Я з тим самим прийшла. Тобто так згрубша є 4 типи: -вдома розвивається (читає, творить, дискутує, займається йогою...) -вдома не розвивається (дивиться серіали, варить борщ) -працююча розвивається (не обов"язково саме на роботі) -працююча не розвивається (сидить 20 років на нелюбимій роботі з 9 до 18 і більше не робить нічоооого) Отак. А в тому ролику чогось співставляються тільки "забиті" домогосподарки з "продвинутими" працююючими, тобто категорії №2 і 3, а є ж іще як мінімум №1 і 4 (і то тільки така "груба" класифікація) Ну, коротше. Ясно що і "розвиток" розвитку рознь, але все одно виходить що чоловіки хочуть щоб жінка "росла" у певному плані (духовному, моральному, творчому і т.д.) А де вона буде це робити вдома, на роботі, на тренінгах, в спортзалі, художній школі чи ще десь на мою думку вже не так важливо. Тут уже кожна жінка і кожна сім"я обирає те що їм підходить.
Угу, згідна на 100%. Мій чоловік нині щось подібне сказав. Отож, опитування хоча було і упереджене, але показало суть: чоловіки хочуть, щоб жінка розвивалась, була особистистю в першу чергу і не обов'язково завжди "слухалась мужа". Ну я, принаймні, для себе такий висновок зробила.
У нас ще багато совку в головах. Тому +- настрої чоловіків можна розділити 50 на 50. Це якщо в рамках того відео. Чому утопія. Імхо так воно і має бути. Робота має бути така, щоб в т.ч. і розвиток давала(я про непрофесійний). У них є дух. Я теж таких люблю і радо слухаю. Так часто кажуть чоловіки(ну бо вони ж не мать) і ті жінки, які або не родили, або змучилися в декреті по самое нехочу. В залежності яку тусню аналізувати. І шо)))? З мене теж не ідеальна. Мене це на роботу не жене.
То все не про мистецтво бути дружиною, ховаю в офф. Утопія для тих, хто має таке переконання. Переконання, що ніби робота не може бути місцем розвитку, або може бути в одиниць... А для решти - це просто заробляння для виживання. І ще про професійний розвиток. Що з ним не так? Чому Ви його виокремили?
тут ще питання чого вони так змучились. Оп'ять прийдемо до того, що "змучилась в декреті" залежить від того як декрет (знову таки - саме слово передбачає тимчасову перерву від "основного" заняття) сприймати. Як тюрму і каторгу чи нові горизонти. ми з чоловіком вранці говорили про те як знецінене в суспільстві материнство (і батьківство). От "робота" - це да! А то подумаєш всього-навсього живих людей носиш-родиш-виховуєш. Мєлочі.
Бо в відео не про нього йдеться- це раз. А два- мало хто в професійному розвитку розвиває свою Душу. Та тут все легКо. Мало кого вчили доглядати і виховувати дітей. І труднощі з першою дитиною часто(і мені в т.ч.)падають як сніг на голову. Далеко не всім вистарчає(нє- про розум нині писать не буду) чогось, щоб якось вийти з цього замкнутого кругу і таки ловити в декреті кайф. Тому і хочуть жінки пошвидше на роботу, де вже все +- знають і т.д.
Дійсно, а що з тієї роботи?! Подумаєш: всього-на-всього людей лікуєш, людей спасаєш, людей вчиш, людям книжки пишеш, людям нові гаджети винаходиш, людей з депресії витягаєш... Най тим всім хлопи займаються. Ми ж дітей рожаєм! Мєдаль нам, мєдаль!
Мені здається, що найголовніше це домовитись між собою. Ну всі ж такі різні! Є жінки, яким дійсно складно і фізично і морально з однією дитиною, і вони потребують допомогу у веденні господарства. А є такі, що мають трьох карапузів, і ще наварять, поприбираюсь, і намальовані, усміхнені зустрічають чоловіка з роботи. Але для чого робити шаблони. Нема одного правила, поради, що підійде кожній сімї. Треба говорити подружжю один з одним і домовлятись, хто за що відповідає.
Думаєте, всі ті чоловіки мали на увазі розвиток Душі? Щось сумнівно, але це неважливо, в принципі. Важливо, нмд, що як раз у професійному розвитку можна і бажано розвивати Душу. Пам'ятаєте тези Григорія Сковороди про "споріднену працю"? Треба знайти своє Покликання, він вважав, і йому присвятити своє життя. Тільки тоді Душа людини буде щасливо розвиватись. В Біблії теж є щось подібне. Притча про талани (римські монети), які один слуга закопав у землю, а другий вклав у справу і примножив. Почитайте повністю, цікаво. Йде аналогія з талантами. Бог нам дає талант, щоб ми розвили його і віддали Йому належне. ПС. При цьому я зовсім не вважаю, що всі жінки мус працювати. Якщо жінка відчуває, що її головне покликання і талант - Материнство, то люкс! Вона розвиває Душу через це.
Я мала)). А вони в плані жінок- думаю про мудрість говорили, толковість жінки, а не про наукові ступені. Оце все я описала в темі Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація. % отого що ви пишете- наразі є дуже малий. Тому я на нього не дуже опираюся. Напишеш розвиток на роботі- так ж і пойме більшість- та, я розвиваюся, цілу купу вхідної(то нічо що нафіг нікому не потрібної інфи) переробляю.
ви так феєрично пересмикнули... та всі мус працювати. І працюють. Мова про те що для цього необов'язково "ходити на роботу". А материнство ви вибираєте тоді коли народжуєте дитину. Ви не маєте права потім сказати "ой а в мене нема таланту, хай чужа тьотя виховує", бо за це з вас спитають теж. *історичний момент* згідна з Галею більше того якби їх прямо спитали про наукові ступені, відповідь би була інша
Як Ви там колись писали? В залежності, яку тусню аналізувати А якщо серйозно, то я розумію, про що Ви. Ну але, знову ж, якщо Ви самі постійно відмежовуєте розвиток професійний від загального розвитку, то у деяких людей складається враження, що робота і розвиток, то є дві якісь геть окремі, непов'язані між собою сфери. ПС. А темка цікава. Почитаю, дякую.
Щось я Вас не зрозуміла тоді, вибачте. Ясно, що і город поливати, і посуд мити - теж робота. Але коли я говорю чи читаю слово "робота", то маю на увазі "суспільно-корисна діяльність, в якій ми застосовуємо якісь свої спеціальні навики, таланти і знання плюс отримуємо за це матеріальну винагороду". І ясно, що зараз є купа варіантів роботи, яку можна виконувати і вдома... Давайте тоді визначимось, про що диспут.
як про що? про те, що чомусь народження, виховання дітей не вважається чимось таким, що взагалі може займати час і потребувати сил, зусиль і т.п. що роль жінки знецінилась, і на те ніхто не дивиться, що у неї дитина, мусить бути хоч на пів ставки але "працювати і заробляти копійку на роботі"
Тут я з Вами абсолютно згідна. Більше того, вважаю, що кожна жінка (за рідким виключенням) від Бога наділена "талантом материнства". Це щось настільки природнє, щось, що закладене у підсвідомість. Навіть жінки, які не народжували, мають оцей "материнський інстинкт". Недарма, тут на ДП часто пишуть: "мама краще знає", "слухайте свою мамську інтуіцію" і т.д. Питання в іншому. Думка, що "жінки, які хотять працювати, знецінюють своє материнство" - це такий самий стереотип, як і те, що "домогосподарки не розвиваються і тупіють". Я проти того, щоб розглядати Материнство і роботу (в тому сенсі, який я вище написала), як конкуруючі поняття. Навпаки, їх можна поєднати так, що одне буде розвивати і підтримувати інше.
Не вважається ким? Знецінилась, порівняно з яким часом? Чому ніхто не дивиться? Он навіть Orman писала, що багато знає чоловіків, які підтримують і добре фінансують проект "дім-сад-діти". А ще натякала, що глибоко в душі чоловіки воліли б, щоб жінка була вдома.
та хоч і вами, раз пишете такі штуки: ви просто так взяли і знецінили те, що може зробити лише жінка. бо робота, важливіше і край. чому обов"язково отримувати матеріальну винагороду? суспільно-корисна якраз передбачає безоплатність дій. і, зрештою, виховання дитини то є надважлива суспільно-корисна діяльність. не ґаджети, не написання книжок.
Я до ре знаю чоловіків які не хочуть щоб жінка працювала але разом з тим не цінять іі роботу дома , на площадці одна мамочка розказує що не може ввечері сказати чоловіку що змучилась , його то так злить. Шаленіє . Бо він на роботі може змучитесь а ій нема від чого.
Ото сюди не дуже катить. Навсидку сфери, в яких я принаймі сама бачу таке- психологія і іже с німі, консультування, вчителювання, тренерство, наставництво, hr, продажники, топи. Усьо. Я більше в свому кругу того не бачу(і по клієнтах теж). Це я власне про професії і т.д., де можна почерпнути щось для душі. Пишіть що я пропустила(могу, та). Бо я реально не пригадую більше професій, де потрібно читати/вчити щось таке для Душі. У мене складається враження, що ви проти. Пишіть приклади(не по темі що людина працює по покликанню- тут воно все само собою йде). Мені насправді цікаво. Можна. % поєднуючих успішно аналізували? Я- та. Ну бо це я і я не могу не приносити непоправиму користь світу(як кажуть некоториє) )). І ще вік дітей врахуйте. Я про хоча б до 7. Я якщо що про середньо-суспільне. Бо акі говорити про тусню мою особисту- то там так, все окей з цим. Повторюсь- совком. І ще раз совком. То довго буде виходити. Якщо взагалі вийде. Бо судячи по фінансовій ситуації- все меншій кількості мам вдається залишитися вдома з дитиною. Тут знову ж таки- все можливо. Та трудозатрати на то діло все важчають. І взагалі- а про що ми сперечаємося? --- дописи об"єднано, Jun 30, 2015 --- До речі так! При чому- ну якщо воно твоє- то ти і так не можеш того не робити(платять тобі чи не платять). Хто там таланти шукав? Осьо перший ключ до відкриванню їх в собі.