мені по ночах телефонують періодично раз в рік якісь номери і скидають. потім слухавки не беруть, або тел виключений. не передзвонюйте ніколи. в мене таке враження, що то зекам скучно
в мене було трошки схоже, але, коли я піднімала - кидали трубку. Передзвонила один раз, йшли гудки, трубки ніхто не брав, і зняло всі гроші (більше 20 грн) з рахунку.
Я мала особисто з ними таку розмову, що мене пів будинку чуло!! Ситуація наступна, мого чоловіка брат працював в цьому "фонді". Одного разу дзвонить і каже, що його не випускають з офісу і вішають на нього крадіжку грошей і документів! Я з свекрухою прийшла туди наробили крику, малого забрали, але просто так то всьо не обійшлося... Там потім за них дзвонили і вимагали гроші.. А накінець привели якогось "вора в законі" і все таки вибили гроші через погрози вбити.... От так от! Краще з ними не зв'язуватися...
Мені влітку так дзвонили, з якогось домашнього київського номера,я ще думаю, що за київський номер, нічого не говорили, коли передзвонила, то номер невірний. Гроші зїдало, коли передзвонювала. З приватом нічого не маю . Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
Гуглити не пробували? http://ua.tellows.org/num/0444954880 http://minfin.com.ua/company/delta-bank/review/19291/ http://zvonki.octo.net/number.aspx/0444954880 Я би занесла номер в чорний список і не парилася б. Невідомо чи то справді колекторська контора Дельта-банку (як пишуть в коментарях на сайтах) чи якісь шахраї.
Вчора знов мені дзвонили з номера 063... стосовно мого оголошення.Мужчина знов дуже гарно все розказував. Якби незнаю що це розвод то навіть б повірила, бо все так було офіційно, до якогось моменту поки він почав забувати що говорити і явно було чути що перегортає сторінки і з них читає. А потім була нова фішка- ми оплатимо з допомогою Приват24 або клієнт А, і самовивіз Автолюксом, це мене вразило саме більше. Після того як я сказала що відсилаю тільки НП і оплата при отриманні ,чемно вибачився і побажав гарного дня. Ну що вже тільки не придумують. А мені реально хочеться в мому оголошенні написати про те що "розводчиків" прошу не турбувати мене. Бо реально вже замахало.
а Ви напишіть. Частенько зустрічала, що пишуть зараз в оголошеннях. Інша справа, чи вміють ті шахраї читати чи ні
Не знаю чи у цю тему вписалась вірно, чи то треба було в злодії йти ?! Зрештою, ці теми близькі одна до одної. Ось, нижче, таке повідомлення надійшло від ПБ на пошту, багато вже про ті махінації з картками (і коштами на них) говорилось і тут, і у ін. джерелах Інфо. Та видать крадіжки злочинцями у простого люду грошей, з карток через усілякі інструменти обману, набирають обертів. Пильність перш за все. ******* Дізнайтеся, як захистити себе від шахраїв ПриватБанк нагадує: ми ніколи не телефонуємо Вам і не запитуємо дівоче прізвище мами, будь-які цифри із SMS-повідомлень і секретні коди, розташовані на зворотному боці картки. Перекажіть це своїм родичам і знайомим, які обслуговуються в ПриватБанку. Якщо Вам зателефонували та запитують про будь-які Ваші дані, то Ви маєте справу з шахраєм. Не ведіть розмов із такими людьми. Співробітники ПриватБанку володіють повною інформацією, що необхідна для обслуговування клієнтів, і вони ніколи не стануть Вам телефонувати з проханням повідомити особисті дані. Наші оператори можуть поставити Вам уточнюючі запитання, якщо Ви замовили послугу Call-back (дзвінок з банку). Але навіть у таких випадках ми ніколи не попросимо Вас назвати ПІН-код картки або CVV2, а також пароль, що надходить в SMS! Ваш ПриватБанк
моя поштова скринька ніде в Приватбанку "не зареєстрован", а ідентичне повідомлення прийшло - звідкіля знають адресу е-мейлу???
Українкам вживлюють в обличчя нитки для зшивання кишківника, – розслідування Жінкам проводять процедури з омолодження, які називаються мезотерапією. Журналісти викривального проекту «Інсайдери. Під прикриттям» дослідили, що мезонитки – матеріал, який вживлюють жінкам під шкіру обличчя та шиї, – це звичайний хірургічний продукт, призначений для зшивання судин, кишківника, серця, інших внутрішніх органів. Виходячи з хімії, матеріал для мезониток – полідіоксинон, тобто дешевий поліетилен. Інсайдерам вдалося придбати нитки в Одесі, щоб їх дослідити. Такий товар завозять в Україну, як контрабанду. До того ж, процедура вживлювання мезониток є повністю незаконною і не ліцензованою. У деяких львівських салонах її проводять жінкам під особистий ризик клієнта. До того ж, коштує таке задоволення близько 300 доларів. «Ефект від ниток – це ніщо інше, як рубці від численних проколювань. Зморшки зникають через набряк від травми і за рахунок того, що нитка відштовхує вологу під шкірою. То ж спершу жінка бачить підтягнуте і пружне обличчя. Та вже через два місяці травми заживають, нитки розтягуються і ефект зникає», – повідомляють журналісти ZIKу. «Проколюючи нитку через шкіру, є ризик занести інфекцію. Така небезпека – через волосинні фолікули, які є резервуаром мікроорганізмів. У тому числі і умовно патогенних захворювань. Разом із проколом і ниткою туди можуть занести інфекцію», – застерігає дерматокосметолог Олександр Туркевич. Два-три роки тому у Південній Кореї додумались вколювати ці нитки в обличчя. Ті розсмоктуються всередині і дають ефект підтягнутої шкіри. Ідею підхопили в Росії, а вже звідти нитки «докотилися» і в Україну.
Сподіваюсь наші жінки будуть мудріші і не поведуться на такі шарлатанські штуки. А їх би ще до кримінальної відповідальності притягти, раз докази є.
В приват 24 мені написали таке: ПриватБанк нагадує: ми ніколи не телефонуємо Вам і не запитуємо дівоче прізвище мами, будь-які цифри із SMS-повідомлень і секретні коди, розташовані на зворотному боці картки. Перекажіть це своїм родичам і знайомим, які обслуговуються в ПриватБанку. Якщо Вам зателефонували та запитують про будь-які Ваші дані, то Ви маєте справу з шахраєм. Не ведіть розмов із такими людьми. Співробітники ПриватБанку володіють повною інформацією, що необхідна для обслуговування клієнтів, і вони ніколи не стануть Вам телефонувати з проханням повідомити особисті дані. Наші оператори можуть поставити Вам уточнюючі запитання, якщо Ви замовили послугу Call-back (дзвінок з банку). Але навіть у таких випадках ми ніколи не попросимо Вас назвати ПІН-код картки або CVV2, а також пароль, що надходить в SMS!
Зараз діє нова шахрайська схема. Телефонують по оголошенню до вас, якщо ви щось продаєте, кажуть, що купують у вас, готові вам відправити гроші, але в покупця картка Ощадбанку, і він просить, щоб ви зі своєю карткою пішли до банкомату Ощадбанк, запхали свою картку (Приват чи може іншого банку) в банкомат саме Ощадбанку, ввели якийсь пароль, сказали йому і він таким чином має доступ до вашої картки в будь-який час. Будьмо обережні, яущо просять використати якусь незвичну схему, пов'язану з грошима. Здавалося б, ніби вже тобі переказують гроші - чого тут боятись. А ні, і таке буває...
Була і в мене така ситуація. Розписувати небуду, але покупець настирно просив про таку форму оплати. Але щось всередині мені сказало ні. Я перетелефонувала і попросила оплатити суму на карту привата бо інші операції я проводити не буду. Він відмовився. Будьте уважні на Олх ( сландо ).
Так і моєму чоловіку пропонували на Сландо. Каже, що теж щось засумнівався, передзвонив в приват, то йому цю схему розказали.
мужу теж прийшла смс з номера в смс писало що виграв опель але саме головне що смс прийшла ОДРАЗУ як тільки він прийшов в приватбанк і в терміналі оплатив за навчання!
Як відрізнити волонтера від «заробітчанина», або Хто такі псевдоволонтери Спочатку Майдан, а тепер війна на Донбасі змобілізували українське суспільство та дали поштовх для створення потужного волонтерського руху. Сотні людей їздять у зону АТО, передаючи бійцям все, починаючи від їжі і закінчуючи бронежилетами та технічним забезпеченням. Ще більше людей збирають речі на місцях, організовують різноманітну допомогу для переселенців, для сімей загиблих військових та родин Героїв Небесної сотні.Чимало є й тих, хто ділиться останнім лиш би допомогти. Хтось відрами ліпить голубці, хтось займається збором коштів, а хтось віддає сотню-другу для бійця чи для родини загиблого Героя. Проте є й такі, хто зробив «бізнес» на біді і відверто на цьому заробляють. Як відрізнити справжнього волонтера від псевдоволонтера і не попастися в руки «заробітчанина», «Погляд» розпитав у волонтерів та громадських діячів. Координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик каже, що справжній волонтер ніколи не буде сахатися, коли його хочуть сфотографувати, не буде відходити від запитань на кшталт, куди і кому збираються гроші. «Нормальні волонтери не стоять на вокзалах, перехрестях, не порушують правила дорожнього руху, не ходять по маршрутках як жебраки. Вони збираються в наперед визначених місцях, їх всі знають. Справжні волонтери звітують про збір коштів на Фейсбуку або в ЗМІ», - говорить Олег Радик. Проте він зазначає, що насправді псевдоволонтера від справжнього розрізнити не так просто, адже вони вдало прикрилися різними фондами і юридично до них добратися дуже важко. До того ж багато організацій навіть не подають звітів про ті кошти, які збирають. «Здавалося би, якщо людина цілий день ходить зі скринькою і збирає гроші, то вона ніби робить добру справу. Але з іншого боку – вона не робить це просто так, їй за це платять. Люди ходять, збирають гроші і щось за це отримують. На перехрестях Львова стоять по 2-3 людини практично в уніформах і збирають гроші. Для початку – це порушення правил дорожнього руху, вони не мали б ходити поміж машин. Але знову ж таки зібрані гроші щонайменше перетворилися на нові модні костюми, в яких ходять ці так звані волонтери. Навряд чи хтось виділяв гроші зі своєї кишені, щоб одягнути їх в уніформу», - говорить президент ГО «Галицька фортеця» Олег Звозда. Волонтери – це люди, які працюють на совість, розповідає «Погляду» священик УПЦ КП Дмитро Поворотний, який безпосередньо їздить на схід і передає зібрану допомогу хлопцям просто в руки. «Робота справжніх волонтерів від інших організацій відрізняються своєю ефективністю. І насамперед це заслуга того, що немає єдиного центру, який би контролював їх роботу. Бо тоді були б мільйони непотрібних документів, погодження і все інше. Волонтери працюють на совість і деколи їм буває дуже важко, бо люди, часто ті, які самі нічого не роблять, починають заглядати в чужий город і вказувати, що і як потрібно робити. Багато волонтерів приділяють своїй роботі багато часу, хоч насправді з кожним днем працювати волонтером стає все важче. Ресурси вже не ті, перепустки на в’їзд і виїзд із зони АТО аж ніяк не полегшують роботу волонтерам. Скажіть, хто зараз погодиться покинути свою роботу і займатися волонтерством, нічого за це не отримуючи… Тому, думаю, ви погодитися зі мною, що із зібраних коштів волонтер може дозволити собі купити чашку чаю, бо витрачає свій час, вкладає у справу свою душу і нічого не просить взамін», - говорить Дмитро Поворотний. За словами Олега Радика, нещодавно у Львові затримали таких псевдоволонтерів, які виявилися просто хворими. «Уявіть собі, один з них був інвалідом, інший – шизофреніком, щоб не можна було вчепитися. Їх, звичайно, відпустили. Вони від біди це роблять, а ті, хто стоять за ними – це вже інше. Крім того, був випадок, коли люди з липня збирали гроші на хворого хлопчика Іванка, прізвища навіть не буду казати, але за той час вони зібрали 2 500 тисячі гривень і передали мамі. А реально на вулиці міста їх виходить по 8-10 чоловік кожного дня. Уявіть собі, які це гроші», - говорить Олег Радик. У Львові багато організацій та волонтерів і їх легко знайти. Достатньо всього лише перевірити інформацію, бо про справжніх волонтерів можна багато прочитати в соцмережах чи ЗМІ. «Ми тільки почали боротьбу з ними. А треба було ще починати тоді, коли зароджувалося нормальне волонтерство. Зараз ми шукаємо методи боротьби з такими «волонтерами». З нами «Варта1», «Варта700», «Народна самооборона Львівщини», «Дорожній контроль». Крім того, це підтримує і начальник ГУ МВС у Львівській області Дмитро Загарія. Днями ми проведемо ще одну координаційну зустріч і визначимо подальші плани. Будемо звертатись в податкову. Я був у церкві Юра і звернувся з листом-проханням, щоб цю ситуацію довести до митрополита, аби по всіх церквах священики говорили людям про псевдоволонтерів. «Варта700» написала заяву в Галицький райвідділ», - розповідає Олег Радик. Активісти пропонують зробити єдині місця збору коштів. Варіант, коли приходять до хати з прозорою скринькою і кажуть «дайте гроші» зручний «волонтерам», тому що люди не цікавляться, куди спрямовуються ці кошти. «Найближчим часом ми створимо реєстр нормальних організацій, які займаються волонтерством. Хоча багато людей це роблять самостійно, і не хочеться когось образити. Перевіряйте інформацію. Питайте, говоріть з волонтерами. Несіть в церкву. Самі купуйте необхідні речі», - радить Олег Радик. Напередодні також начальник ГУ МВС у Львівській області Дмитро Загарія оприлюднив звернення до громадян із закликом повідомляти міліцію про псевдоволонтерів. Подаємо повний текст звернення. «Шановні краяни! Останнім часом до органів внутрішніх справ Львівщини надходить багато звернень від громадян, у яких йдеться про порушення закону під час збору допомоги для бійців у зоні АТО. Люди повідомляють про підозрілих осіб, котрі на перехрестях вулиць, у торгівельних закладах, в інших місцях, представляючись волонтерами, збирають кошти, одяг та продукти харчування нібито для передачі їх у зону АТО. За кожним таким зверненням працівники міліції проводять перевірку. На жаль, можемо констатувати факт, що у деяких випадках мова дійсной де про шахрайські схеми, які зловмисники використовують для заробляння грошей. Обурення викликає те, що ці люди наживаються на нашому з вами бажанні допомогти хлопцям, котрі, ризикуючи власним життям, захищають незалежність України. Я звертаюсь до усіх небайдужих громадян з проханням і закликаю за номером 102 повідомляти правоохоронців про усі підозрілі факти збору допомоги бійцям АТО. Також можете звертатись до працівників міліції, котрі несуть службу на вулицях міста. Я особисто запевняю, що за кожним зверненням ми проведемо перевірку та надамо правову оцінку діяльності таких осіб. Разом з тим, я хотів би подякувати усім волонтерам та людям доброї волі, котрі, не шкодуючи ні часу, ні сил, роблять надзвичайно важливу справу – допомагають нашим бійцям на передовій. Від імені усіх працівників ОВС Львівщини, котрі несуть службу у зоні АТО - низький вам уклін. З повагою, начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Загарія Д.Д.»