Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями. Тема не флудильня , тому якщо шукаємо конкретно перепис у нас є тема - Допоможіть знайти перепис не знаємо що зробити з продуктами, що майже зіпсувались - Викинути не можна врятувати В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут. Навчіть мене Дубль чотири!
Відрізаю ніжки від "шляпки". Ніжки дрібно нарізаю і підтушковую з цибулькою на малій кількості олії. Тоді то всьо навалила на сирі капелюшки, зверху затерла сиром і в духовку. Шампіньйони - такі грибі, які я можу їсти сирі з часниковим сосіком.
Я даю тій начинці трохи вистигнути і додаю туди ж тертий сир і червоний перець. Мені дуже смакують гострі такі печериці. І роблю в духовці або в мікрохвильовці.
Мій чоловік каже, "що то за гриб без м"яса, то я ще до трохи фаршу додаю: то все смажу: ніжки, фарш і цибулю
А що заливати? Бо якщо м*ясне, то просто заливаю тим самим росолом, що й на студинину, ну бо я варю студинину лишень на курці тому воно у мене прозоре. Якщо ж рибне, то треба зробити рибний бульйон і додати желатину.
щось смачне купила собі формочки спеціяльні - в неті є рецепти і з рибою, і з ковбасою,і з м"ясом,і просто овочі. і я от розгубилась,що смачніше - бо в такому варіанті їла лише холодець(стандартний).
До риби не додаю желатину даю багато цибулі порізаної кільцями ,кістки з риби ,голову ,хвости і обов'язково луску .Це все в марлю і варити ,в кінці рибу.
Карп, толстолобик, щука. Коли чистите рибу, зберіть всю луску в марлю і додайде до бульйону. Саме від луски застигає краще за все. В кінці приготування просто витягнути і викинути.
чи є рятунок, для часнику, який активно почав пускати зелені пера, думала почистити його, кинути в банку і поставити в холодильник, але вагаюсь бо може прив'янути, і тоді з нього буде пшик, чи не буде?
Можна його почистити, закласти в слоїк і залити олією (соняшниковою, якщо не шкода і є - оливковою) і в холодильник. Постоїть, бо жир не дасть йому висихати + з тої олії буде файна заправка на салатку або ж можна використати її у ін. страви для приготування.
Маю вдома багато пластівців - вівсяних, пшеничних, інших, маю кукурудзяні "platki" (я не знаю як вони називаються - теж пластівці, мабуть..), горішки, заморожені ягоди і т.п. Хочу спекти щось смачне і корисне на зразок батончиків-крамблу-граноли. Чи хтось має добрі перевірені рецепти на такі нямки (але саме печені, бо зустрічала ще ті, які в холодильнику тримати потрібно)? дякую.
Дівчата, колись на весілля пекли пляцки за два тижні, а потім перемащували. Скажіть , а як ті сухі коржі зберігати стільки часу? В холодильнику в харчовій плівці? Чи просто так? Порадьте, будь-ласка, бо ніколи такого не робила, а зараз виникла потреба.
Зберігали в холодному приміщенні але сухому, якщо в вологому приміщенні, то вони відійдуть(зм"якнуть) і буде важко перемастити. В холодильнику можна але не впевнена, чи варто пакувати в плівку.
Їх просочують спочатку сиропом, він розводиться пів-на-пів вода і цукор + пару ложок коньяку можна дати чи горілки в ту болтанку, а згадала, трохи лимонного соку туди ще видушували ! (не знаю як там хто робить, у мене вдома так робили коли коржі посохли) тоді вже поверх такого просоченого коржа накладається кремова маса. Потім то в пакет і на холод. Коржі направду від такої реанімації відходять, м"якнуть і не втрачають свої смакові якості.