Школа: влаштування і наука (2)

Discussion in 'Діти-квіти' started by Myroslava82, Nov 9, 2013.

  1. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Якщо ми не хочемо якихось переживань дітей щодо психологічного клімату в класі чи школі, то є два фактори:
    1. Дитина ще з пеленок має бути навчена, що вона найрозумніша і наймудріша. Тому їй фіолетово хто що виплітає язиком-- це все сміття, не варте уваги. Треба мати повагу до себе і мудро допомагати слабшим і не піддаватися на провокації дурнів. Також дорослі часто не праві, навіть якщо це вчитель чи завуч(наразі), тому треба спокійно відстояти свою думку. Якщо не слухає -- викреслити зі списку мудрих людей. Тобто: МУДРЕ- беру до голови, ДУРНЕ- то мені до одного місця.
    2. Якщо оточення в класі -- так сталося--- геть зовсім прибацане, то просто звідти втекти, бо нема на то ради. Якщо ще є надія на щось краще, то скористатися можливістю вчитися протидіяти дурням і бути над ними, а не під.
    Бо нема такого поганого, з чого не вийшло б чогось корисного для тебе. Але яке співвідношення того "+ і -" ? --- від того і відштовхуємось.
    Якось так.
    І трохи сміхопечалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Направду не зрозуміла:girl_crazy:)) То в Класичній гімназії було так?
    --- дописи об"єднано, Mar 8, 2015 ---
    Та я туди ніяк не налаштована, просто пару знайомих, і близьких родичів там навчались чи навчаються)) Свою дитину туди не планую віддавати (і після того що знаю, і возити мені туди далеко юо початкоіа не в центрі, плюс на видатки які я бачу там йдуть принципово не налаштована). А про систему то ви ще наші ВИШі згадайте :girl_smile:
     
    Last edited: Mar 8, 2015
    • Подобається Подобається x 1
  3. toria

    toria Active Member

    Мій племінник пішов у 6 років, і, хоча він досить розумна дитина, вчитись йому важко. Він постійно щось у школі забуває, то форму, то пенал, вдома доводиться весь матеріал пояснювати заново, бо йому важко зосередитись. І я пішла до школи в 6.5, була наймолодша і теж мала певні труднощі. Найскладнішим було те, що мені важко було сприймати інформацію, яку вчителька подавала для всіх, а перепитати щось я соромилась, тому, якщо вчителька особисто до мене не підходила, то це так і залишалось незрозумілим. У другому класі такого вже не було. Тому я однозначно за сім. А от придумати для дитини ще якісь цікаві заняття це дуже вдала думка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. toria

    toria Active Member

    Та воно в принципі, так, але, якщо б я сумнівалась на рахунок своєї дитини, то, як на мене, краще пізніше, ніж зарано. Мені здається, що

    [QUOTE="Fleshka, post: 2124116, member: 6808" тормозитимем його розвиток,[/QUOTE]

    це фактично малоймовірно, бо в такому віці дитина може здобути інший важливий життєвий досвід, а школа нікуди не втече.
    А от стрес пов'язаний з неготовністю до школи може зумовити багато психологічних проблем, комплексів, і відбити цікавість до навчання на багато років.Це, звичайно, виключно мій досвід і я не наполягаю, що хтось інший зреагує на подібні умови так само.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Krasolka

    Krasolka Member

    Ні в "Джерельці " у нас не було проблем з мажорством , ви мене не вірно зрозуміли . Вчитель була супер - пані Богдана і вчила добре і дисципліну тримала . Оцінювала дуже об"єктивно . Ми до неі ходили після першого дзвоника , всі дітки з батьками прийшли , ходили в цю п"ятницю приурочили до 8 березня , хоча це просто щоб зустрітися , але не всіх повідомили . Збираємося після останнього вже знову повним складом . Дітей вона добре згуртувала , ходять й далі на дні народження і товаришують , хоча і вчаться вже в різних гімназіях , бо всі є учнями гімназій , крім 2 учнів ( одна в 2 школі спеціалізованій , бо батькам легше добиратися , ще один хлопчик в 3 школі , він до нас прийшов в 3 класі .)А з мажорами доня познайомилася вже в гімназіі . А стосовно оплати , то гімназіі як класична так і академічна (+- 2000 грн в рік ) так що лінгвістична в районі 800 на рік теж +- - це ще не дорого , але як я зрозуміла тут кожен клас встановлює , бо є обов"язкові видатки вони в нас 70 грн може 80 піднімуть в середу збори , більше наразі ніхто нічого не пропонує , ремонт не робили , можу сказати , що школа в хорошому стані .
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Напевно кожен ще клас щось встановлює, бо племіниик там в 2 класі зараз, то здавали вже за цей навчальний рік 2 рази по 550 грн. на зборах. Може то і не багато)
     
  8. Krasolka

    Krasolka Member

    Доречі сьогодні зустрічалися з мамами з "Джерельця" , які вчаться зараз в Академічній там рік коштує 2тисячі грн , офіційна оплата в касу . Бо у нас за обов"язкові місячні оплати робить мама з батьківського комітету
     
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    В третій школі нарешті діти ідуть харчуватися в своїй школі -- переробили один з класів на їдальню.
    Раніше то була потужна проблема і вічні нарікання, бо діти ходили в підвал польської школи їсти, де стояли парами в коридорі, на сходах, чекаючи, коли вийде попередній клас( а це і нервування, травми, вар"ятство.. Їжа вже була холодною, і т.д.
    Тепер і діти 10 школи мають спокійнішу атмосферу, і наші раді. Їжу готують все ще в тому підвалі на дві школи, але вона не встигає охолонути. Одним словом --- пАкращення. Моя вже за 3,5 роки навіть почала їсти в їдальні і каже, що смачно. Ура, термоси і канапки не треба готувати наступні 3 місяці. :girl_smile:
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    там така сума є вже три роки. Оплата вноситься частинами по семестрам ( хто хоче- може на початку року однією сумою). В Класичній теж , в принципі, майже стільки ж зараз обходиться- ви ж щомісяця на рахунок через Ощадкасу чи інший банк оплачуєте 200 грн . За 9 місяців навчання- 1800 грн

    п.с.Tatiana Lev, яка зараз офіційна оплата у фізматі?
     
  11. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Про оплату я знаю, то все через банк проводиться. Так і в ФМЛ. Мене таке влаштовує. А які у них враження щодо атмосфери і навчального процесу? (якщо про це говорили).
    Моя дитина на олімпіаду матем. туди не потрапила --хворіла. Але була вже на першому підготовчому занятті - їй сподобалося. Наразі налаштовуємося на майбутнє у ЛАГ -- бо з усіх боків це найоптимальніший варіант для нас.
     
  12. Krasolka

    Krasolka Member

    Кажуть що математика потужна , історик специфічний , англійська непогана . Німецька важкувато йде , але поки справляються без репетиторів . З незручностей відсутність централізованого гардеробу , лишають одяг в класах в шафках , не завжди діти встигають , несмачне харчування . Мала іх собі раду дає , але уроки робить довго , буває до 12 , ще відвідує музику , тому невстигають вчасно . А так загалом задоволені
    --- дописи об"єднано, Mar 8, 2015 ---
    Атмосфера трошки важкувата , але жити можна , cама атмосфера трохи гнітюча , але це через саму будівлю , яка явно потребує ремонту .
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    математика тут зараз не найкращому рівні ( порівняно з минулими роками конкретно у цій гімназії) По рівню зрівнялася з Євшаном та Класичною ( які традиційно раніше уступали Академічній по математичним дисциплінам)
    ут теж є нюанси. Тут рівень англійської "витягують" за рахунок сторонніх репетиторів . З 5 класу багато дітей на репетиторстві.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Від початку року ще не змінювалася. Але то тре детальніше написати.
    За харчування окрема квитанція - 150 в міс. Можеш не їсти, але оплата обов"язкова.
    Далі навчання. Перший семестр- по 150 за міс. А від січня вже індивідуально кожному учню рахунок за результатами оцінювання. Тобто від того, наскільки ти добре вчишся, залежить оплата. Наперед напишу, що щодо оцінювання знань я претензій не можу висувати і на зборах ще наразі не скаржилися батьки. Бачила суми і 450 і 1000. В нас наразі 850 за другий семестр при досить хороших результатах як на початок навчання в ліцеї. Але є пільговики( от не знаю ,чи то ті що по 450 чи зовсім безкошт) -- я не цікавилася дуже, бо жоден пункт пільг нас не стосувався. Хто скільки оплачує -- не є секретом-- все на одному папірці мож побачити на зборах.
    Інших грошей ( неофіційних) не здавали, хіба 1 раз на маркери символічно. На поч. року керівник сказала, що клас в норм. стані, нічого не треба. Тому не знаю, чи ще колись з нас будуть щось збирати, чи то буде за загальні гроші робитися.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. Krasolka

    Krasolka Member

    Стосовно англійськоі в класичні теж як повезе , зараз в 10 класі племінник і син коліжанки , які потужно вчилися ходять до репетитора з університету , бо є нюанси , стосовно англійськоі , як з вчителем повезе , та й математика , можу судити по малій вчили потужно всі 4 роки , брали участі в олімпіадах , але в 9 класі почався пресінг , бачу моя зозулька тримається з останніх сил . А є діти , які трималися середняками , а зараз просто зорі з неба хапають . Висновки напрошуються самі . Але я не поворохну пальцем ,не маю такоі звички .
    --- дописи об"єднано, Mar 8, 2015 ---
    Євшан вже теж далеко не той , брат забрав малого з 7 класу , бо математика бажала кращого , ще й керівничка попалася , боролися , а тепер перевели в академічну , дуже задоволені , мій брат сам закінчив фіз-мат , каже що різниця суттєва на користь академічноі .
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Розглядаю ЛАГ ( мабуть ще підемо в Класичну. на вступ також,( але добиратися додому погано)) лише на період до ФМЛ, бо "лише так". З ЛАГ у сильні діти прийшли в ліцей в їх клас ( і ті діти про ЛАГ хорошої думки)-- каже моя старша. З КГ в них в класі немає, але в інших є. Щодо Євшану-- каже, що діти звідти не дають тій гімназії хороших відгуків ( по атмосфері ,як в Гроно, мабуть. І не дивно, бо директор Гроно- то колишній вчитель чи завуч Євшану--одне скерування думок).
    --- дописи об"єднано, Mar 8, 2015 ---
    До ФМЛ теж важко було звикнути після "Надії" щодо умов перебування, але то вже в 8 кл. не так пресує дитину, як в 1 чи 5-му. Хоча туалети мають бути найкращі усюди. В ФМЛ І ЛАГ з тим проблема.
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    А ви після Надії в фізмат вступали? Додатково готувалися?
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, в мене таке питання. Коли весняні канікули у львівських школах? Щось таке чула, що з 6 квітня, але не знаю чи правда.
     
  19. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Якраз зайшла в тему те саме питанння підняти. В мене ну точно аналогічна ситуація. Доні буде 6 в кінці вересня, я вже пів року вагаюся, але останнє моє рішення, що ще не давати, піде в 6 р. 11 міс. На днях говорила з вихователькою, то вона каже "та Ви що???? ще дитину на рік залишати????? та вона така розумна, здібна і т.д., приводила мені приклад як дитину в 5,5 в школу дали, що всі йдуть....." короче накручувала мене на ту школу. А я собі думаю, хай говорить що хоче, чому я змушена дитину в неповних 6 років давати?????? А ще прочитавши відгуки дівчат, вже точно впевннилися за 7 років. Тим більше всі знайомі також поради дають, щоб пізніше, а не зашвидко!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1