Продукти: що, де, за якою ціною

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Orman, 21 Грудень 2014.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли?
    Бо лавочку прикриють.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
  2. AilataN

    AilataN жива

    Апофігєоз ажіотажу :
    взяти кредит, щоб закупитися продуктами.:girl_crazy::dash1:
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Креативно Креативно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Знайомий сьогодні розповідав, що на Шуварі ціни від ажіотажу вже вищі ніж в магазинах продуктових і центральних базарах:girl_crazy:. Ще останньо купую банани, так вони вже по 40 на Галицькому, і 41 в магазині. А взагалі я принципово не накуковую продовольства, не бачу сенсу, цукру і муки ми споживаємо не багато,мясо маю заморожене, теж не дуже його люблю, от курку цілу маю, вже 3 місяці в морозилці лежить :d23: Іноді люблю рибу на смаження купити (філе панганіуса напр.), іноді курячі ніжки, але якось без ажіотажу. Нвіть борщ в основному і зупи варю без м'яса, просто не люблю)) До речі, привезла з Угорщини пару баночок їх "Пішти", підкажіть які з нею добрі рецепти є, чи просто замість соусу використовувати гострого?
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    от за олію що мені не кажіть - не зрозумію.
    Розумію: гречка, макарони, ще яка крупа, мука. В розумних межах.
    2-3 кг на сім"ю в місяць піде.
    Але 20 літрів олії?? Це якими порціями в тій сім"ю олію п"ють? На який період часу аж такі стратегічні запаси? не згіркне вона раніше аніж з"їсться??

    до прикладу: в Метро по акції махрові рушники. Дома рушники вже трохи "стомлені" тому зупинилась глянути чи варті вони уваги. Люди, побачивши що я стою біля рушників і роздивляюсь, кинулись і собі брати.... дурка плаче...
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    За каву - не знаю, чи буде ще в наявності - але наче у "Фуршеті" має бути кава "По-львівськи", якось так, зелена пачка по 31 грн. Я сама каву не п"ю зовсім, для мами по акціях виловлюю, бо вона страшний кавоман. То в понеділок (але та акція вже закінчилася) , вже писала, купила "Ambassador" 250 г за 34.99 грн., а ще перед тим пару днів в "Арсені" "Paulig" (ніби правильно написала?..) 250 г за 22 з копійками. Так що періодично щось та й можна знайти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Ну, про таке я не говорила :girl_crazy: 20 пляшок і 2-3 - різниця є, правда ж?
     
  7. halmi

    halmi Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 16
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    ну в нас олія йде 1 л. на 2 тижні приблизно.
    але на закупалась, бо місця нема де зберігати....
     
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Ось і я не розумію, а ще подивилася відео з Сільпо в Тернополі , то якийсь жах
    Купила собі 5 л.олії, 3 кг.гречки, 2 кг.цукру
    Ще завтра хочу купити борошна з 5-7 кг.бо скоро Паска

    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2015 ---
    Дівчата, може хто ходив сьогодні в Арсен чи є та акційна мука?
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    А чи треба щоб саме Ви говорили, якщо бачила як люди беруть по 2-3 ящика? ;)
    В Сільпо переді мною мужчина на касі мав повний возик олії Чумак. На закрутки ще ніби зарано...

    Чому цитування допису сприймається не як продовження дискусії, а як особиста образа?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    але
    Оце але і є ажіотаж. Поржу, але куплю, бо всі купують. А потім
    або довгоносика чи ще якоїсь фігні.
    Проїхали.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ажіотаж? нормальна закупка на сім"ю на місяць, навіть не повний. що таке 5л олії, 2кг цукру і 5 кг муки? нічого, якщо пекти хліб-булочку вдома і якусь підсмажку робити. ящик олії - ну так, але 5 фляшок???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  14. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    а невже 2кг цукру і 3 кг гречки це ажіотаж?
    для мене завжди вдома мало бути 5кг цукру, якось не дуже хочеться зранку зробити чай чи зварити компот і бігти в магазин за черговим кг цукру
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я дуже мало споживаю хліба, і випічки як такої. Тому й суджу по собі. Моя мама також не ніколи не купувала за раз по 5л/кг всього, бо воно просто псувалось (сім'я з чотирьох чоловік була). Та й зараз мамі з татом на двох не потрібно 5 л олії.
    Але то лише моя думка. В кожного своє бачення скільки й чого купувати.
    Веду до того, що, наприклад, якщо сімя купувала 5 л олії, то і так буде купувати. І по тій ціні, по якій буде. Тому що їжа має звичку закінчуватись.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2015 ---
    А якщо залишиться 500 гр і немає можливості вже купити 5 кг, то істерика починається? Чи якщо закінчиться тих 5 кг по 20 грн, то наступного дня ви відмовитеся від цукру, бо він коштує 25 і буде дорожчати?
     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Винники 40-45-50 грн/кг, вже був по 38 навіть і того тижня знову поліз догори, в середньому добрий по 45 грн/кг, по 40 це рідкість
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. zdorov

    zdorov Well-Known Member

     
  18. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Так а я про що?
    Купити - бо треба - то одне Купити, бо всі куляють, а я шо, рижа/рижий? - то інше.
    Я й веду про потребу... Тільки потреби раптово у всіх збільшились... Ото мені й дивно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    гг ;) тоді я взагалі мовчу про нас, ми цукор і сіль мішками купляємо . Правда не через ажіотаж, а просто ліньки щоразу в магазин бігати, особливо коли влітку закрутки робимо. В нас в сім'ї заведено що на початку місяця закупляємось продуктами - 4 кг гречки, пару пачок макаронів, маргарин...і то не через ціну, мамі самій важко додому то все носити, а ходити в магазин кожного дня ліньки\нема часу\сил...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member


    по темі, яблука на привоказльному від 6грн
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  21. flame

    flame невгамовний експериментатор