Дурник, пляшка - давати чи ні?

Discussion in 'Харчування малюків' started by Анута, Jan 31, 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    всі б дурники були такі, то може в нас би люди трішки встидались так дитину на вулицю випускати
    [​IMG]
    *****************************************************************
     
    Last edited by a moderator: Jun 10, 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Так і роблю. Ще за ручки тримаю його і тоді майже заспокоюється. Все. Від сьогодні без дурника.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Я не сильний противник дурника, бо він в нас був. Але то вже лікарський перл. Моя мала теж вимучилась в пологах, застрягла і самі потуги були довго. Але казали всі, щоб частіше прикладала, бо так дитина від стресу пологового відійде і з жовтушкою буде легше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Як це що робити? Швиденько міняєте, а поміж ти розмовляєте з дитинкою, наспівуєте їй. Якщо зовсім істерика, то лишаєте той підгузник, берете на руки і заспокоюєте, а тоді вертаєтесь до одягання. Погоджуюсь з тим, що як трохи похникає чи посвариться, то не є проблемою. Дитинка не повинна мовчати. Плачем, хниканням вона висловлює свої емоції. А загалом, згодом Ви навчитесь розуміти своє маля, знатимете чим можна заспокоїти. Просто пробуйте різне, чи то співайте, чи то віршики розповідайте, чи кажіть, як каже киця, мишка, песик і т. д. Звісно, дитинка ще на разі ні першого, ні другого, ні третього не розуміє, але дуже добре реагує на звуки, на інтонацію, на голос мами. І згодом Ви вже знатимете, що подобається Вашому малюку і що його заспокоює.
    Сьогодні випадає, бо малюк не розуміє, що з ним робити, а завтра почне смоктати і не захоче віддати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Думаю, що їм не конче хотілось просто так залишати біля себе дитину... Мені приносили. Казали, що хочуть тільки кращого. Може і справді перл, але після народження був у малого гарний пошуковий рефлекс, а от від сосання стогнав. І потім не мав сили тягнути. Аж через добу, здається, почав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ну ми так і робимо;)
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Стогнали і вирубувались. Практично всю першу добу так. Знайшла маму і спатоньки, і недобудишся ні зміною памперса, ну нічим. Втратили 400 г в пб.
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та, в тому пб
    ну і добре, що хоч так, у Львові в більшості випадків вже би суміш тулили, бо дитині важко груди брати чи слабки чи ще щось
    мені одна медсестра на вередування малого казала - дайте груди, я кажу - та якраз перед тим як ви зайшли давала, а вона - ну то ше раз дайте))) (в мене просто такі болючі тріщини були, що сльози на очі кожен раз виходили, тому коли малий просив що 5 хв до грудей я вже сама починала вередувати)
    думаю, що переживають, бо нема такої апаратури як тут у лікарнях, при дійсно важких випадках везуть до Львова
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я в то вірю, бо атмосфера мені дуже сподобалася, багато позитиву, а от інформацією кожен володіє по-різному, і також може з нею погоджуватись або захищати консервативний підхід
    є перли, а деколи мамі пояснюють одними словами, на хлопський розум, а насправді переживають за друге, і мають інші причини пильніше слідкувати за дитиною
    хоча то звичайно не аргументи щоб давати дурник, ну але треба зважити на той фактор, що він був, тобто це показувало що мама не проти
     
  10. readytogo

    readytogo Well-Known Member

    Життя без дурника є! Як мені не намагалось старше покоління нав'язати думку про необхідність дурника, моя дитина, та і діти моіх коліжанок довели, що можна прекрасно впоратись з дитячими нервами-плачами і капризами без гуми. Нас четверо коліжанок, нашим діткам від 1-1,5, всі без дурників та пляшечок і нам прекрасно живеться. Разом ламаємо стереотипи пострадянського виховання!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Я категорично проти дурників і всяких пляшечок. Старшого виростила без того. Пити навчився відразу з гарнятка нормального. ГВ було до 2 років і все файно, не вмерли. Зараз, молодшого, виховую за тїєю ж схемою. Жодної гуми в роті!
    Хоч старші нав"язували і далі нав"язують свою думку, я не піддаюся!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Sebamed

    Sebamed Member

    О у нас з дурниками ціла історія !! Ми маємо аж 3. Жодний ми не хочемо брати. Я відразу не була налаштована до цього і моя донечка в цьому мене гарно підтримала. У нас до 2.5 місяці були коліки ,щоденно і щоночі ми годинами висіли на циці ,бо було їй легше.(всі засоби традиційної і нетрадиційної медицини випробовували ,результат 0 ,треба було просто пережити ,і весь час носити на руках або дати цицю. Усі навкруги казали ,дай дурник ,буде легше ,купили один ,то їй завеликий ,купили інший ,не хоче. Третій нам подарували. Кожен раз чоловік мав надію,що вона візьме,не буде плакати,а вона бавилась з ним і випльовувала його. Моя розумничка,навіщо смоктати ту гуму.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

     
  14. Sebamed

    Sebamed Member

    У нас така ж ситуація :),проте коли зробить подаруночок лежить тихенько і посміхається, я зразу по ній бачу
     
    Last edited: Jun 11, 2015
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а як це зрозуміти, коли дитина 3(трьох)з половиною років усюди ходить з дурником в роті. От де її не бачу, всюди з ним. Поліклініка, вулиця, магазин. Яку функцію виконує той дурник? Ну ще з немовлям якось мені зрозуміло. А тут?
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    я теж не ррзумію цього, а часто бачу великих діток з сосками в роті. Хіба в дтини ще є той смоктальний рефлекс? чи то така погана звичка і без дурника дитина що, плаче?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Так, це звичка, буває, що дітки дуже емоційно прив'язані до дурника.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    :girl_sad: Спитайте у моєї мами - вона мені доказує що я смоктала соску майже до 3 років, бо "не можна було забрати"
    Та ще й виявляється мені десь після 2 років вирішили вже не купували нову соску і я ходила пару місяців смоктала отой вже порваний шматок постарівшої гуми :bad:
    Теж не розумію дітей які бігають з соскою в роті (якщо точніше їхніх батьків). Якщо до року соску ще можна пробувати виправдовувати, то ходяча дитина з соскою - то взагалі капут.
    Днями бачила картину - біжить дівчинка років 2 з соскою в роті, ззаду йде мама з подругою. У дитина падає соска на асфальт (вона навіть не звернула на то уваги і побігла далі), мама піднімає соску, облизує! :bad:, доганяє дитину і затикає їй рот :suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Картина: мама везе дитину в прогулянці, і курить цигарку, дитині випадає дурник, мама тим писком з димом його облизує, і дає дитині. Бееее
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Більше того, та дівчинка ще й розмовляє з усіма не виймаючи соски з рота:girl_devil:
     
  21. Raven

    Raven Мама малятка