Привіт) Вибачте,не знаю чи в тій гілці пишу,бо не знайшла,де краще. Маю таку неприємну річ,як тиждень тому померла моя бабуся( Ми планували весілля цього року..десь на вересень...що тепер? Ви б радили відкладати?
думаю ніхто вам тут не врадить ,це справа совісті чи дотримуватись жалоби чи ні . Батькам простіше бо просто можуть не танцювати, а коли не танцює молода пара, то весілля сумне...
За бабусею жалоба 3 місяці (чомусь). Все залежить від ваших батьків (теж хотіли б радіти на повну), та вже вкладених грошей у весілля (всілякі завдатки - їх не повернуть). Думаю частина ваших родичів теж будуть в жалобі. Тому - "ніхто вам тут не врадить"
Ми вирішили не робити гучного весілля. Запросити лише найближчих родичів,посидіти десь в ресторані. Звичайна розписка за 2 десь тижні чи тиждень до весілля і шлюб з родичами. Заодно і зекономимо і краще собі поїдемо кудись відпочити. Хтось так ще робить? Можливо в когось подібна ситуація.. Я й не шкодую,що ми так саме будемо святкувати. А для друзів можливо за тиждень після того як з найріднішими посидимо також зберемося в якомусь ресторанчику.
звісно , що чим більший термін до весілля, тим більший буде у Вас вибір вільних ресторанів але тут як пощастить, можна і за місяць замовити вдало
Все залежить від того на який місяць Ви хочете, на весняно літні місяці деякі ресторани за рік до весілля потрібно бронювати, особливо якщо хочете весілля в суботу
Планували на середину вересня. Точніше, тільки зараз вирішили, що будемо влаштовувати весілля )) Всі лякають, що на суботу вже пізно планувати і хорошого закладу не знайдеться. Вот цікаво хто і за який період починав планування?
Я б радила вам, спочатку, вибрати заклади, які вам подобаються, потім прийти до них і запитувати які дати в вересні є вільні. Але потім можете стикнутися з тим, що музиканти, яких ви вибрали є вже заняті і так далі... Я шукала музику в жовтні(весілля в травні), то дуже багато мені відмовили, бо були вже зайняті
Ще залежить, скільки запрошених плануєте. Якщо 100 +, то може бути проблематично з рестораном. Якщо 20-30-40 - не проблема навіть і за місяць знайти достойний варіант. Тим більше, що при теперішніх цінах багато людей відмовляються від гучних забав або скорочують к-ть гостей.
Це звісно пік весільних святкувань, але вас даремно лякають, все можна знайти: і ресторан, і музикантів, і тамаду і т.д. Якщо щось і буде зайнято, то це просто не ваше і все, а ваше знайдеться Мене теж лякають, що вже тяжко знайти буде тамаду, фотографа, оператора, але якщо зайняті, то ті, що добре розрекламовані і від цього дорогі, але зовсім навіть нічим не хороші
Почала дзвонити в ресторани, до фотографів, до тамади.... Всіх вже розібрали.... І вроді не розрекламованих-дорогих шукала, а просто хороших... І так не хочу переносити на наступний рік.... --- дописи об"єднано, Apr 19, 2015 --- В мене на 70 планується, але якщо хтось не зможе приїхати, то ще менше буде. Може я ще не знаю де шукати.... От би знайти каталог всіх закладів, музикантів і ведучих )
Бути того не може ) Зараз частина молодят відмовляються від весілля з матеріальних причин, частина - з політичних. Казав знайомий фотограф, що вже минулого року було менше весіль, а цього року навіть з близької родини одна пара думає над тим, щоб скасувати гучну церемонію, бо ціна в ресторані з того моменту, коли вони замовляли, виросла в два рази. Якщо налаштовані гуляти весілля цього року - починайте з закладу, і від того відштовхуйтесь. Без фотографа і тамади не залишитесь.
до нас не дзвонили а якщо серйозно, то на неділю не хотіли б перенести? то так здається, що там змінить один день, а ресторани вільніші, шлюбів менше (і є менше ризиків перетворити шлюбну церемоную на конвеєр), і пар інших менше зазвичай довкола
Плюсуюсь Вибрала собі неділю і всі були вільні, без проблем знайшла і тамаду, і фотографа, і музикантів, і ресторан, а візажистів взагалі за тиждень і все за помірну ціну Ресторан замовляли 6 квітня на 1 червня
Я зараз шукаю фотографа, тамаду на літо, нікого не знала взагалі, але мені дуже багато додавались в цілях реклами в друзі в мережах, де я недавно почала переглядати роботи і вибирати, то є їх дуже багато хороших, ще й ідуть на торг.
І я підтримаю Іру @La esposa щодо неділі. Три роки тому шлюб брали 29 квітня, підготовку почали в січні. І все чудово знайшли - і ресторан нам підійшов, і ведучі були саме ті, кого ми хотіли, і фотограф. Хоча, в нинішній економічній ситуації, думаю, що і на суботу цілком реально організувати весілля...