Мене цікавить цей препарат, як спалювач жиру. В інструкції написано, що активізує процес спалення жиру. Звичайно, в поєднанні з тренуванням. Чи реально він працює, коли вага невелика і жиру не так вже і багато? А ще є різні фірми-виробники. Голова кругом йде від відгуків і пропозицій. Комусь добре, в когось пришвидшене серцебиття і руки трусяться. Хтось підсушується, хтось ні. Та й ціни дуже різняться ( є дуже дешеві, а є ціна-космос).
А ще є стаття про нього,що після закінчення прийняття,все вернеться, тому,що він притуплює дію гормонів в організмі,що відповідають за зменшення жиру. Потім тяжко запустити ці гормони в дію. Я б не захоплювалась цим. Краще слідкувати за раціоном, приймайте омегу 3, багато пийте.
Дуже подобаються мені американські енергетичні гелі/батончики: ефективні, містять натуральні складники
Я карнитин не приймаю , чула про нього різне і не хочу. І ще жоден тренер не радив його пити. Ну а про ціни , наприклад коктейлі мені нра, так от чим дешевше тим фу . А дорожчі дуже смачні і густі .
дівчата, як правильно приймати насіння льону змелене? в одному джерелі знайшла ,що перший тиждень 1 ст ложку насіння натще+велика кількість рідини, другий тиждень-дві ст ложки зранку, третій- дві ст ложки зранку і дві ввечері. чи не забагато ?
А то з якою метою? Я в останні місяці вагітності приймала по ложці вранці разом з мюслями чи йогуртом. Звечора заливала водою і вранці з'ідала.
очищення кишківника. але його не треба заливати водою, а сухе перемелене натще з"їсти і запити великою кількістю рідини. воно набухає в кишківнику і як щітка все вичищає з організму. дуже добре на стан шкіри впливає.
в аптеці. можна і на вагу купити , на базарі продають, але виявляється льон має термін придатності. і невідомо як його зберігають продавці на базарі. до 15 гр за 200 грамову пачку. молоти необхідну кількість треба перед вживанням. зберігати в холодному місці.
ім вже близько півроку щодня. Не мелю, добре розжовую. Дуже мені подобається дія. І очищення і на шкіру-волосся добре!
а можете детальніше? ск разів на день, яку кількість, з чим вживаєте? хвалять такі варіації: -ст л меленого льону+ст л меду+2 стакани води , натще зранку -ст л мел льону +стакан кефіру , зранку -ст л льону+ вівсянка запарена
зранку , як прокинулась випиваю 700 мл теплої ( кімнатної, залежить від самопочуття) темп . води із соком від 1/4 лимона через 15 хв ім (довго розжовуючи) 1 десертну ( більше ніж чайна, та менша ніж столова) ложку льняного насіння. потім можу ще трішки випити води. через 20-30 хв снідаю.
льон діє як абсорбент, тому приймати його з медом без толку, хіба, щоб засолодити я п"ю 1 ст.л. льону на 1 скл води, замочую на ніч
Я б не радила захоплюватись насінням льону, а особливо годуючим. В насінні льону міститься лінамарин - глікозид, при розщепленні якого, звільняється невелика кількість синильної кислоти. А це вже отруйна речовина і накопичення іі в організмі дуже пагубне. Невеликі дози цієі отрути справді помічні, вбивають патогенну флору, виводять паразитів, але і шкоду теж приносять. Тут треба зважувати чи так вже дуже треба. Я свого часу відмовилася від ідеі насіння льону приймати, принаймні на період ГВ. Як закінчу ГВ обов'язково спробую один курс профілактично. Наразі дозволяю собі лише олію лляну. Не пам'ятаю хто з форумлянок давав посилання на цікаву статтю лікаря, зберегла собі, може ще комусь цікаво буде, там гарно пояснено і відповіді на запитання теж цікаві. http://skachko.org.ua/2011-01-03-16-37-20/199-2011-05-22-10-02-07.html
Синильна кислота не накопичується в організмі, а успішно переробляється печінці ферментом роданаза і виводиться з сечею з організму. Десь 20-30 мг / добу, а зі 100 грам насіння льону може утворюватися 50 мг синильної кислоти. З лікувальною метою рекомендується 2-3 столових ложки в день. Це 20 грам насіння.( 10 мг синильної кислоти). Це, якщо насіння мелене, а якщо його споживати цілим? Потім лінамарин розщеплюється при PH-4-6, а в шлунку соляна кислота дає- 1-2. Той час, який насіння перебуває в шлунку, є занадто коротким, щоб вивільнилася вся синильна кислота. Синильна кислота ще руйнується при нагріванні. Тому насіння льону в хлібі, наприклад, є вже зовсім нешкідливим. А в олії хіба вже нема лінамарину?
Насправді це дуже суперечливо. Можливості печінки у кожного організму різні. Комусь і півлітри горілки проходить легко, а хтось попадає в реанімацію. Все відносно. Крім синильноі кислоти насіння льону має і інші негативні компоненти і важко оцінити, як вони в сукупності впливають на організм і чи не вилізе це через якийсь час. Але це особиста справа кожного, вживати чи не вживати, мені зовсім не хочеться нікого переконувати чи залякувати. Теж знаю багатьох людей, які роками приймають товчене насіння і кажуть, що почуваються чудово. Олія безпечніша, іі часто робоять гарячим способом, плюс іі дія - руйнування холестерину і виведення шкідливих речових з організму. Дітям не можна, бо ім холестерин дуже потрібний. А дорослим - на користь.
я так п'ю))))) 21 ковток величенький - і взагалі я багато п'ю - 3 л мінімум тільки чистої води. І ще мінімум 2 рази чай трав'яний. А влітку і до 5 л в день буває.