Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли? Бо лавочку прикриють.
450г батон? не видіти моєму чоловіку того батона, та ще і з тою хімкою, яку в нього досипають щойно порахувала, скільки мені обійдеться випічка хліба за новими цінами і тарифами. тадам. 1200-1300г хліба - 10.5грн, якщо борошно по 10грн
я брала на провесні по 8 10 кг мішок. я згідна вже і 50кг мішок взяти) та навіть якщо і по 20грн мука буде, домашній хліб все одно буде дешевший, аніж магазинний, як не крути. і я говорю про хліб, а не про бабки-булочки наші жінки думають, як домашній, то має прям паска бути), тобто якщо давати ті ж складники, що мають давати в хліб на заводі.
на Куліша в "Близенько"ті яблука вже по 12 грн З того , що вразило : мойва 60 грн. гм. дорогі сосиски ( 100-110 грн кг) лежать у траурному вигляді : засохші, поморщені. нуну. Яблука по 18 грн..теж вразили
вода, дріжджі, олія, мука, сіль. в батони - суха сирватка,цукор в межах 1 чл а тепер таке відчуття, що і сода-фосфати, і покращувачі, і підсилювачі смаку, консерванти - всьо є.
а я печу в духовці. за 45хв вона скільки натягне? при чому, в 2 різних режимах. 2,5кВт*0,75=1,9кВт ну нехай 2кВт. 60 коп? хлібопічка - то не є дуже вигідно. за хлібопічку дай, за світло за кілька годин дай, попектися можна, хліб маленький і тільки квадратний, рецептура - строго, місце займає, навантаження на мережу в квартирі (як і пралка, як і чайник, коли нагрівають) дає.
ну те, що хліб всерівно дешевший виходить -- це факт. Але у мене хлібопічка -- це не хлібопічка, а своєрідний індикатор мого життя... Отак, глибоко))) Вона у мене зявилась кілька місяців тому. Спершу нічо не виходило. Потім далі нічо не виходило, але тільки за одним рецептом і на одній програмі получалось. От до того хліба я і звикла. Печу -- не тому, що дешево, а тому, що смачно. І не печу, як діти хворі чи якісь проблеми. Руки не лежать. То тепер ввиходить, як в хаті хлібом не паахне -- знач ліками пахне. Сьогодні, після кількох тижнів простою моя хлібопічка запрацювала. Хліб пекла на кефірі -- за новим рецептом. Не дуже вдався, але їсти можна. Ну і раз пахло хлібом -- знач дитячі болячки пішли на покращення
я тут виношую і проштовхую план: закоптити яловичо-індичу ковбаску, бедра індичі і курячі лапки до Паски. Здається мені, що перед Паскою ціни будуть - космос. А часу то не багато залишилося.
щинка, шпондер? в холоді в маринаді має постояти хоч з 10 днів м"ясо. мама вже в пошуках. цього року ми певно ніц купованого не будемо мати, бо ціни не те що підскочать, вони взлетять
в нас свинина не в повазіЯ ЗА шинку і шпондер, але чоловік того не їсть. Я собі замариную 2-3 полядвички, але основний акцент піде на пєрнатих. І 10 днів в маринаді - явно забагато, воно вже засмердиться. Ми витримуємо 2 дні маринад стандартний:сіль, перець, лавровий листок, кмин, мускатний горіх. Я ще досипаю трошки приправи до шашлика, але тої в "нєруских" купованої . Хіба маринад якийсь особливий. Ми на Різдво коптили, то я за 2 дні вже принюхувалася. І щоб не зовсім оф-топ: де зараз можна дешево купити індичі бедра?
Я тут недавно питалася за хлібопічку, мені друзі свою стару віддали тепер активно печемо хліб. В моій сім'і хліба дуже мало ідять, найулюбленішим був "Драйкорн" тм добрий хліб, не знаю скільки він зараз коштує, але був дорогим завжди, ми поступово вивели собі рецепт того хліба з пшеничного борошна з додаванням житнього, з висівками, насінням льону і пшона. Смачно. Не знаю чи дешевше, але принаймні не треба тепер бігати по магазинах його шукати та й в нас того буханця з хлібопічки на тиждень вистачає плюс купуємо ще бородинський час від часу. Наразі я задоволена, бо і дитина його теж любить, особливо підсушений в тостері і з маслом, ммм.
Ооо, дякую за наводку, а я його аж з Хмельницького таргаю, бо ніде у Львові знайти не можу. 24.02.15 найдешевше в Хмельницькому його знайшла по 8 грн/кг, так що у Вопаку дійсно добра ціна.
Купувала раніше часто польську фету, по 15,50 за упаковку, потім по 17,50, минулого тижня по 22.50. вчора заходжу в той магазинчик - 30 грн! О_о