Дівчата, підкажіть з ровером: знайшла Lexus Trike Safari на базарі приблизно такі по 2700-3300 грн, а в неті (вконтакті) по 1400 грн може таке бути? І взагалі, ця модель непогана ?
@fiesta подивітся в магазинчику біля Мотозаводу. Ну але ціни підгялись за рік... Жесть.. Минулого року там нам на подарунок купували лексус трайк (але простого синього кольору) за 800 грн
у нас такий, великий мінус - його вага, важко носити між поверхами ( пласмасовий на добрих пару кг легший) другий- козирьок повністю не опускається, тобто або їздити постійно із ним, бо коли опустити - то тисне дитині у плечі, попросила чоловіка його взагалі відкрутити, бо і так голову недуже від сонця прикриває третє- корзина для покупок поламалась за 2 тижні використання ( причому там нема багато місця для продуктів), за 3 міс. - поламались педалі( пласмаса- купили змінні на торпедо) я не раджу цю модель(( 2 роки тому давали 820 грн) сестра має таку модель - то дуже задоволена, нічого не поламалось, козирьок повністю закриває дитину ( і від вітру, і від сонця), спинка регулюється ( дуже зручно - коли дитинка трошки задрімала- і можна послабити спинку) ,але і по ціні +200, 300 грн
Скажіть з якого віку взяли mini micro? Я думаю чи є сенс купляти 3 в 1 з сидінням, чи зразу на самокат стане. Нам 1.7. Думала купити зараз, щоб до літа навчився їздити.
Ще питання по роверах: є на надувних колесах, а є на прорезиненій пінці. Надувні справді кращі? є з малим плоским дашком, а є з капішоном, як в колясці. То треба? Відкидна спинка в ровері треба?
На мою думку, так. Насамперед, за рахунок надувних коліс набагато краща амортизація. Ну і шуму під час їзди такі ровери створюють набагато менше, ніж ті, що на прорезиненій пінці.
і в нас така модель, то підписуюсь під кожним словом. Дуже зручний. Козирьок (при повному закритті) майже повністю дістає до керма. Корзина міцна. --- дописи об"єднано, Mar 1, 2015 --- як переконались треба Мій перші рази як сідав в роверок, постійно засинав.
Шукаю ровер на 5 років. Хочу без мультяшних героїв, якийсь одно-, чи двоколірний. Хто які має добротні, порадьте, щоб я хоч у фірмі зорієнтувалась.
Минулого року нам подарили schwinn gremlin, зеленого кольору, сину як раз було 5 років. Поїздів трошки з додатковими колесами, потім їх зняли, і зараз їздить на двох. Якістю я дуже задоволена, наступний теж брала б тієї фірми, але це літо буде ще на тому їздити. Єдиний недолік, це вага, він не є суперлегкий, але з іншими я не порівнювала, колись був базарний варіант, але малий на ньому не їздив, чоловік казав, що так важко на ньому їздити, що він і сам не хотів би
Поділіться відгуком чи в когось був велосипед Puky ZL 12. І, можливо, хтось знає, чи можна десь їх у Львові вживу побачити.
Думаю що Puky хороший, в нас є велобіг,і триколісний велосипед то зауважень немає, міг би бути трішки легшим. Якість хороша.
В нас також є біговел Puky, тому і розглядаєм тепер велосипед тієїж фірми, але хотілось би глянути на нього, бо все ж таки ціна там, м"яко кажучи, не маленька
Ну ми стали на той самокат в 2.3 (вдома). Поїхали зразу і самі (той самокат дійсно такий, що сам їде) --- дописи об"єднано, Mar 2, 2015 --- Перед тим як біговел купляти, дивилась їх вживу в м-ні Бумеранг (на Героїв УПА)
Ми синочку в січні на д.н. купляли на розетці, то ціна здається була 1100 грн. Мвживу у Львові не знаю де, ми в Києві дивились коли там були і синочку він сподобався.
Це була ціна хороших підліткових рік тому, зараз напевно дорожче. Якщо мова про типу гірський, з передачами, непоганим обладнанням, з алюмінія/сплава легкого.