Ну от не розумію я того. Самі собі придумали проблеми. При чому, знаючи елементарне рішення, того не робити та щей жалітись що виснажені... Розчарую. Моєму 2,3 і я тільки цієї ночі помітила що він спав за раз 4-ри години. І то помітила тільки того, що мала безсоння. А так то толком і не пам'ятаю ск раз він до циці встає (ще й висаджувала його, і то сонна гггг). Але можу порахувати, бо прокидався, здається, щодві години. Тяжко було спочатку, поки не навчилась спать поки малий смокче, ну і кризово-зубні періоди, коли зависав часто і довго. Чути будете (як тільки нічку/другу виспитесь :-D ) і швиденько підсовувати цицю що ні Ви ні маля не прокинетесь.
Мені вас дуже по дружньому шкода. Вам пора навчитися висипатися, бо так до біди не далеко( оте от що ви пишите що засинаєте з дитиною на руках - це дуже небезпечно! Що б спробувала я: Не піднімати дитину після годування. Є діти яким це зовсім не потрібно, можливо у вас така дитина, а ви просто не знаєте і гаєте даремно свій час, який би могли потратити на сон. Не міняти памперс. Підгузники зараз роблять дуже якісні, в одному підгузнику діти прекрасно витримують цілу ніч і на ранок шкіра суха. Спробуйте різні фірми підгузників, які вам підійдуть більше. Якщо ви проти спільного сну, обовязково підключайте чоловіка, нехай він вам приносить дитину на годування і забирає відразу і перекладає в ліжечко. Хоча б по черзі, раз ви, раз чоловік. Ну і обовязково хоча б один денний сон лягайте спати теж. Навіть година сну вдень буде вам помагати себе краще почувати. Відкладіть домашні справи, ваш сон це святе! Удачі!
В нас сьогодні те саме... В 18.30 ледве заснув. 40хв колисали... мама допомогла, бо я дуже спати хотіла і від безперервного цицяння аж голова розболіла... спить вже 3год. Намучився за весь день... навіть боюсь купати його, бо і так то тривожить його, а ще й голодний буде... Може просто пообтирати? Чи то не правильно? Не знаю чи то коліки, бо ніби й не дуже ніжками січе... прикладу до грудей - заспокоюється, майже спить, потім міцніше спить і раз - вже очка відкриті, особливо коли у візок перекладаю. Але і на ліжку не засинав...
Та, в перші місяці це дуже помічне. З будь-яким типом сну (окремим чи спільним) Якщо є така можливість (маю на увазі якщо не треба бавити старшого), то так і варто робити. хочу вибачитись перед Казківницею за трохи різке висловлювання. Трохи накручена я була
Казківниця, ви хоча б вдень спіть більше, тим більше, кажете, що дитина добре спить, якщо вже так у вас з нічним сном складно.
Та бентежило мене те, що в Марти донечка спить по 8 год, а вмене що 2 год встає, та то не закономірність, приливів. є спокійні дітки, а є такі, в яких шило в одному місці. Просто кажуть, що дівчатка спокійніше, але то з ооі опери, що кажуть, що дівчатка швидше родяться. Мені не співрало ні те, ні інше. А не випускати повітря пробувала, кілька разів, і ніжками дитинка не теребенила, то через півгодини дитинка з плачами будилася, ротик і постіль обригані, в сирі, тому краще з повітрям поморочитися, то просплю 2 год, а не півгодини. Все таки хочу, як краще для дитинки, може ваші не зригують, а мене стабільно зригує, не багато, але постійно. Та й не називаю я мам зі спільним сном лінюхами, просто нашій сімі це не підходить і ми готові вставати вночі стільки разів, скільки доні буде потрібно, все одно повітря треба випустити, памперс міняю двічі, бо моя какає вночі двічі, а зараз період колік, то й частіше іноді, а для цього все одно треба вставати. Пробувала класти біля себе, щоб вонаіла лежачи на ліжку, але так вона ще більше захлиналася молоком, воно у мене фонтанами б'є, ще більше повітря наковтувалась, сердилась, розрухувалась і остаточно будилась. Та й мені ця позиція не комфортна. Легше сидячи, голівку дитинку ложу вище тулуба. Спати під час годування дитинки не можу через ті ж фонтани молока, вона захлинається, кашляє,плаче, то мушу закрити сосок, поки фонтанить, а вона перекашляє. А за одне годування-цицання може бути до 3 приливів. Верхнє світло не включаєм, маєм лампу дуже слабку, яку включаєм під столом, то ледве видно какулі, коли памперс міняю.
Та бо дітки різні. І отаке нічне спання без пробуджень взагалі-то є більш рідкістю. Для діток нормально і корисно (!) прокидатись, тобто мати перерви у сні. Тому Вам вартує подумати як підлаштуватись до такого сну. Поради Вам добрі дали, як про спільний сон, так і про налаштування побуту при окремому.
Ви зле прочитали. Марта писала, що крізь сон дає цицю час від часу. Я теж перший місяць часто вставала, бо малий часто какав, зараз вже переважно під ранок, година 5, іноді пізніше. То колий малий біля мене даю крізь сон цицю і теж спить. Правда такої сильної лактації немає. У вас, напевно, через те і зригування. На перший сон перекладаю в ліжечко (і то не завше вдало)), а коли проснеться, то беру до себе і так вже сплю до ранку, бо нема сили до тих перекладань. Не ставлю собі за мету спільний сон чи навпаки. Як получається, так і добре.
Можете і пообтирати. Чи вже давно не купаний? Двічі на тиждень достатньо купати. Якщо таки будете купати, то чого голодного? Погодутюйте спочатку.
Так у Марти дитина не спить неперервно 8 год! Вона прокидається істи. І саме через те, що циця під боком, то мама майже не прокидається. Я таки вбачаю рішення для вас у спільному сні. В мене з першою дитиною були фонтани і сс і вночі ніяких зригувань. Бо дитина тільки заворушилась, цицю в зуби і вона ще сонна сильно не смокче. От молодша частенько ночами рве: спимо на непромокаючій пелюшці, при потребі змінила за дві секунди і всі сплять далі.
Нічого страшного не станеться, як не покупаєш раз, як голодний буде, то нагодуй а потім купай за пів год.як захочеш таки купати...Моя купатись любить, і на животик ій легше, і спить потім міцніше і довше після купання. --- дописи об"єднано, 18 Червень 2015 --- оо, і в мене такі фрнтани, що огого, і дитина зригує,збльовує, ну і нічого страшного, то в порядку норми те зригування,просто на подушку стелю пеленочку і все
Еее, та я теж моду сказати, до моя спить цілу ніч, засинає 21.30-22.00 і просинається 7.00- 7.30. А вночі просто закрутиться-циця кілька хвилин в сні і далі спимо. І то може бути щодвігодини, а може рідше, кожна ніч інша, хоч я так само ніяк не можу зраннку згадати кількість годувань, то вск так напів в сні. Зато зранку я виспана, дитина виспанв, є сили і настрій на цілий день. Казківниця, раджу вам, прилаштуйтесь!
+10000 зі старшою мала безперервне колисання, і на сон і під час сну з меншою маю спільний сон з частими прикладаннями(5-15 разів, хоч насправді ніколи не рахую) другий варант мені в сто раз легший, я з перших днів навчилась годувати дрімаючи, тому прекрасно висипаюсь, а от з колисанням, чи, ще гірше,триманням на руках так не вийде.. не розумію нащо так мучити і себе і дитину
Може щось не так зрозуміла, ви кладете дитину на подушку?. Просто наш педіатр сказала жодних подушок, незалежно від наповнювача подушки. І ще, може не скромне питання. А куди ви чоловіків поділи під час спільного сну. Ну бо для нас важливо тілесний контакт, хоч притулитися вночі, а якщо дитина між батьками, то не вдасться. Та й тоді мамі треба спати всю ніч на одному боці, цицями до дитини і не одну ніч і не один рік. Я біля стіни ніколи не сплю, не можу, завжди до вільного простору, то виходить лише позиція дитина між нами, ну або чоловік спить окремо, в нашому випадку на підлозі, бо не маємо дивану чи іншого ліжка, навіть для гостей. Та й не дуже розумію подружжя, яке спить окремо, навіть якщо це на кілька років. --- дописи об"єднано, 18 Червень 2015 --- Треба якось викроювати час спати вдень, з безсонням проблем немає, засинаю за 5-10 хв в будь- яку годину дня, просто коли мала вдень лягає спати, в мене постає питання чи лягти самій, чи зварити істи, ну бо як я не зварю, то всі залишаться голодні, на печиві з чаєм, і старша дитина також, помогти нема кому, що вдома постійний бардак, мовчу, страшно когось до хати запросити, і третє, то піти з дитинкою на двір, щоб вона на свіжому повітрі поспала. В нас в принципі вікна не закриваються ні зимою, ні літом, тому начебто свіже повітря, буду пробувати спати більше вдень. Дякую вам за поради.
Щодо фонтанів- мені допомагає молокозбірник. Потекло фонтаном- підклала, хвилину потримала, вилила в кружку. Ми спимо з кружкою під ліжком) )
Ще варіант- гуляйте поки не спить, а на сон додому. Перейшла на такий спосіб бо інакше теж нічого не встигаю. ..
Чоловіка нікуди не дівала. Спимо по ріному в перемішку. Буває справді дитина посередині цілу ніч. А буває я переповзаю через неі, тоді тулюсь до чоловіка. Буває і цілу ніч до чоловіка тулюся, а дитина скраю. Іноді чоловік іде спати в іншу кімнату, коли треба гарнг виспатись. Бо ми взагалі четверо спимо разом, то іноді тіснувато. Єдине що у нас не ліжко, а матрас на підлозі - ніхто нікуди не падає. Як було ліжко і одна дитина, то робила або барикади на краю ліжка, або на підлозі намощувала на випадок падіння.
Не виходить, ще маленька напевно. Вона бачити нас та іграшки нещодавно тільки стала, то надворі роздивляється десь 20-30 хв, а потім або засинає, або крутиться, плаче, на ручки проситься.
В нас би певно і не сталося спільного сну, якби малий спав дві години) спав тільки коли годувала, тільки в ліжечко- прокинувся... Ніхто той спільний сон не планував, але я знала що він існує, тож спробувала... Було непросто, важко було перевчитися спати з "мішок бульби" на "принцеса на горошині", але змогла) ну і всерівно відсувалася від малого далеко, щоб кості,розложити, але він всерівно вже міцніше спав на ліжку, де пахло мамою А щодо чоловіка - ну то придумати йому спальне місце, я в одних родичів сплю з малим на підлозі на матрасі, бо там нема безпечних умов, де б малий не впав вночі з ліжка, яке щей таке високе, що йому важко залізти А щодо притулитися - та всі хочуть тулитися, але ви зараз потрібні своій дитині більше... Тим більше що це теж корисно, окремий сон з чоловіком, нові відчуття, другий медовий місяць, це вже обговорювалося) Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
Вже в якійсь темі обговорювали,хай варить іноді щось чоловік,або коли дитя не спить швиденько гречки забабахали і є,або коли чоловік дома і з дитиною...от цю думку,що поки дитина спить,я тут нароблю,треба викорінювати,бо так діла не буде...ви заженетесь,просто попрацюйте над цим "що все до одного місця,я лягаю спати з дитям,це важливіше",бо здорова,щаслива мама,то таки важливіше доя всіх!!!