Нє, в мене "не моїх" кольорів в гардеробі практично немає, трохи "глаз намьотан", інтуїтивно таки добре бачу кольори, ну і , може, десь трохи ті лекції з колористики в моїій пустій голові відклалися В мене трохи інше - весь гардероб занадто "обережний" - зі всієї палітри буквально кілька кольорів в яких я була впевнена на 100%. От тепер хочу роздрукувати ту палітру щоб наступного разу не купувати знову жовту чи бірюзову футболку, а згадати що мені терміново потрібен бузковий чи рожевий колір. Ага, ще десь треба надибати вживу той "колір верблюжої шерсті" бо коричнево-бежевих речей взагалі ніколи не мала.
а я часто дивилася на форму, а не на колір, тому в моій шафі стільки різних кольорів(( я хіба уникала тих, які підходять глибокій, темній зимі, бо вони мені гарант не йдуть, хіба ті світліші --- дописи об"єднано, May 21, 2015 --- дівчата, а літу червоний пасує? мені видається що то мій індикатор, що я точно не літо, а зима, бо я з червоним розцвітаю просто.. навіть от памятаю міряла зелене, бо типу до очей, а потім червоне, то червоне виграшніше було набагато (хоч очі в мене не червоні, гг) єдиний нюанс в тому що шкіра на лиці мені більш рожева ніж голубувата.. і це мене турбує))
Так. Кожному типу пасує "свій" червоний. --- дописи об"єднано, May 21, 2015 --- Зиму добре білим або чорним перевіряти.
Отже зробила я сьогодні десь 70 фото. На більшості правда фейс якийсь перекошений, бо ракурс невдалий – то мій перший досвід селфі. Тканина трохи неправильна – бажано мати блискучу, атласну. Та й кольорів всіх потрібних не вдалося назбирати, мало типових зимових і осінніх кольорів. Ну, але "маємо що маємо". Фоток викладаю менш як половину, але все одно багато, тому ховаю Отже спочатку визначення теплий (весна, осінь), чи холодний (літо, зима) кольоротип. У мене все просто і ясно – холодні кольори надають обличчю нездорового відтінку, а теплі рожеві явно «мої». Отже обираємо теплі кольоротипи Доречі підказка - іноді колір шкіри дуже просто побачити на п"ятах та долонях. У мене вони мають явний жовто-оранжевий відтінок, а от в моїх обох пацанів рожевенькі (вони Літо). Ідемо далі. Червоні. Геть холодного червоного в себе вдома не знайшла, але приблизно на фото зліва зимовий (зверху) і осінній червоний. Справа типовий весняний Холодні фіолетові кольори (зліва) надають моєму обличчю синюшного відтінку, а теплі ОК. Зліва холодні жовті, справа – теплі. Зелені (орієнтовно: літній, зимовий, осінній, літо???, світла весна???) – не мої. Тут значно краще (сумніваюся лише в останньому кольорі) Сині (зима, літо, літо, осінь???) А тепер «моя» яскрава бірюза Оранжевий єдиний колір який не буває холодним. Зліва – занадто темні для мене осінні, справа яскраві весняні. Стосовно сірих маю сумніви перший сіро-бежевий явно не моє, а другий? Бежево-коричневі – ще одне підтвердження що я не осінь і не літо. Білий на мені виглядає як НЛО, молочний значно краще це я помітила ще при виборі весільної сукні, шампань занадто темний для мене– він осінній– ще одне підтвердження теплого типу. Темно-синій "не ахті", а от чорний, як на мене, досить добре. Плюс по решті фото роблю висновок що чим яскравіший і "чистіший" колір тканини, тим краще виглядає моє обличчя і очі стають яскравішими. Для м"яких підтипів (м"якої осені і м"якого літа) ефект буде протилежним. Одже додаткова характеристика "яскравий". Теплі, яскраві, чисті (без домішок сірого) кольори. Отже теплий+яскравий=Яскрава Весна. Ну і вихід "на біс": Якась я на тих всіх фото троха пом"ята бо дуже не виспана, хто мене не бачив - знайте "в жизні" я красивша. Конструктивна критика вітається.
Дуже гарно і дуже наглядно. На вашому прикладі явно видно перевагу теплого і яскравого. От в мене немає стільки одягу. Але спробую..
Там мого одягу менше 10% - решта чоловікові і Владові футболки, шматочки тканини і фетру, диванна подушка і навіть багаторазові памперси
Ну то просто титанічна робота! Особливо для мене була б -- я фоткатись немаю терпіння. Акіна, А так, на око -- я хто? якшо шо -- то найкращі мої луки -- чорні і червоні
Я теж (по виразу обличчя на фотках трохи видно), але цікавість взяла гору. Я "не волшебник, я только учусь" Я ж не бачила тебе отак при денному світлі, всьо "мельком и в полумраке" Волосся темне від природи? Якщо так, і якщо холодні кольори личать більше ніж теплі - то швидше за все зима. Але щоб сказати точніше спробуй таки зробити хоч 2 фото - з теплим і холодним рожевим. Ну і зими є як мінімум 3 - темна, справжня і яскрава. Тут уже так "с лету" не скажеш - треба дивитися ще на якісь кольори з палітри.
сірий - ваш. обличчя природно виглядає. сіро-бежевий - то ніби лайт хакі називається колір) мені здається, що він так добряче "гасить" обличчя. мені так і написали, що це одна з найвдаліших комбінацій, при чому, в мене повинен переважати чорний. маю один светр, де горловина чорна, а решта білий - то я умудрилася то фото надіслати, і таки потім отримала його детальний розбір польотів, разом з чисто білою весільною сукнею і чорною коктейльною. маючи в ряд ті 3 фото, одразу все стало зрозуміло, а так, коли дивишся - ну ніби ок, ну не звертаєш увагу. дуже гарно переглянути свої старі фото, навіть дитячі, щоб зрозуміти, що вам може пасувати. наприклад, я не давалася на інші кольори, окрім чистих, виважених, дуже тяжко переносила будь-які смужки і поєднання, які виходили за межі класичного - на моє тодішнє розуміння. це тепер я можу носити фіолетовий, а раніше навряд чи на мене таке б вдягнули. в мене зовнішність яскрава - я можу дозволити собі поєднання 3 яскравих кольорів - в межах розумного, звичайно - але і далі роблю це не охоче, бо це треба вловити ту межу, коли переходиш лінію свого "архетипу". бо для мене зима - це також "стан душі", коли нема перебору, а є чистота. крім того, в кого є ластовиння) як у мене. влітку я трішки зсуваюся в теплу сторону, і маю додаткових декілька кольорів коричневого та верблюжої шерсті, але не більш такщо майте на увазі.
ну то або я не зима, або виняток))) чорний на мені не є жахливо, просто не дуже... і це моливо тому що я холодна зима, тобто в мене світла шкіра досить світлі очі..., свою фотку я додавати соромлюся, але кину з того блогу ну от приміром цій жінці з блогу про кольоротипи.... (надіюся то не проблема якщо даю її в приклад, врахоуючи що вона дала дозвіл на розміщення себе в блозі) чорний буде не дуже в нас з нею багато спільного, але в мене значно більший контраст, світла шкіра, чорне волосся і брови, ну і зелені очі... якби в мене очі були темніші і яскравіші, то не сумнівалася б що яскрава зима.. а так, поки що до цього підтипажу тягне біле так, біле мені пасує.. але найкраще мені пасує світлосиній, мякий синій, червоний, і взагалі я витримую яскраві кольори типк електрик
Ну, тоді таки швидше зима ніж літо - зимові кольори чисті, яскраві, а літні - приглушені, з додаванням сірого. Для певності - знайдіть наприклад два холодних синіх, один яскравий, чистий, а інший м"який, приглушений і порівняйте. От і у мене досить мало настільки яскравого одягу як треба, я раніше вибирала якісь обережніші варіанти. З тих кольорів, у яких мені найкраще на фото, яскраво зелений - то Владовий кулабебі , а оранжевий - чоловікова футболка (у якій йому, типовому літу, геть не гарно ).
Усьо...я здалась уже третій день перечитую все і ніяк не можу визначитись "хто я". Вроді літо або весна, дивлюсь на палітру - половина мені не пасує сірі, тілесні, тусклі кольори - то для мене категоричне ні, виглядаю як бліда поганка. Ну і ще один нюанс - в мене очі можуть змінювати колір - голубі\сірі. Як Ви то можете так визначати...
Почніть з визначення теплий чи холодний тип. В посиланнях є приклади як то зробити. Перейдіть від теорії до практики, я поки читала то теж не все ясно було. Так що тряпочки кольорові в руки, денне світло і дзеркало або фотоапарат (так навіть простіше - потім собі на компі виставляєте фото в ряд і дуже легко побачити різницю між двома, наприклад, червоними чи жовтими кольорами). Тоді обирайте з чистих колоротипів зима (якщо холодний), або весна (якщо теплий). --- дописи об"єднано, May 22, 2015 --- Очі чи волосся самі по собі не показник. То може бути будь-який кольоротип. Єдиний вийняток - не буває рудої зими, а все решта можливе
ви попробуйте чисті і яскраві - якщо ви зима чи весна, то будете їх витримувати, якщо осінь чи літо - то "загубитесь" на їхньому фоні. Наскільки я зрозуміла, то те, що світлі не пасують, це ще не означає, що ви не м'який, скажімо підтип, але означають, мабуть, що ви не світлий підтип, тобто є кольори, які вам занадто світлі. А є ж жосить глибокі кольори, але вони не чисті, а, умовно кажучи, мутні, ну, наприклад серед фіолетових і синьо-зелених такі легко знайти. А, і ще є нюанс із контрастом образу - тобто певному типу ще треба витримувати певний баланс кольорів на собі, тобто мені, умовно, підходить беж, але повністю бежева сукня - не підходить.
я собі такий алгоритм визначила: 1) Температура. Якщо температурна характеристика основна і чітка то: Теплий - тепла осінь, тепла весна Холодний - холодна зима, холодне літо Якщо не чітка, то: нейтрально-теплий: яскрава весна, світла весна, м'яка осінь, глибока осінь нейтрально-холодний: яскрава зима, глибока зима, світле літо, м'яке літо І далі треба визначитись, яка характеристика зовнішності виходить на перший план: М'який (літо, осінь) - чистий (яскравий) (зима, весна) - якраз перевіряється тим, чи витримуєте ви яскраві кольори, що першим кидається в очі: тканина чи ви? Світлий (весна, літо) - темний (зима, осінь) - тут враховується контрасність зовнішності, а не лише конкретні кольори волосся чи шкіри. Коли ви маєте вже хоча б 2-3 варіанти під сумнівом, то все вирішується підбором палітрою.
Отут трошки поправочка - найконтрастніші "яскараві" підтипи - яскрава зима і яскрава весна . Темні осінь і зима мають трохи менший контраст, але загальний колір темніший. Отут І трохи натирю з того блогу , може ще кому знадобиться. Контрастність визначається за чорно-білою фотографією. Берете своє фото, бажано зроблене при денному світлі і з мінімумом макіяжу і в простому Пейнті застосовуєте функцію Чорно-білий. Тоді порівнюєте колір шкіри, волосся, губ, очей з отакою табличкою. Записуєте цифри і шукаєте найбільшу різицю. Наприклад вийшло 1,8,4,2 - то контраст буде 8-1=7 Найменший контраст у світлих підтипів (світла весна, світле літо) орієнтовно до 5 Найбільший контраст у яскравих підтипів (яскрава зима, яскрава весна) десь 8-9 У м"яких сезонів контраст середній (м"яка весна, м"яке літо) - 5-7 В темних сезонів контраст від середнього до високого. Отаке. Тепер я знаю чому мені завжди так подобалися мої чорно-білі фото
сьогодні знайшла роздруківку. я таки дарк вінтер. хочу ще скинути пару фото, показати на прикладі не дуже жалуваного мною зеленого, як працює загальна палітра дарк вінтер для мене, і складена палітра для мене особисто, перші два фото - то з загальної палітри. третє - з моєї. передати зелені кольори, то щось, але 1 і 3 - ок, тоді як другий перетягує занадто на себе.
так, мала на увазі, щоб визначитися у світлий/темний підтип, враховується контрасність в тому сенсі, що вона має бути низька у світлих і +/- середня у темних, бо можна бути чорнявою і з білосніжною шкірою і зарахувати себе до темних.