Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Discussion in 'Бізнес-леді' started by viltis, Jan 29, 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26.0%
  2. незаслужено низька

    48.5%
  3. а що це?

    25.5%
  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Та кіпіш підняли, бо люди працювали працювали, а тут якісь козли за перепрошенням вирішили на них нажитися. Бо відітелі аяяй вони ще на пенсію жити зібралися, а не існувати.
    Я би теж підняла якщо що.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    І правильно роблять. І чому зразу вимагають? Може люди шукають собі роботу з певною зарплатою, яка би їх влаштовувала?
    В мене ситуація аналогічна. Стою на біржі, роботи не знаходжу наразі, щоб зп перевищувала виплати по безробіттю. Я маю зніматися з біржі і йти на нижчу зарплату? З якого це дива?
    Мені на біржі не запропонували жодної вакансії, я шукаю сама роботу. Ви б постояли на біржі, зрозуміли б як вони там роботу шукають. Вакансії в основному для робочих і низькооплачувані.
    Вважаю, що сплачуючи багато років внески в фонди зі своєї білої зарплати цілком маю право на виплати по безробіттю, поки не знайду роботи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Staff Member

    Яке таке суспільство? Хто є суспільство? От я частина суспільства - я вам не даю реалізовуватися?
    Ну ялинки-патички, та як якась кубіта хоче присвятити себе дітям і сім'ї, то її хтось на роботу за волосся тягне? Та будь ласка, хай собі добре дивиться, чи її майбутній чоловік зможе забезпечити її і дітей. Так ні, то держава, виявляється, має її забезпечити, бо вона вся така красіва реалізовується, а муж не може багато працювати, бо не буде часу на сім'ю. 3 роки декрету - то є дуже багато, невиправдано багато. Біда ще й і тому, що нема в нас можливості за адекватні кошти організувати догляд за малюком при виході мами на роботу, скажімо, в 2 роки дитини. За рахунок тих всіх виплат ніколи не буде можливості підтягнути зарплату бюджетникам до нормального рівня.
    Подивіться, що робиться в інших країнах. Вони багаті, а все одно соціалка підриває їх економіку і багато хто задумується про її скорочення. Що вже говорити про Україну?
    Знаєте, чого в греків така халепа з грошима постійно? Бо в них теж роздута соціалка до межі. В них жінкам загалом не прийнято працювати, а безробітні мають купу пільг і виплат. Іммігранти вивозять з країни гроші, а самі греки працювати не хочуть, не барське то діло. Легше клянчити гроші в Німеччини, де нема декрету до 3 років і де прийнято працювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Я ще тут думаю, що таки наші діти то є наші проблеми, але чомусь коли їм по 18 р виповнюється, держава спокійно скаже - нам потрібні твої діти відстоювати наші принципи, нехай йдуть на війну.
    Тому мусить таки бути "ти мені - я тобі". Щоб діти, зростаючи, тільки набували впевненості, що за державу варто навіть життя віддати.
    Назва теми "кожному по заслугах" - але чогось не ті заслуги, про які всі теоретично розписують, враховують роботодавці.
    І до речі, на їх виправдання теж можна масу аргументів навести.
    Коли ти працюєш і сплачуєш податки чесно, не факт, що не будеш почувати себе дурнем.
    Не так швидко все зміниться, тут і небажання роботодавця платити за працівника драконівські податки, і відкати, які ніхто не відміняв, хочеш чи не хочеш (нє, можеш не хотіти і не платити, але тоді сиди без роботи чи на соціалці ;), зате ідейний.

    Про чесність і справедливість людина може думати тільки тоді, коли в неї в животі не бурчить, у будь-якому суспільстві.
    Якщо я вся така правильна принципово не піду на посаду, де пропонують сіру чи навіть чорну зарплату, піде хтось інший. А голодними то будуть мої діти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    давно я для себе сформувала таку думку, що в нашій країні таки треба тоталітарного кулака, і Ваші слова тому підтвердження (хоча в душі я не можу насправді перестати вірити в інше) На жаль, демократія - це добро лише для порядних людей. Для таких, про яких Ви пишете - це бардак з потребою/можливістю всіх робити дурними, а себе хитрим і багатим.
    я теж з Вами згідна. І від того і формується громадянське суспільство, і, зрештою є моральний тиск суспільства, коли навіть одним словом обмовившись про липовий лікарняний людина б отримала осуд оточуючих, тоді ж, коли в нас це - "мудрість життя". І всі тебе зрозуміють і підтримають, ну ж бо
    Це дуже-дуже складно не користати з усіх цих можливостей...це вище маленької безвольної людини...
    Але правда, мабуть таки така:
    Я серйозно не жартую про авторитарну-тоталітарну модель влади. Тільки страхом і контролем.
    --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 ---
    проза життя...тому-то і не виправиш цю ситуацію лише з одного боку, тільки зусиллями громадян, тут треба, щоб чесні і справедливі були і люди і держава. Утопія?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  6. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Staff Member

    Чемодан-вокзал-Росія:vinsent:Подивіться на сусідню тоталітарну державу - ходіння строєм і махання головою "наш вождь - найкращий і найрозумніший" - такої долі ви хочете своїй країні? Історією і кров"ю багатьох людей доведено, що тоталітарний лад - це шлях в нікуди. Я погоджуюся з тими дівчатами, що головне розпочати зміни з себе. Якщо кожен почне так робити, а не кивати на інших, то в суспільстві утвориться така критична маса людей, що зміни будуть неминучими.
    І взагалі, в даній темі це офтоп:bayan:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    З іншого боку в Німеччині виплати по безробіттю не обмежені якимсь терміном, а в нас 9 міс. і до побачення. Не встиг знайти роботу - твої проблеми вже. Німці платять, поки людина роботу не знайде.

    ну от власне, що як чесно сплачуєш податки, то таки на дещо можеш претендувати. І не треба тут розказувати, що нічого держава нікому не винна. Ми маємо повне право і на виплати по безробіттю, і на лікарняний, і на відшкодування плати за навчання т.п. І нічого тут немає такого, що ми даєм в казну податки і відрахування, і ми ж потім можем з цього фонду в разі потреби скористати.

    Дівчата, а ви задумайтесь, скільки грошей було розікрадено яником і командою - то ви думаєте, що не можна в державі зробити нормальну соціалку, що то аж такий тягар? Та то ж і були наші з вами податки, тільки пішли вони не на пенсію комусь, а в кишеню певних людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ем...та Ви мене якби дуже якось поверхнево зрозуміли...мій допис був про те, що, на жаль, людей, які, якщо над ними немає контролю вважають, що мусять/можуть користати з того, що над ними нема пристава - виправить тільки цей власне пристав. Це сумно і болить мені страшенно, бо наскільки б я не вірила в те, що й Ви
    ,
    дописи про те, що оте хитро...во - це нормально - кидають мене головою об асфальт....
    P.S: Знаєте як Сінгапур заробляє славу найчистішого міста на Землі? На перший погляд - жорстко. А насправді - дієво.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну Сінгапур -- то взагалі окрема історія. Я захоплююсь цією країною. Це феномен якийсь. Але у нас не той менталітет, щоб стати найменшкорумпованою чи найбезпечнішою країною. Та й нас троха забагато, їх то під 6 мільйонів.
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Для працюючої жінки - так, багато. А для дитини?
    В мене є знайома в якої троє дітей. З першим не була в декреті, бо вчилася. З другим пішла на роботу ще певно до року часу. Як та дитина наплакалася... З третім була 3 роки.

    Далі стосовно з/п в конвертах - не всі отримують захмарні суми. Офіційно мінімальна, решта в конверті, а в цілому набирається 3-4 тис.грн І такі є. Якщо сім"я з двох людей разом заробляє 6-7 тис.грн це багато чи мало при теперішніх цінах?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Virner

    Virner Well-Known Member

    Ну, я не знаю, що для Вас багато/мало.
    Для мене виглядає, що багато :) Маєте право думати, що мало. А щодо власної волі, то не думаю, що когось змушують - живемо поки у вільній країні. І навіть маємо право на різні думки)
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    то досить мало, але тим не менше права на субсидію по-моєму вже не дає. Чи я помиляюсь (не знаю, які там умови для субсидій)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. sunset

    sunset Active Member

    Не хочу порівнювати український менталітет, і скажімо, німецький. Десь закладено оте вкрасти-намахати державу/сусіда/партнера, бо ж я такий розумний, а інший - ні.
    Я за сильний підхід до схеми провина-покарання, в будь-якій сфері, взяв чи дав хабара, отримай по заслузі, не сплатив податок- теж саме, і отак всюди, бажано.
    І щоб соціальна допомага була по потребам, але перевірена і оправдана.
    Зараз я ПП, дівчата, податки в нас нереальні, в відсотковому співвідношення, то взагалі жесть. Зараз зп в мене як так немає, є прибуток, який йде на закупку і транспортні витрати. І податки, соц внесок і тд.
    Ще стикаюсь я з тим, що ми задофіга всього закуповуємо з-за кордону, навіть якщо самі виробляємо, то всерівно сировину для пакування закуповуємо. Повного кола від а до я, по виробництву нема. Про комунальні мовчу взагалі.
    І тому не винна сусідка Галя, водій Бодя чи ще хтось. Винні законотворці, які 24 роки творили невідомо що, а ми зараз розгрібаємо.
    І якщо за 30 років, якась б... захоче скоротити мою пенсію, яку я заробила, бо я посмію ще й працювати, то боротись я буду, бо то елемент справедливості.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    я вам скажу як людина, яка вивчала дитячу психологію. 3 роки декрету - то дуже мало, мало би бути 5. Досі пам`ятаю слова нашої викладачки щодо психологічного становлення дитини, саме до 5 років формується майбутня людина, її ставлення до родини, побуту, до майбутньої другої половинки. Ось вона і наводила приклад, що сучасна молодь з усіма тими заробітками батьків, віддаленості, відірвана від інституту сім`ї, від розуміння правильної ієрархії, батьківства і т.д. І я з тим погоджуюсь.
    ось наприклад мені комфортно вдома, мені не потрібна соціалка аж ніяк, але чому в такому випадку зарплатні чоловіка має вистачати тільки на оплату житла і яке-не-яке харчування? чому держава не має забезпечувати роботою молодих, освічених людей? якби пенсіонери мали більш-менш нормальні пенсії (і я не про курси, порівняння з закордоном, а просто всередині держави) - скажімо 6-7 тисяч, вони б безкоштовно пхались в ті маршрутки? я думаю, ви дуже категоричні. раніше взагалі жінки сиділи вдома, вели хазяйство. Мій прадід мав 12 дітей, жінка працювала вдома на родину, збудували свого часу будинок, мали хазяйство велике, і ніхто не жалівся, що жінка мусить обов`язково працювати супервайзером, чи йти на півставки торговим, аби реалізуватись.
    --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 ---
    моя мама двічі подавала документи на субсидії - в грудні останній раз - то не виходило, бо мої дитячі за півроку + пенсія в 1000+ на півставки сторожем працює, то в загальному в нас 3000 на місяць виходить, і не вийшла субсидія.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Virner

    Virner Well-Known Member

    Розумієте...я не хочу, щоб мені шукали роботу, бо я впевнена, що я маю можливість реалізовуватись. Так, я ось така самовпевнена оптимістка:girl_crazy: І це моє право.
    Хайді, дуже точно озвучила. Ще додам по темі.
    Знаєте, я вважаю, що кожен має те, на що заслуговує. Кожен - хто має роботу, і хто не має, хто має зарплату в доларах, а хто в гривнях, то має 2000 грн. в місяць і той хто 15000. Різниця в тому, що хтось є наслідком всього, що відбувається і шукає, хто ж винен в ситуації, а хтось розуміє, що він причина всього, що відбувається в його житті. Це все спосіб мислення.
    І ще напишу жахливу річ. Напевно, не все так зле, якщо ми в робочий час маємо можливість писати тут на форумі думки про те, хто ж на що заслуговує.:girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Staff Member

    тавишо?
    почитайте цю тему, кілька сторінок назад вже розписали, що біла зп немає жодних переваг, там і про пенсіонерів з білими зп, багато пізнавального про "залюбки отримувати всю зп офіційно"
    а ви про совість... :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. sunset

    sunset Active Member

    Я теж такої думки, і підтримую на всі 100. Більше скажу, віра в це допомагає, того все мусить бути добре.
    Але наша держава вносить корективи не в користь амбіцій. Є дві жінки, одна цьоця Свєта, інша цьоця Джені. Обом по 45, але одна живе в Україні, екс - інжинер, тепер прибиральниця і виживає на зп в 45 баксів, а інша- гордий хаускіпер в Штатах з зп 15 баксів в годину плюс чайові. Одна по вихідних може дозволити собі купити м'ясо, інша їздить на авто з ближнього містечка на роботу( о май гад, бензинові ціни дозволяють), не купує речі на секонді і найголовніше - комфортно себе почуває у цьому житті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Ну дивіться. Ніхто не боронить людям відкладати собі ті внески в банк/банку, навіть маючи не білу З/П. І це, навіть, краще, бо тоді в людини є стимул краще працювати, бо це гарантовано ЇЇ гроші. Краще працює - буде мати більше відкладених на пенсію/форсмажор. А оті держвиплати - то як про ту капусту і м"ясо: Петро їсть м"ясо, Богдан капусту, то всередньому вони обоє їдять голубці. Ті внески в спільному бюджеті, і держава може отак взяти і сказати: всьо, гроші сі скінчили, ідіть гуляйте. Тому я за те, щоб відмінити ВСІ соцвиплати, але збільшити з/п. І все б було добре, бо ніхто б не надіявся на ту державу. Що заробив - то і має. Бо, мені здається, що ота вся демагогія про податки збільшити, соцвиплати платити вигідна виключно тим, хто або не може, або не хоче. Якби кожен отрмував те, що заслужив і мав сам розпорядитися що і як, він би дуже добре думав іти на з/п 1500, чи все таки шукати щось краще. А так виходить, що я, платячи податки, зараз годую безробітного Петра і ще, можливо, депутата Павла, який списав ремонт доріг на закупівлю орхідей для узбіччя. Ясно, що я не хочу нічого нікуди сплачувати, бо я не знаю за що я плачу. А так би було все чисто і прозоро.
    --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 ---
    Та не спорю. Так і є. Але якщо жінка хоче, щоб її не доколупували, хай займається мистецтвом, живе в своє задоволення, любить дітей і чоловіка. Нащо їй та робота тоді? :) Бізнес - це не благочинність. Зі всіх питають однаково, незалежно жінка ти чи чоловік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну всі соцвиплати відмінити теж не зовсім правильно: є інваліди, які фізично не можуть себе утримувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1