Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли? Бо лавочку прикриють.
Знайомий сьогодні розповідав, що на Шуварі ціни від ажіотажу вже вищі ніж в магазинах продуктових і центральних базарах. Ще останньо купую банани, так вони вже по 40 на Галицькому, і 41 в магазині. А взагалі я принципово не накуковую продовольства, не бачу сенсу, цукру і муки ми споживаємо не багато,мясо маю заморожене, теж не дуже його люблю, от курку цілу маю, вже 3 місяці в морозилці лежить Іноді люблю рибу на смаження купити (філе панганіуса напр.), іноді курячі ніжки, але якось без ажіотажу. Нвіть борщ в основному і зупи варю без м'яса, просто не люблю)) До речі, привезла з Угорщини пару баночок їх "Пішти", підкажіть які з нею добрі рецепти є, чи просто замість соусу використовувати гострого?
от за олію що мені не кажіть - не зрозумію. Розумію: гречка, макарони, ще яка крупа, мука. В розумних межах. 2-3 кг на сім"ю в місяць піде. Але 20 літрів олії?? Це якими порціями в тій сім"ю олію п"ють? На який період часу аж такі стратегічні запаси? не згіркне вона раніше аніж з"їсться?? до прикладу: в Метро по акції махрові рушники. Дома рушники вже трохи "стомлені" тому зупинилась глянути чи варті вони уваги. Люди, побачивши що я стою біля рушників і роздивляюсь, кинулись і собі брати.... дурка плаче...
За каву - не знаю, чи буде ще в наявності - але наче у "Фуршеті" має бути кава "По-львівськи", якось так, зелена пачка по 31 грн. Я сама каву не п"ю зовсім, для мами по акціях виловлюю, бо вона страшний кавоман. То в понеділок (але та акція вже закінчилася) , вже писала, купила "Ambassador" 250 г за 34.99 грн., а ще перед тим пару днів в "Арсені" "Paulig" (ніби правильно написала?..) 250 г за 22 з копійками. Так що періодично щось та й можна знайти.
Ось і я не розумію, а ще подивилася відео з Сільпо в Тернополі , то якийсь жах Купила собі 5 л.олії, 3 кг.гречки, 2 кг.цукру Ще завтра хочу купити борошна з 5-7 кг.бо скоро Паска ніколи більших запасів не робили, бо заводиться мушка --- дописи об"єднано, Feb 26, 2015 --- Дівчата, може хто ходив сьогодні в Арсен чи є та акційна мука?
А чи треба щоб саме Ви говорили, якщо бачила як люди беруть по 2-3 ящика? В Сільпо переді мною мужчина на касі мав повний возик олії Чумак. На закрутки ще ніби зарано... Чому цитування допису сприймається не як продовження дискусії, а як особиста образа?
але Оце але і є ажіотаж. Поржу, але куплю, бо всі купують. А потім або довгоносика чи ще якоїсь фігні. Дівчата, ми вже оффтопимо. Проїхали.
ми теж не споживали, а тут нас дьорнуло купити хліпобічку, я давно хотіла а тут по цімам неперерахованим вона дуже вигідно обійшлась, і тепер мука у нас пішла, я бачу що досить активно.
ажіотаж? нормальна закупка на сім"ю на місяць, навіть не повний. що таке 5л олії, 2кг цукру і 5 кг муки? нічого, якщо пекти хліб-булочку вдома і якусь підсмажку робити. ящик олії - ну так, але 5 фляшок???
а невже 2кг цукру і 3 кг гречки це ажіотаж? для мене завжди вдома мало бути 5кг цукру, якось не дуже хочеться зранку зробити чай чи зварити компот і бігти в магазин за черговим кг цукру
Я дуже мало споживаю хліба, і випічки як такої. Тому й суджу по собі. Моя мама також не ніколи не купувала за раз по 5л/кг всього, бо воно просто псувалось (сім'я з чотирьох чоловік була). Та й зараз мамі з татом на двох не потрібно 5 л олії. Але то лише моя думка. В кожного своє бачення скільки й чого купувати. Веду до того, що, наприклад, якщо сімя купувала 5 л олії, то і так буде купувати. І по тій ціні, по якій буде. Тому що їжа має звичку закінчуватись. --- дописи об"єднано, Feb 27, 2015 --- А якщо залишиться 500 гр і немає можливості вже купити 5 кг, то істерика починається? Чи якщо закінчиться тих 5 кг по 20 грн, то наступного дня ви відмовитеся від цукру, бо він коштує 25 і буде дорожчати?
Винники 40-45-50 грн/кг, вже був по 38 навіть і того тижня знову поліз догори, в середньому добрий по 45 грн/кг, по 40 це рідкість
та нЄ, чому істерика - піду куплю 5 кг по 25 грн, якщо на той момент грошей не буде, то візьму 1кг не про то мова... ситуації завжди різні
Так а я про що? Купити - бо треба - то одне Купити, бо всі куляють, а я шо, рижа/рижий? - то інше. Я й веду про потребу... Тільки потреби раптово у всіх збільшились... Ото мені й дивно.
гг тоді я взагалі мовчу про нас, ми цукор і сіль мішками купляємо цукор 50 кг і сіль 25. Правда не через ажіотаж, а просто ліньки щоразу в магазин бігати, особливо коли влітку закрутки робимо. В нас в сім'ї заведено що на початку місяця закупляємось продуктами - 4 кг гречки, пару пачок макаронів, маргарин...і то не через ціну, мамі самій важко додому то все носити, а ходити в магазин кожного дня ліньки\нема часу\сил...
тю, я щотижня щось купляю. бо тільки молока 5-6л йде, а ще пару кг якихось круп закинути, чи олії. і нема кого припрягти. хоча нє, чоловік цієї суботи трохи з малим пройшовся, то ще муки 5 кг "лишніх" взяла, так нема вже. в мене як сідають їсти, кілограм хліба - пропало. а мішок муки ну нема де поставити, і так, то виглядає ажіотажно, як я виходжу з магазину з кільканадцятьма кульочками круп. і купляю за ціною, яка є, не ганяючись особливо по акціях. а то тепер якось дивно звучить, якщо людина купує більше - всьо, створюєте ажіотаж. по темі, яблука на привоказльному від 6грн
певно очепяткаМішками по 25 кг. Та одного до кінця жизні хватить, якщо такими порцями споживати. Хіба в ванну сипати