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Мені просто дивно, що раз не ставили, інший раз ставили і то негайно, ніби це щось дуже важливе (чи це також по протоколу)
    От тепер думаю, як поводитись втретє, чи відбиватися) чи він дійсно потрібний)
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Staff Member

    а ви протокол(и) почитайте
    в протоколі про нормальні пологи зазначено, що
    протокол знайшла на сайті МОЗ
     
    • Інформативно Інформативно x 6
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    мені ставили катетер при потугах, бо як виявилось сечовий був повний, я вже не чула, що хочу в туалет, хоча старалась ходити перед тим. І Мелася ніяк не проходила, тому й поставили катетер і після того одразу народилась. а вже після то ніхто й не питав і нічо не ставив, сама сходила
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    по протоколу катетер дозволений і застосовується ( "рутинна катетеризація" лише не рекомендована, але не заборонена- це на розгляд лікаря), якщо роділя і породіля сама не може помочитися, а сечовий повний.Якщо все вийшло самостійно- не ставлять. Так само_ які і в післяпологовму періоді ( особливо важливо, щоб в перші 2 год після пологів сечовий не був переповнений). Особливо, якщо пологи були стимульовані внутрішньовенно- там рідини ще зайвих 400 (а то і більше )грам прокапується, яка має вивестись після пологів. Повний сечовий гальмує післяпологове скорочення матки і вільний відтік виділень.Це провокує утворення згустків.А під час пологів і в першу добу після пологів сечовий міхур стає дещо гіпотонічним. Тому і не виходить інколи самостійно опорожняти.
    Мені в пологах за останні 7 годин катетер десь двічі ставили ( на початку могла самостійно спорожнятися, далі не виходило). Після пологів вже десь за годину запропонували теж самостійно на судно сходити. Оскільки не відчувала м язів сечового ( тобто під час пологів часто пережимаються певні нервові закінчення і втрачається чутливість у м язах), то теж раз застосовували. Після переведення у палату нам всім нагадували по можливості якомога частіше ходити до туалету і спорожняти сечовий. І якщо у когось ніяк не виходить ( в когось чутливість раніше повертається, в когось пізніше. Та і психологічний фактор теж роль грає)- повідомляти, щоб допомогли катетером. Мені вже , на щастя,не довелося цим користати , а з нашої палати в першу добу після пологів деяким дівчатам застосовували раз чи два катетери.
     
    Last edited: Aug 20, 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то не класичне "натискання живота", як можна собі уявити. ТО певним положенням руки знизу живота ніби притримують матку і руку ведуть догори.
    на повному відкритті і коли голівка дитинки вже опущена і прижата, самостійно помочитися практично неможливо ( уже не відчувається плюс пережимаються сечовивідний канал).А повний сечовий блокує скорочення матки і, відповідно, затягує пологи
     
    Last edited: Aug 20, 2015
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Staff Member

    @сніжна, мова йде про те, що про катетр в протоколі, рівно стільки, скільки зацитовано (про заборону ніхто і не казав, написано досить зрозуміло), а в частині про третій пасивний період, взагалі немає ніпівслова. все :)
     
    Last edited: Aug 20, 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Kandya і це не поодинокий випадок в ДП, і в США таке часто трапляється (якраз недавно читала про статистику там).
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я не сказала, що секта -- це ті, хто вдома народжує. Я взагалі нічого проти домашніх пологів (але, як в Голандії -- із акушеркою і підготовленою на всяк випадок палатою у лікарні) не маю. Тут мова йде про інше -- повне небажання везти жінку в лікарню. У неї не просто був післяпологвий стан, у неї був передсмертний стан
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Suzi

    Suzi Moderator Staff Member

    Я не бачила ні тої жінки, ні її чоловіка, тому не можу нічого стверджувати. Не люблю коли розказують про друга друга друга, кожен стільки може від себе додати, що суть часто втрачається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Залежить які ресурси читати. Можна такого начитатись... що мама рідна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

  21. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Цікаво так, автори дослідження говорять, що це не пов'язано з кваліфікацією акушерки, натомість не зазначають, в чому ж тоді реальна прчина такої смертності. Як на мене, виглядає залякуванням. Пологи в США річ недешева, тому, певно, заохочують вагітних родити в медичних установах, аби нажитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1