я собі пригляділа депозит "писанка" від ощадбанку, під 20.5% в гривнях 10-11% в дол та євро іншим банкам не довіряю
А я щось взагалі в такій нестабільній воєнній ситуації ніякому банку не довіряю. В тому ж воєнному стані (не доведи Боже до нього, але... все може бути) можуть закони писатися під потреби держави, в тому числі і з депозитами. Я б теж хотіла покласти грошики в банк, але долярики. Та знову ж таки, боюсь, як схочу забрати, щоб не відмовили і запропонували в гривнях перерахувати. Чи так не можуть зробити? Чи в нашій ситуації можуть все?
Можете придивитись до умов на депозит Кредобанку. Мені він видається надійним, перевірено в час кризи 2008
Як на мене, "Прокредитбанк" надійний. Принаймні я з ними з 2007 року і проблем не мала, от нещодавно закінчений гривневий депозит забрала без проблем, навіть замовляти гроші не довелось. Прийшла і за хвилину вже видали. Правда відсотки там не надто високі
У одному з відділень ощаду завідувач і касир на протязі декількох років проводили махінації з депозитами людей (особливо пенсіонерів). В результаті міліція та прокуратура взялася за ту справу, юристи банку від усього відхрещуються, гроші людям ніхто повертати не збирається, і такі випадки досить поширені по всій території України. Тому або дуже уважно вибирайте відділення в якому будете відкривати депозит, або все ж оберіть більш надійний банк. Підтримую 100% - мала там відкритий депозит, коли треба було зняти ніяких проблем не виникало, єдина умова була якщо сума перевищує 15т. грн. подзвонити за день і попередити, щоб вони в касі відклали готівку, приємне обслуговування, все детально пояснювали розказували, видавали виписки по рахунку. Можу ще порадити Юні Кредіт банк (УкрСоц Банк), УкрСиб Банк і ОТП.
У ще два банки введено тимчасову адміністрацію: 20.03.2015 ПАТ "АСТРА БАНК" віднесено до категорії неплатоспроможних http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=15623219&cat_id=55838 20.03.2015 ПАТ "БАНК "КИЇВСЬКА РУСЬ" віднесено до категорії неплатоспроможних http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=15623206&cat_id=55838
Взагалі, я оптимістка. Але просто цікаво, з яких ресурсів Фонд буде людям гроші повертати? Чула одного дядьку по радіо, що мол власник Дельта повиводив гроші в оффшори, мільйон вкладників сидять вдома, ніхто на пікети не виходив, всі чемно чекають, що держава має тепер їм повернути ті гроші, що Лагун вкрав. Це пару днів назад було. А сьогодні ось: " В пятницу, 20 марта, около 100 вкладчиков «Дельта Банка» требуют под зданием Верховной Рады его национализации, передает корреспондент НБН. Митингующие держат в руках большие баннеры с надписями «Депутаты, требуем спасти «Дельта Банк»! защитите избирателей – исполните свои обязанности», «Сегодня Дельта – завтра Ощад, падает Дельта – ложится Приват» и другие..." Але є і такі думки, що то все зговір. Лагун добре прилаштувався, влада не проти, в них договорняки свої. Не знаю, навіть, в нинішніх умовах, чого чекати від банків і влади. І так недобре, і так зле.
Може, хто мене проконсольтує Маю непогашену кредитку від Дельта банку, то от незнаю що робити. Звичайно можу і хочу не платити зараз, але переживаю чи не будуть зніматися гроші з балансу за несплату? Хто кваліфікований в цьому, то підскажіть як то має бути??????
Я теж пригледіла, але сьогодні прочитала, що йому понизили рейтинг http://espreso.tv/news/2015/03/21/q...tukreksimbankuquot_zahrozhuye_defolt____fitch Теж раджу Кредобанк, проблем з ним не виникало
Я б в сьогоднішній ситуації не несла гроші в банк. В жоден. Просто, намагаючись забрати свій депозит в колись надійному Фінансі і кредиті надивилась на 80-річних бабульок і дідусів в чергах, які годинами стоять, щоб забрати хоча б якісь копійки, на хворих, яким гроші потрібні на операції, на ліки,а банк не віддає депозити, які вже закінчились. Тимчасова адміністрація не введена, банк працює в звичному режимі, отримав рефінансування від НБУ. А депозит не віддає. На запитання чому? - "Ви ж бачите, яка ситуація в державі? Така політика банку". Можна лише переукласти договір на 6 міс.- тоді отримаєте 10 відсотків від суми вкладу. Долари не видає взагалі. Лише в гривнях по курсу 20-21. Все "в правовому полі" і в "правовій державі". Не більше 500 грн. на людину на день.((( Вибачте за песимізм, але якщо з банком не виникало проблем раніше, ніхто не може гарантувати, що їх не буде сьогодні або завтра.
я вже давно писала що надзвичайно задоволена цим банком, але кожного разу їздити на Львів при потребі мені не зручно, а у Винниках лише є ощадбанк, приватбанку...ну і коли суми невеликі не так страшно) принаймі для мене
Двом державним банкам Укрексімбанк та Ощадбанк знизили рейтинг до рівня, на межі дефолту через рестуктуризацію боргу України. http://uapress.info/uk/news/show/67932 ФГВФО скоро як такий перестане існувати, якщо його коштів навіть для вкладників Дельтабанку бракує. Надходження у нього зараз мізерні, так як українці з початку року забрали велику частку вкладів і назад нести переважно не планують. Чесно кажучи, не розумію, як можна було таку паніку знову серед вкладників посіяти. Порошенко нон-стоп про НС торочив, хоча його реально вводити і не планували, як на мене. Але хоч би хтось міг заспокоїти вкладників, що націоналізації вкладів не буде у жодному випадку, що проблем із поверненням депозитів-також. Але ж ні, треба було дочекатися значного відтоку депозитних вкладів, а тоді думати, які банки рятувати, чи за відкати рефінансувати своїх. Але ж банківська система і так на ладан дихає. І падіння ще кількох банків можуть не лише накрити мідним тазиком діяльність фонду гарантування, але і добивати всю економуку. Всіх не націоналізують. Адже такому банку треба активи поповнити, щоб міг виконувати свої зобов'язання. --- дописи об"єднано, Mar 23, 2015 --- Подивіться вище, яка причина високих відсоткових ставок у ОБ.
останні постанови НБУ: 20.03.15 Про ліквідацію неплатоспроможного ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" 20.03.15 Про ліквідацію неплатоспроможного ПАТ "ВіЕйБі Банк" 20.03.2015ПАТ "БАНК "КИЇВСЬКА РУСЬ" віднесено до категорії неплатоспроможних 20.03.2015ПАТ "АСТРА БАНК" віднесено до категорії неплатоспроможних Знаходяться у стані ліквідиції 36 банків, завершена процедура ліквідації по 17 банківським устновам.
Дівчатка, може хтось має гіркий досвід, або знає, як на практиці відбувається повернення вкладникам неплатоспроможних банків отих заповітних 200000,00? Чи самі банки ще щось виплачують, поки в них ТА чи треба чекати, аж поки фонд почне виплату? Через скільки то часу на практиці виходить? І якими сумами? Все відразу чи цикають по пару тисяч? Буду вдячна за будь-яку інформацію, бо попалась і тепер голова пухне від тих думок шо і як...
сьогодні, одне з відділень- картина ще та. Всі вікна наглухо закриті жалюзями, перед входом- кілька осіб, двері- закриті наглухо. З тієї сторони стоїть охоронець ( не банківський звичний). По стукоту питає: вам куди і з якою ціллю. Якщо це не питання депозитів і т.п- впускає в середину. Всередині банку - напівтемрява, стоси паперів які лежать прямо на землі. Завжди милі і усміхненні працівники реагують на появу клієнтів як "нічого не знаємо- всі питання до керуючої. у нас до вас тепер ніякого інтересу". Керуюча, молода дівчина, сидить вся вже "нікакая"- жодних операцій банк не проводить, навіть повернути їм їхнє ж- і те неможливо наразі, бо не можуть провести це документально. Ніхто нічого не знає- дзвоніть.