В нас в школі батьківські збори були у четвер, то повідомили, що свята останнього дзвоника не буде, а випускники йдуть всі до церкви.
Принаймі письмового розпорядження ще не було, тільки усно повідомили. Цікаво, яка мета цього всього? Таке враження, що Садовий сплутав храм із сільським клубом. А може то вчителям, батькам і учням треба йди і молитися, дякуючи Богу, що, враховуючи ціни на харчі, ліки і наши зарплати ми всі дожили до кінця навчального року, не зважаючи ні на що! І нехай нам пошле здоров'я на наступний навчальний рік!
То з міркувань безпеки? Може і правильно -осередки скупчення людей по всьому місті, в основному дітки. Приходять люди безконтрольно. В теперішній то час.
Ніби і так, але діти скупчуються в таких осередках як школи щодня, і у певні години. Охорона є, звісно, але то так відносно.
Та так. Але з останнім дзвоником на шкільному подвір'ї не зрівняти. Моя рідна 63 школа загороджена, брама зазвичай зачинена, але на подвір'я зайти можна, при вході сидить охоронець, не Рембо, але дорослих в середину не впускає. А на лінійці - відчинено все, подвір'я битком набите людьми , воно ще й двохярусне. Так от -ніхто не зверне уваги на підозрілий кульок чи ящик, вирахувати чужих не можливо, як і з'ясувати хто причетний в разі чого.
Можна було б зробити так, як 1-го вересня: урочисту лінійку в приміщенні школи лише для 1-х, 4-х, 11-х класів.
в тій 63 школі вічний бардак. Я в 20 метрах від неї виросла і досі мої батьки там живуть. То попри "закриті брами" діти і зараз на перервах бігають в сусідній продуктовий. І покурюють поза брамою за поворотом.Там і поза зачиненою брамою ходів-виходів зі школи- пару штук є --- дописи об"єднано, May 13, 2015 --- а в церкві скупчення не буде? чи в щовихідних в центрі скупчення людей немає? Але ж ходять батьки з дітьми в той центр.За даними нашої ж міськради за період лише з 1 по 4 травня наше місто відвідало 100 тисяч "сторонніх осіб"
Якщо той Садовий вже аж так хвилюється за безпеку дітей, то чому б тоді просто не відмінити той останній дзвоник? І просто порадити батькам у цей день піти з дітками до церкви або просто гарно провести цей день разом (в центрі, чи поїхати з дітками на пікнік, сходити в парк культури чи ще кудись). Зранку приїхати до школи, здати книжки, забрати табелі і на канікули. Навіщо перетворювати походи до церкви у якусь радянську колективну традицію: всі і безвідмовно? Тим більше, що дійсно є дітки різних віросповідань.
Незнаю чи в цю тему. В нас в Винниках сталася трагедія- дівчинка 10 років каталася на ровері впала і поранила стегно .Швидка приїхала через 1 год , покатала дитину по лікарнях поки дитину прийняли ,вона померла. http://vinnikiplus.in.ua/news/2015-05-13-7374 В мене шок дитина з сусідньої вулички ще в суботу ганяла на велосипеді в рожевому костюмчику.... Коли наша медицина перестане бути на рівні Африки ?
Щодо останнього дзвоника. Наразі взнала, що ще має буди спільна нарада директорів шкіл і священиків (не знаю про що - чи будуть радитися як то провести, або чи варто взагалі таке робити). Тоді стане відомо остаточно. Але я вчора собі ввечері щось подумала, що то якісь дивні міри безпеки. В нашу церкву, по ідеї, мають прийти 6 шкіл - разом з учнями, батьками і вчителями. Це як мінімум 6 тисяч людей (якщо не більше). І от питання - про яку безпеку можна говорити, якщо у визначений день, у визначений час і у визначеному приміщенні збереться така маса народу? Одночасно!!!!! Чи те, що вони збираються в церкві може зупинити зловмисників?!!! Якось нелогічно, незрозуміло і троха не по собі.
Знайшла таке : ''Сьогодні 13.05.2015 о 12:00 поступила інформація з 102 ЛМУ про замінування Опери Пасаж на пр. Свободи 23.'' Це правда?
от я саме про це подумала як тільки прочитала перший допис про перенесення лінійки в церкву, то типу - ми не хочемо наражати учнів усієї школи на небезпеку ми наразимо на неї одразу учнів всього району - ну не маразм ? Про те що не всі діти до церкви ходять - я взагалі мовчу, церква і держава ніби мають бути розділені, то чому ж з державної школи дітей ведуть в церкву, я розумію, що нікого на шнурку туди не потягнуть, але тоді то виходить свято для вибраних. Якось то все неправильно
Ок, уявімо собі поїздку електротранспортом з Санта-Барбари до Патона. Пройти 3 зупинки пішки до Довженка. Сісти на тролейбус. Доїхати до Шота Руставелі (якщо не помиляюсь). Пройтися до університету і сісти на тролейбус там. Добре і корисно так прогулюватися здоровому і молодому, а як у бабці болять ноги, то не так вже й просто і райдужно, вона 100 раз подумає, чи їхати їй взагалі. Добре, якщо дійсно вряди-годи "катаються" без особливої потреби і поспіху, або тільки з 10 до 17, але ж не у всіх так. І наявність совісті тут ні до чого. Мали б совість таке писати. Краще б дійсно зробили 50% оплату, а не принижували людей отим "ще немає десятої!!" навіть в 9.45. Ні, мені то супер - я тепер деколи навіть сиджу в маршрутці. Але все одно це якось дико.
Державою виплачується пенсія. Щодня на роботу їздити потреби немає. І якщо колись кудись потрібно поїхати, то можна і заплатити. А не по базарам кататись. Сідаю біля Скрині на маршрутку і чую розмову: Дріжджі в сільпо 3 гривні з копійками, в Арсені вже чотири, поїду ще в Ашан подивлюсь по скільки там. То про що далі говорити?
Стосовно пенсій і безкоштовного проїзду. Зробили б ті пільги адресно і в вигляді фінансового додатку до пенсії. Тоді пенсіонер гонорово заходить в маршрутку і оплачує. Всі задоволені: і пенсіонер, з якого не роблять людину другого сорту і якому навіть маршрутчики зупинятись не хочуть, бо знають, що пільговик; і водій, якому капнуть ті 3 грн. Але то хіба отако "говорили-балакали, сіли і заплакали". Не відомо, коли в нашій державі будуть такі якісні зміни
Це жах. Та система наскрізь гнила, а страждають найбільш беззахисні. Кажуть,що між винниківським госпіталем і 8 лікарнею дитину возили ще в якусь львівську лікарню, але там її не прийняли через брак місця. то в голові не вкладається.
Бідна дитина, як то так, не прийняти....І що, винних знову нема і ніхто не буде покараний? Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Середній розмір якої навряд чи дозволяє прожити без субсидій і пільг, та ще й лікуватися "безкоштовною медициною". Були б пенсії інші - платили б всі ті 3 гривні, і не відчували б себе непотребом. А риплять однаково і на тих, хто по базарах катається, і на тих, кому 2 зупинки до церкви чи поліклініки. Несправедливо трохи. Моя бабця, наприклад, щодня їздить, бо є така потреба. І оплачує проїзд, бо є така можливість. При своїх дітях вона принаймні не думає, як би то відкласти і на комунальні, і на харчування, і на ліки. А кому менше пощастило з дітьми і розміром пенсії, то хай сидять собі тихенько вдома і не дратують маршрутчиків, так виходить?.. На ту тему можна дуже багато розмірковувати, але ближче до НАШОГО пенсійного віку думки з цього приводу можуть серйозно змінитися.. Стосовно лінійок і відвідин церкви, то або вже зробити вихідний в школах і кожен з батьками пішов би до своєї церкви, якщо є таке бажання, або взагалі того не варто робити. Якщо то з міркувань побожності - то залишіть людям свободу вибору, а якщо просто заради "відходу від совка" - якби то тільки в цьому совок.. ну але ж Львів - европейське місто, що це я.. Про безпеку взагалі нічого не кажу, як зберуть 5 шкіл до однієї церкви, то буде щось..