Там є можливість і безкоштовного пошуку (посилання дала у відгук). Мені, навпаки, подобається, бо є можливість замовити Виписку/Витяг без звернення до реєстратора (а це швидкість і відсутність потреби платити хабаря реєстратору). Єдине, наші банківські юристи дали запит на мінюст, щоб нам роз"яснили, що на тому документі вважати електронним підписом реєстратора, бо поки ми такого нічого не знайшли. Але, коли доопрацюють, думаю, ця штука буде дуже користуватися попитом.
Скажіть будь-ласка не знаю чи в првильну гілку написала.Але таке питання:чи потрібно при розлученні за згодою сторін писати якийсь договір у нотаріуса про утримання дитини з когось із батьків?
це за вашим бажанням. тобто укладення нотаріального договору спрощує процедуру призначення аліментів- цей договір вже просто подається до суду при потребі (виникненні спору щодо утримання дитини). Або (якщо немає суперечки) є тим юридичним документом, на підставі якого і здійснюється утримання дитини одним із батьків ( тоді не виникає судової тяганини щодо питань утримання дитини).
Моя знайома потрапила в історію, може хтось підкаже. Ситуація наступна: при оформленні документів по припиненню підприємницької діяльності(ще по старому закону це було у 2004р), по незнанню звернулась тільки в податкову, де їй видали довідку. Жила собі людина спокійно, думаючи, що вже не є підприємцем, бо ж в податкові сказали, що вона у них вже не рахується (не звернулась до державних реєстраторів). Через деякий час зареєструвалась на біржі праці, як безробітна, на той час мала малолітню дитину, допомоги не отримувала, тому що зразу влаштувалась на роботу, а ось її роботодавець отримав дотацію, за створення робочого місця для жінки з дитиною. Тепер через стільки років біржа, напевно, проводила звірку з державним реєстром підприємців і прийшов їй лист щастя, що всю суму, яку отримав її роботодавець, вона має повернути. Чим це їй загрожує, адже ні копійки з цих грошей вона не отримувала. Хто повинен зараз повернути кошти, її вина бо не знялась з державного реєстру, а гроші отримав роботодавець. Вибачте за не дюже юридичне роз"яснення, надіюсь з цього "набору" слів хтось щось зрозуміє.
Тобто,якщо немає суперечки хто буде утримувати дитину,тоді нічого завіряти в нотаріуса не потрібно?Я правильно зрозуміла чи ні?))
Нотаріальний договір- це чисто для підстраховки. Немає ніякого обов язку його укладати. Скажімо: батьки розлучаються і усно домовилися про утримання дитини. Мама на аліменти не подає, бо ніби все домовлено на словах. Через рік тато вирішує, що "вистачить" і перестає утримувати в обумовленому розмірі.Мама подає в суд на аліменти. В цьому випадку вона зможе перетендувати на суму в % відношенні від заробітку або у твердій сумі ( при наявності умов). Якщо б у неї був нотаріальний договір, який батько перестав виконувати, тоді б просто звернулася до нотаріуса за виконавчим написом і це було би підставою для примусового стягнення аліментів в обумовленій договором сумі без звернення до суду. ТОбто, обов язку укладати нотаріалний договір на утримання дитини- немає. Питання утримання дитини вирішується або через суд, або нотаріально або за добровільною згодою батьків, яка ніде юридично не фіксується ( сьогодні тато пообіцяв- завтра передумав). Якщо батько дитини погоджується на укладення нотаріального договору- це найпростіший варіант юридично захистити право дитини на утримання одним з батьків
Дівчата, підкажіть, у кого мобілізовані. Які документи достатні для нарахування підприємством середнього заробітку. Корінець повістки і повідомлення від військомату було надане підприємству. До кого йти на консультацію? Чи правомірно, що мене відправили до військомату завіряти Звіт про затрати на виплату середнього заробітку.
Яке тепер держ. мито за прописку? При прописці сплачується тільки держ. мито чи є ще якісь додаткові платежі?
Дівчата, підкажіть, пліз: щоб на ринку декілька днів на тиждень на орендованому місці торгувати продуктами харчування, чи треба Пп оформлювати і які тоді і скільки податків сплачувати?
Дівчата- у нас є хоч якийсь вплив на працю комунальних структур? Наприклад- виключили воду, не повідомивши. Світло дали більшої потужності і прилади погоріли. Чи там після відключення гарячої води її як включили- то довго тече бруд і платити за таке ну явно не альо. Взагалі- побутові питання- то до якого юриста і чи є взагалі зміст? І поясніть хто знає- що в Україні є під поняттям "сімейний" юрист. Дякую!
Дівчата і мами) Зявилась в мене дитинка, відповідно і візочок, а пандусу або хоча б рейок в підїзді немає(( Мучуся нереально, бо щось "скакати" по сходках він не дуже хоче, та й рама дуже розхитується. В під"їзді 7 сходинок і ширина сходів дозволяє встановити пандус. В нас ОСББ. На усні прохання голова ОСББ каже що грошей нема...(насправді думаю що більше не хоче, ніж не може). Що мені в такому випадку зробити? Написати може заяву на його імя чи ще кудись? Чи то простіше самовільно встановити якось, мені тоді ніхто нічого не скаже? Порадьте!!!
Спитаю зараз щось таке примітивне... Але шо зробиш, як відповіді не знаю і немаю в кого спитати: приватні нотаріуси вони всі рівнозначні? Тобто мені потрібно до будь-кого? І чи у всіх послуги коштують однаково? Якщо по-ріізному, то приблизно на скільки відсотків коливається ціна? Бо як 5-10 % -- то навіть бігати у пошуках "дешевшого" не варто, а як 50-100% різниці -- то готова витратити півгодини на "обдзвін" і пошук дешевшого
Може хто мене проконсультує, ситуація така: Одна малолітня дівчина мала статеві зносини з повнолітнім хлопцем, в результаті чого завагітніла. Завагітніла, коли ще було 15 років. Зараз їй 16, хлопець уникає її. Що їй зараз робити? Куди звертатися? Принаймні дуже потрібна матеріальна допомога, бо це малозабезпечена сім"я, через кілька місяців пологи, що з цим хлопцем робити? Або порадьте, куди звернутися до мудрого спеціаліста у таких питаннях, щоб порадив як правильно діяти? --- дописи об"єднано, Jun 17, 2015 --- На пл. Міцкевича 6/7 є безкоштовні юрид. консультації від Самопомочі!
а в міліцію батьки не звертаються чому? вона ж неповнолітня чи потреба матеріальної допомоги все переважує?
В тому справа, що не знають куди звертатися, в міліцію, в суд??? тобто можна в міліцію звернути, але толку з того мало буде...... звичайно хочеться його наказати, але там ще та дівчина проти міліції, наївна, жаліє його, то ще ж дитина......... --- дописи об"єднано, Jun 17, 2015 --- а що потреба матеріального і звернення в міліцію виключають одне одне?
заяву про згвалтування куди подають? в суд чи в міліцію? і що значить "жаліє"? дитина яку дорослий чоловік розбестив потребує втручання батьків, а не оглядки на те, що вона "наївна" і т.д. міліція радо бере такі справи, насправді. особливо тепер. ще якщо пресу підключити то взагалі. добре так сидіти тихо і думати, "а толку не буде". буде толк, якщо батькам важлива їх дитина. а не казати що "не знають куди звертатись". знають, але думають про можливу вигоду.
То ж не згвалтування, то ж "любоффф" була, вона ж по своїй волі, хіба стаття підпадає, про статеві зносини з особою, що не досягла статевої зрілості