Давайте попереходимо на особистості і подоколупуємося до слів. 3 роки оплачуваного - багато, а в неоплачуваному сидіть собі хоч 30 років. Працювати буду, якщо зможу дозволити собі няню і то буде фінансово вигідно. Інакше змісту не бачу. Та хоча б тим, що за той рік людина буде отримувати зарплату і платити податок, а не їй будуть платити декретні. То чому Ви вийшли на роботу в пів року дитини? Всіх, кого знаю в Німеччині, ніхто 3 роки не був в декреті. Отже, то або невигідно, або є інші моменти.
Я думаю форумлянка мала на увазі явно не тоталітарний устрій як в Росії. А такий устрій, коли закони втконують усі, і це контролює держава (системою штрафів, викоріненням корупції, яв розвинених західних країнах, як в Сінгапурі, наприклад. Є ще в арабських країнах практика відрубування рук крадіям (чи ще якість такі інші методи) - то для нашого менталітету вже точно буде занадто. Але порядок і нормальні умови для людей мусять бути. Питання - хто це буде в нас впроваджувати? Бо ці люди мають самі подавати хороший приклад)
Щось підказує мені, що в нашому випадку буде як з тим дядьком, якого засудили за те, що на краківському продав 5 доларів, причому валютниць, які роками стирчать на Шпитальній-Рапопорта, міліція ніяк не бачить. Пороблено, мабуть.
То не треба плутати сіно з соломою Тоталітарний устрій і правова держава із чітко прописаними механізмами контролю/покарань - то є дві різні речі.
нам тре тоталітарний устрій в правовій державі, просто правову маємо зараз пи.си. кажись я вивела нову форму організації державної влади, треба братись за дисертацію
Бо я не працюю, а аспірант - там інші правила. Мені б не дозволили лишитися в Німеччині, де є мій чоловік. В нас доволі складна ситуація. Німці зазвичай сидять років два. Іноді виходять на півставки раніше. А от приіжджі виходять раніше. Місця в садочку з 3 років. Є яслі, але місце дістати важче. З наступною дитиною буду сидіти 2 роки, якщо вже матиму роботу, а не стипендію.
А який то в нас оплачуваний декрет є 3 роки? Тих пару гривень маєте на увазі чи що? Ви щось плутаєте напевно. --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- Щось таке ніби яник пробував втілювати, ні? Там напевно вже дисертація є захищена, не встигли ви.
ні, він працював на свій золотий батон, а я говорю про правильний жорсткий контроль за дотриманням законів
Я теж не зрозуміла про оплачуваний декрет. Якщо жінка виходить на роботу швидше ніж через 3 роки, то що ті гроші на дитину не виплачують вже? --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- Коли я писала про контроль і систематизацію на державному рівні, то не мала на увазі ніякого тоталітарного режиму. Чому всі сприймають демократію за свободу будь-яких дій? У найдемократичніших державах усніють правила чіткі, котрих ВСІ дотримуються.
Я знаю На попередніх сторінках дописувачка говорила про тоталітарний лад, власне я вставила ремарку, щоб чітко розмежувати ці два поняття.
Ні, не виплачують, припиняють, правда можна було оформити на непрацюючого члена сім'ї (не пенсіонера). Але - ці виплати (130 грн) ще в липні минулого року взагалі скасували.
Ахахаха, то це називається оплачуваний декрет, йой, в держави забирають ті мами ліниві аж 4 євро на місяць
Напевно через совдепівське виховання, що "всьо має дати держава і добре як є, а ти не висовуйся", люди замало страйкували, не вимагали підвищення оплати своєї праці (бувало після розпару союзу, але замало значить). Подивіться як за кордоном - тільки не задовільняє зарплата перевізників, яи інших працівників, то вони влаштовують масові акції протесту, забастовки. От якби в нас всі вчителі, науковці, лікарі (чи інші незадоволені категорії) почали бойкоти, не вийшли на роботу, може б була якась реакція. Ще от лікарі чую мають малі зарплати, але масових обурено то не було)) Тому народ має те, що згідний мати. Неприбуткоі галузі, збиткові заводи (шахти, як тут вже писали) варто закрити, а затребуваним спеціалістам, повинна бути забезпечена нормальна оплата праці. То ж так само к коли йдете до роботодавця- вас або влаштовують умови і платня, або вимагаєте більшої чи йдете. Так у нас сформувалиь такі "низькі середні з/п" по Львову, бо ми згідні і за таке працювати. Та зараз "непрості часи" і все таке, люди за роботи тримаються (навіть не найкращі), тому не знаю коли і як то зміниться.
Згадались ще слова моєї коханої бабці, яка ой нелегке життя прожила і живе: дай Боже здоров'я тому чоловікові, який пенсію придумав!.. І ніколи вона не нарікала на маленький розмір пенсії і тяжкі роки роботи в колгоспі, а просто тішиться, що зараз у свої 87 років може мати пару своїх гривень. А ви хочете відміни всіх відрахувань і соцвиплат? Знаєте, а я готова сплачувати внески заради отаких бабусь. Думаєте, ми таке круте покоління і не повинно бути малозабезпечених, а як є - то самі собі винні, бо не змогли реалізуватись? Я не така категорична. І не можна бути таким впевненим в собі і своїх силах, бо нехай сьогодні ви маєте бізнес і відраховуєте в свій приватний пенсійний фонд, але що може з вами статись завтра? І зрештою держава - це не лише коли кожна людина дбає лиш за себе. Треба бачити ще когось іншого поряд і розуміти, що йому може не так склалось в житті як вам.
Моя родичка з Франції (в неї чоловік француз) дитину віддала в садок вже з 3-х місяців, каже там переважно всі так роблять, то ще якось називається типу "початкова "пре-школа". А жінки поспішають виходити на роботу. Тому що все дорого, няньку оплачувати теж не дешево, а роботодавці дивляться аби працівник від роботи не відходив на довго. Ще є нюанс- тамтешні жінки самі до такого ставляться нормально, бо доволі багато випадків, коли і непрацюючі мами дають тримісячню дитину в яслі, там до того відношення трохи інше. Так що ідеалізувати інші країни не потрібно.
Ок, тоді перепрошую, я думала, що виплати залежали від зп жінки до виходу в декрет. Загалом шкода, що мою думку зрозуміли як намагання відправити всіх жінок примусово на роботу чи забрати гроші в потребуючих. Мені направду дуже дивні ситуації, коли йдуть працювати, аби стаж йшов, чи щоб пільги якісь мати. Ще мені дивно, що люди своє бачення правильного життя хочуть поширити на все суспільство. Якщо хтось вважає, що дитина повинна бути при мамі 7 років чи скільки там кому треба, решту то не повинно хвилювати. Якщо я буду мати охоту бути з дитиною, то є мій вибір і більше нічий. Держава повинна піклуватися про своїх громадян, але лише тоді, коли вони того реально потребують. Але з такими думками, як тут проскакували, до нормального рівня життя і відповідних зарплат нам ще рости і рости.
Та ви розумієте, одне діло відмінити субсидії, допомоги по безробіттю, а інше - пенсії. Ясно, що ніхто тих бабців не кине на призволяще, але от, наприклад, наше і підростаюче покоління вже можна переводити на недержавне пенсійне забезпечення, щоб був час і відкласти і т.п.
То виплати декретних залежать - це 5 місяців загалом. А потім вже йде отих 130 грн по догляду за дитиною. Ви не працювали я так розумію, бо судячи по лінієчці мали би 2 рази в декреті побувати вже
Так ж платять пенсії. І соцвиплати теж. Хоча у нас війна війною. Може то я в такому колі кручуся. Бо нас таких багато. Мені реально скучно тільки хазяйством займатися. То я ще бавлюся в інше. І реально- ну то ж таки класно робити щось прикольне. Тому я й писала про те, що пора вже людям привчатися робити те, що їхнє, а роботодавцям на це зважати. Незручності- так. Та це можна сприймати як життя. Ну хто хоче звісно. А можна тупо не брати жінок або звільняти їх в разі чого. Це вже хто собі як хоче і бачить і взагалі... --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- Я ото дивлюся на наші середні ЗП в 100 доларів і думаю- що можна відкласти...