Я так поспостерігала і бачу тенденціїї: - хлопчики до двох років - Устим і Ярема. Особливо багато Устимів. Знаю вже про 5. Дівчатка до двох - Злата. - хлопчики від 2 до 5 - Давид, Марко. Дівчатка - Єва і Мартуся. Ми малого назвали рідкісним ))) зараз іменем Олег. То нам бабуся придумала. Ще коли ми не знали статі, моя мама крізь свій сон почула як я кашляю(прихворіла на 13 тижні) і подумала собі "Бідний Олежик, як йому там". Вранці встала і нам розповіла. Ну а ми довго не думали, вирішили - якщо хлопчик, то так і буде.
В мене коліжанка свою Меланію кличе Меляся, а ми свою Емілію - Мелюся. Так і поділились))))і ніхто не плутає.
А ми з чоловіком хочемо Павлика незнаю чому, але також зараз рідко хто так дітей називає І тим більше буде мати ангела-хоронителя святого Павла.
Отак читаю і розумію, що наші хлоп'ята теж будуть негучними іменами названі))) не чула останнім часом Антонія і Адріана) хоча ми не задавались ціллю рідкісності...
А я собі Андріанчика придумала, так гарно Андріан мені звучить. Андрій не так якось. Ну але то ше не скоро буде))) Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
в двох моїх коліжанок Павлики: в однієї - племінник 3 рочки, в іншої - синочок, якому ще і рочку немає
Ми свого сина Павлом назвали - за майже 9 місяців свого життя інших Павликів у дворі, серед знайомих наш син наразі не зустрічав ;-). А от у кумів родичка якраз через півроку після нас теж так свого сина назвала. Наразі я бачу, що це зараз досить рідкісне ім"я, на фоні всезагальної моди на Владиславів, Матвіїв, Олександрів, Марків та Данилів. Андріан - гарне ім"я, ми думали над ним, але не співпала дата народження із іменинами цього святого. А от день народження сина із іменинами за православним календарем якраз співпало ;-).
Ми нарешті визначились, після довгих розмов, назвати нашу красуню - Агнія...так мені подобається) чоловік ніби не проти. Полінка теж всім розповідає, що в неї буде сестричка Агнія. Були різні варіанти, але це їм*я прям "наше" й все)
На нашому дитячому майданчику бавляться Антон та Антоній. До речі, є досить багато діток віком 2-3 рочки із звичними іменами - два Іванки, Олежик, Юрчик, Василько, Дмитрик, Андрійко, Оля, Надійка, Мартуся, Анна. Дуже багато Софійок (напевно, кожну другу дівчинку так звати) і Даринок. А щодо діток з оригінальними іменами, то є дівчатка Анелія, Емма та Евеліна.
у нас серед знайомих 2 діток Павликів. І сестра у мене якраз у р-ні іменного Свята має народжувати. Можливо, буде ще один Павлик ( якщо вирішить так собі народитися . Доня в неї сама собі народженням ім я обрала, хоч спочатку інше планувалося) власне як слов янський варіант імені "Антоній"- в останній час не чула. А як Антончиків достатньо- це ім я було "модним" років 2-3 тому
нам з чоловіком також це імя подобається, а ще подобається Костянтин і Назарій. Але то вже напевно вирішимо, коли народиться малятко
Ви пожартували? Олег входить в топ-10 імен за 2013 і 2014 роки.( http://database.ukrcensus.gov.ua/dw_name/top10.asp)
трохи дивний список, на мою скромну думку, як для Львова. Ніде не зазначений мега-популярний Марко. І маленьких Юрчиків особисто я серед родичів-друзів не знаю (пригадала приблизно 18 хлопчиків зазначених років народження)
В малого в групі 2 Олежика. Та й взагалі, досить традиційні імена зібралися в садку, є Павлик, Іванко, Миколка, Тарасик... З таких забуто-відновлених то хіба Дем'янчик і Даниїл.
Нормальний список. Він включає не лише Львів, але й область. Плюс є ще такий момент, що якесь ім"я популярне в певному оточенні. Ну і щодо Марків, то з них більша половина Маркіянами записана.