В мене Біол для млинців вже кілька років є. Все ок, я задоволена. Стосовно екопасти: де той Еколюкс можна придбати?
я взагалі фанатка Біолу. в них чудові сковорідки і казанки (з анодним покриттям з алюмінію) . не так давно купила чавунну. все ок відмилось. а чавун взагалі має властивість ржавіти. тож я її мию, сушу і трохи змащую жиром
Дівчатка, хто з вас пере речі мильними горіхами, просвітіть " чайника " як правильно користуватися і що можна прати, а що ні ( чула, що біле сіріє )... Не хочу експерементувати, краще скористати досвіду тих, які вміють !!! Не маю можливості зараз перечитати всю тему
якщо вам важливо мати справді білі речі - то не для горіхів. я перу такі речі, як білизну натільну, білизну постільну - мені байдуже, що воно сіріє. дитячі всі речі. але як іноді щось не відпирає, то потім закидаю ще з порошком, або руками запираю. але в нас власне білих речей не багато. то я помітила по дитячих пелюшках, що вони від горіхів не чисто білі вже, бо ж вони перуться дуууже часто. з іншого боку саме пелюшки іноді закидаю на 90 градусів і тоді трохи білішають. п.с. але плями під руками від поту не відпираються нічим, тому білі футболки йдуть в смітник саме через них, бо то просто мізер, як вони сіріють від горіхів, порівнянно з тими плямами. горіхами найркаще прати при високій тем-рі, бо при 40 градусів вся "мильність" з них не вийде. я перу стандартно на 60. викидаю ті самі горріхи хоча б двічі, але додаю кілька нових.
Тобто одні і ті самі горіхи можна кидати двічі , додавши кілька нових ? А як тоді з полосканням, чи потрібно вийняти і запускати ще додаткове полоскання ?
не треба на додаткове полоскання. зазвичай полощеться на низькій тем-рі і гріхи тоді зовсім не миляться. головне, щоб після закінчення прання відразу одяг розвісити, бо можуть набрати запах горіхів. я не скажу, що він не приємний, але такий специфічний: трохи схоже на насичений запах сушки, але кисліший. якщо одяг дуже брудний, то горіхів побільше кидайте. і якщо вода тверда - теж треба більше (ну штук 8). на пелюшки я кидаю 4-5 шт (вода тверда) - ну бо їх тільки переполокати треба.
Дівчата, в кого суха або дуже суха шкіра голови - порадьте гарний шампунь, щоб хоч пару днів після миття не чухалось і не лущилось. Перепробувала вже не один (звіряла натуральність на ewg) - ніц мені не йде. Перед тим користувалась натура сіберіка - був дуже класний, але мусила відмовитись. Хелп пліз!
З тих шампунів, що я пробувала, то сподобалися Авіцена і Лак Санте, але я користувалася для жирного ( Авіцена ) проти випадіння- твердим шампунем зроблений у вигляді бруска мила Лак Санте. Ще добре робити маску перед миттям шампунем на ефірних олійках Маска для укрепления сухих, ломких и тонких волос Состав репейное, виноградной косточки, масло тыквы, зародышей пшеницы, касторовое, льняное; розмарин, герань, иланг-иланг, базилик, чайное дерево, шалфей мускатный; масляный экстракт календулы; витамины А и Е.. Маски гарно зволожують, то можливо вдасться позбутися сухості взагалі .
Дівчата, а поділіться своїми секретами, як зробити покупні продукти безпечнішими. Що в чому вимочувати, виварювати? Завжди замочую капусту, редис. Знаю, що для капусти треба дуже багато води - відро на капустину. Бачила на iHerb спеціальні засоби для миття фруктів. Чим користуєтесь ви?
тільки вимочуванням і чищенням. без поняття, чим то таким тре мити, що пустило формальдегід зверху повністю. знаю, що ще озонують, ну але то я чесно не розумію гащо. пілс формальдегіду там живого мало що є.
Питання таке. Була вітрянка. Наразі лише почали відпадати кірочки. Але на обличчі були 2-з великих, кірочки там "солідні". Боюсь, що можуть залишитись невеличкі шрамики. Чим то допогти мому личику щоб шрамів не лишилорсь опісля? (ну і щоб вагітним можна було використовувати).
Хто якими екозасобами користується для миття посуду, але саме еко засобами, типу Фрош, Содасан чи в тому роді. І як надовго вистачає? Я користуюсь порошком гірчиці, але з тою ціною на неї трохи неекономно, та і використання порошку не зручне, звісно краще готовий екологічний засіб обрати, враховуючи ціну. В мене розхід 100 г на тиждень. А найдешевша гірчиця зараз - то 5 грн за 100 г.
Недавно вибирала собі на заміну Содасану. Отож: Клар, Де ла Марк, Фрош, як і Содасан - дуже схожі за складом. Але де ла Марк має найбільший вміст води - 80%. Купила Фрош. А раніше содасан був у мене 0,5 л десь більше року, але я користуюсь мало, лише на дуже жирне щось, правда ще й мийку мию, то може і не мало, одним словом, вистачає на довго. А фрош в літровій упаковці якось знааачно вигідніше виходив, ніж в малих.
Я теж содасан маю. Мене влаштовує. Фрош мені сильно смердить. Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk