У мене дочка з листопада, до школи ще рано, але вже думаю чи у неповних 6 чи у неповних сім. Зустріла знайому вчительку, у неї син теж з листопада і вже у 4му класі, то казала вона, щоб давати лише у 7 і навіть не сумніватись.
Одні кажуть "дорого", інші - "недорого". Якби я почула якісь конкретні суми, то знала би кому вірити )
Усі діти різні. Я на підготовці діток бачу і 5-річних і 6-ти, є такі мацьопи, що хоч вже в школу, справляться, а є старші, яких я б ще рік дома потримала. Але те що садочковим простіше адаптуватись- це 100%.
Скажіть мені, то у всіх в математиці важливо не забути жодної крапки, дужки, скорочення? Бо у нас не важливо чи правильно розв"язано, от відступив 2 клітинки замість 1, чи забув крапку поставити після скорочення - мінус бали. А якщо умова не так написана, то взагалі жах. І чи є десь стандарти написання тих умов до задачок?
У нас зовсім вчителька не звертає уваги на дрібні порушення, клітинки, крапки. Головне щоб було грамотно написано і правильно розв' язано! Мені здається кожен вчитель сам собі встановлює певні правила і цілі☺
у нас так, вчителька дуже акцентує на цьому увагу, не там поставив кому, крапку і все, це вже рахується помилкою. Навіть якщо завдання виконане правильно. Часто в малого так з самостійними, спішить, не звертає увагу на граматичні помилки. Ми з батьками вже на батьківських зборах піднімали це питання, вчитель каже, що такі тепер вимоги.
От просто говорила з мамою з нашої ж школи з паралельного класу, у них вчителька не вимагає написання умови саме так, а не інакше. А я, як малий хворів і не ходив до школи, і з"явились нові задачки не уявляю навіть які він оцінки за самостійне написання умов матиме. От у нього за виконання домашки 8. Все правильно, ну, почерк не ідеальний, але без корявостей, закреслень. Одне виправлення - забув крапку після скорочення поставити.
плюсуюсь, все залежить від вчителя, від його вимог, на паралелі в іншому класі такі моменти не оцінюють, в нас - суворо. Ще в другому класі пробачали, разом умову могли писати. Третій і тепер четвертий - -все, мусить учень контролювати , що пише, скільки клітинок пропустити і т.п. Граматичні помилки може пробачити в самостійній, коли поспіхом ( на контрольній - знижує), в домашньому завданні - -підкреслює , також знижує бал.
Таке познаходила. ОРІЄНТОВНІ ВИМОГИ ДО ВЕДЕННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВСЬКИХ ЗОШИТІВ Ще тут коротко описано загальні вимоги введення зошита І знайшла Лист Міністерства № 1/9-74 від 28.01.2014 Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів
Ми власне в Рудик Галини Володимирівни...Вчитель-вимоглива,креативна,категорична, але результати мегадобрі і діти з нею "к контакті повному". Любчик пішов до школи в 6,2 і я жодного разу не пошкодувала, бо вчитель вміла добре пояснити, допомогти і підтримувати комфортну атмосферу в класі, де різниця у віці між найстаршим учнем і наймолодшим була 1 рік і 7 місяців.Марек тед попадає до Рудик Г.В. Хоча я собі його ще мало учнем уявляю через його погану вимову і дрібну структуру тіла))))), але то ще 1,5 року, тому працюємо зараз у тому напрямку. Він вміє рахувати до 100, додавати /віднімати в межах 10, знає/пише букви, пробує складати склади, добре (мега добре) розвинена логіка і пам"ять, тому маю відчуття, що буде "математичною" дитиною, на відміну від братика-гуманітарія, який є його "вчителем".Чесно,дівчата, 70% дав Маркові власне Любчик, до відколи я на роботі, то якось не втигала з Марком тим всім займатись, а тут маю таку паличку-виручалочку.
@Уляночка , а скільки діток в класі? Чи багато "мажористих" чи навпаки не робиться різниця між дітьми? Просто страшне того не люблю. Ну і вчителька вимоглива без перегибів? Бо Софія така трохи ранима дитина. І ще питання з німецькою. Якщо вдома німців нема, то чи дитина потягне навчання чи потрібно репетитора?
В нас в першому класі наразі не -1 бал, але червоною ручкою вчитель це підкреслює, тобто вважає помилкою, також не дуже з тим згідна. А ще цікавить таке, вчителька дозволила дітям, якщо при написані слова, дитина зробила помилку то можна легко перекреслити простим олівцем і зверху написати правильну букву, але якщо дитина свою помилку помітила і акуратно перекреслила і написала правильну букву, вчитель все рівно підкреслює кульковою червоною ручкою і вважає це за помилку, але дитина ж помітила і виправила свою помилку то чи доречно підкреслювати червоною і вважати це за помилку? В першому класі це впливає на те, що замість молодець чи гарно вчитель просто ставить свій підпис (що свідчить, про перевірку) але надалі я так розумію, через таке буде знижуватися бал.
Нам вчителька пояснювала, що така прискіплива перевірка має на мет навчити дітей краще зосереджуватися, бути уважнішими, що мало хто з них у такому віці вміє. Акуратність, увага до дрібниць потім стануть у пригоді при виконанні складніших завдань.
в класі було 29, тепер 30, бо прийшов хлопчик з "Школи радості". "Мажористі" то які? Є різні-бідні, дуже бідні, середняки, вище середнього і заможні (рівень своя фірма..не мульйонери))), але мене це мало хвилює, бо всі питання класу обговорюємо (поїздки, подарунки, потреби), тому "вимахувань" чи непорозумінь за 3 роки (ттт) не було. Поясни, що маєш на увазі під словом "перегиб"? Марко теж ранимий, от інколи думаю,як буде реагувати на критику вчительки чи підвищений тон (він критику не любить, і не любить,як в нього щось не виходить). Любчик на це не дуже звертав увану, бо вчителька в нього - авторитет №1.Ми вдома ніхто не вчили німецьку. Йому пішло нормально. Правда зараз 1 раз на тиждень має додаткове, але то власне моя ініціатива, щоб вдосконалювати мову і добре підготуватися до ДПА без "язика на бороду" в 4 класі. але ще раз повторюю - і без цього мав добрі знання та оцінки.
В нас переполох у школі пішли чутки, що Фреймут їде інспектувати Львівські школи! Кличуть батьків допомагати прибирати! Цирк на дроті!
Фреймут, судячи з реклами оновленого Ревізора, настільки розширила сферу своїх зацікавлень, що одним оглядом приміщень не обмежиться, якщо щось )) Але те, що взялися прибирати - похвально, похвально. Інша справа, що тим мали б займатися прибиральниці..