Я з року почала потроху давати молоко, тобто молочну кашу, яку їсть старша (ми з чоловіком не їмо), деколи з коровячим молоком, деколи з козячим, зараз їсть повністю молочну кашу, водою не розбавляю. Варю нормальну вівсянку на молоці, даю туди фрукти, от зараз у Львові, то використовую якраз Казкове чи Молокію. Якшошо ми на гв.
І ми на ГВ. Просто хочу, щоб раціон був різноманітний. І ще скажіть, чи нормально ми харчуємось. 10-00 каша молочна / омлет 13-00 кефірчик/йогурт/сир/закваска 17-00 зупка/гречка з мяском або рибою/вівсянка 19-00 фруктове пюре Поміж тим всім присутнє ГВ, печиво, пиття компоту, о 21-00/22-00 на ніч тільки ГВ ,перед 10-00 ранку теж ГВ, ну і серед дня 3-4 прикладання. Все нормально, чи чогось замало-забагато?
Зараз трохи проблема з овочами. Їмо зупки, там є картопля, броколлі/цвітна капуста, морква. Ще їмо борщик, де є буряк, капуста, морква. Чекаємо сезонних овочів.
мене більше цікавить як ви оце дітям впихаєте? моя старша щодня їла творог десь до трьох років, зараз щодня сирники, меншій нічого подібного не запхаєш ні за які гроші
Підігріваю на водяній бані, і наливаю в поїльник, наразі подобається. Сир теж любить. Але в нас з малою нема проблем з їжею, їсть все, що даю. Єдине, якщо страва вперше запропонована, то мусить понюхати, пожмакати, а тоді пробує.
Напишу свої спостереження за харчуванням діток після року: з року до приблизно двох, їдять майже все(пробують), що не подобається відкидають, а потім починається перебірливість, навіть те, що дуже смакувало-відкидають, такі періоди настають майже в усіх діток. Тому поки смакує якась страва давайте, а потім чекайте... в різні періоди життя смаки і апетит міняються.
мені здається, це скоріше в цю тему, ніж у "здоров*я дітей" моя буряк їсть лише кубиками порізаний (тертий, соломка і всі інші варіанти не проходять) гемоглобін теж був 109, після двох болячок, ніяк не дійдуть руки перездати аналіз, заліза не давала, просто більше часу на вулиці + харчування гречку даю їсти прямо з банячка, то з*їдає багато, з тарілки - 2-3 ч.л. що гречку, що буряк, давала не лише через гемоглобін, а і з метою нормалізації стільця, бо більше, ніж півроку дитина мала закрепи і дикі плачі під час ... процесу, тому довелося дещо відступити від правил педприкорму
дякую за ідеї, сюди не додумалася написати, бо початково питала про низький гемоглобін і як зарадити в цій ситуації, а про страви, то дійсно сюди краще ))) але тут мені здавалося тема про малих дітей ))) а моїй вже не зовсім 1 рік )))) але тема цікава, я сюди не заходила раніше, а вартувало. заодно і для меншого цікавого багато знайшла. мої можуть випити кефіру трошки чи йогурта, але під настрій, дуже під настрій )))) за компанію зі мною, і в дуже малій кількості. сир менший їсть тільки солоний із часником, а ще краще сирники - то обоє люблять.
Йогурт або кефір - моя випиває, як правило, грамів 100, не більше. Але практично щодня. Якщо мене, чит. циці, немає поруч, то може випити і ціле горня. Сир кисломолочний ігнорує в будь-якому вигляді. Трохи мене то непокоїть, бо в садку ж даватимуть запіканки-сирники, то, мабуть, ходитиме голодна.
В нас молочка, то напевне основна їжа. Цікаво, чи не може її бути забагато? Дуже любить молочні каші, сир в різних видах, картопельку з сметаною, гречка теж, зараз лісові сунички і полуниця теж з сметаною. Може справді забагато?
Ну, ти смішна.)) Та всі ж діти різні. Є такі шо за тим трусяться, а є такі шо ні-ні. Мої двоє не заквасково-кефірні, але смаки у них різні. Сир для прикладу один признає тільки солодкий, другий підсолений. І таке всяке-різне, ну то все ж індивідуально. Нє?)
але ж я тішуся - моя малеча з таким апетитом наминає домашню полуничку і сунички от чекаю зараз коли почнеться малина і смородина, а також поїдемо на сезон чорниць в моє село, де вони ростуть майже під хатою нарешті щось справді корисне потрапляє в її шлунок, крім ГМ звичайно
ага, і мій молодший. Старший того до рота не візьме. Старший навіть моркву з зупи витягує, ізюм з випічки, цибулю як десь побачить- всьо "цибулька" капеееец! і взагалі перебірлдивий такий. Пити тільки з одного горнятка, чуть якийсь кусочок ягідки попадеться в компоті, всьо, забракує всьо шо налилиНу, і взагалі перебирає страшно, а то молодше чудо їсть всьо підряд, лиш би дали, чи коли як. вчора з"їв один цілий сирий вареник. Я чуть інфаркт не дістала, то ж сире тісто, але тьху-тьху ніц йому не було.
в нас було те ж саме, не давала взагалі кисломолочки певний період, але потім по троху почала давати і якось ми навчились знову їсти сир, йогурт, а кефір не хоче малий і далі пити, хіба як даю в склянці + картоплю-пюре в тарілці, то він собі просто виливає той кефір до картоплі, щось собі там мішає і так їсть. А сир даю малому разом з йогуртом і якимись фруктами (зараз полунички в фавориті), роблю з цього всього однорідну масу - виходить такий собі десерт смачненький, то малий це їсть, а як дати ті всі продукти окремо, то не з"їсть.. ооо, це як про мою Юлю написано))
Чи даєте ви діткам малим зелень? Типу салат, рукола, петрушка і інші листові. Я шматочок невеликий дала, то трохи давився. Нам 1,1 рік, пед прикорм.
Я його, як мала була, так наминала...ну не така як ваш малий, але з років 3 точно, і вічно мама забороняла, а я тибрила, поки вона не бачила...то така смакота мені була...та і зараз люблю сире тісто, і то будь-яке))) я вже і зараз даю, дуже подобається малому шпинат, він так тягнеться за ним...
давала рік тому (+/- ваш вік) петрушку давала букетиком - трохи скубала (вона тоді часом і конюшинку скубала) не давилася теж педприкорм потім певний час вона всю "траву" не сприймала навіть у супі, а зараз знову їсть
З якого віку можна діткам бульйон курячий( з домашньої, зрозуміло, курки)? І ще як Ви робите всілякі тефтельки-фрикадельки? Чи робите якісь підливки-соуси до гречки чи макаронів?