загуглила , вибачте,що не переклала: Он очень богат калием, фосфором, серой, кремнием, хлором. Пищевая ценность этого овоща не такая высокая, как у некоторых других клубней, но целебные свойства сока, листьев и корней пастернака весьма высоки. Высокое содержание кремния и серы помогает преодолеть ломкость ногтей. Фосфор и хлор особенно полезны для легких и бронхов, а следовательно сок – великолепная пища для больных туберкулезом, воспалением легких, эмфиземой. Из пастернака готовят 2 фармацевтических препарата, которые можно купить в аптеках. Пастинацин, который применяют при коронароспазмах, легких приступах стенокардии и бероксан – назначают при витилиго и гнездовой плешивости. Калій, фосфор, сірка і інші- мають важливий вплив на стан шкіри. Моя бабця казала( а їй її тато, мій прадід казав) молодим прищавим хлопцям і дівчатам прикладати до шкіри тертий пастернак. Пам"ятаю, що пастернак помічний при шкірних хворобах і , взагалі, має гарний вплив на шкіру. Хімічний аналіз цього хрукту дає підтвердження дії.
Наталя, підкажіть, будь ласка, з приводу урізноманітнення використання нерафінованої олії з виноградних кісточок. Наразі використовую її 2 р на тиждень для масажу обличчя, потім наношу крем. Тієї баночки при таких темпах використання вистачить мені років на 10. Може якісь масочки поробити з неї?
В їжу! приправляти салатки. Я люблю підсушені грінки похляпані олійкою ( виноградних кісточок, або льняною) і трохи присолені для убтану- замішувати убтан на олійці і наносити як маску ( на зволожене личко) скраб цукровий /соляний домашній, для всього тіла: дві столові ложки цукру або солі( мілкої, морської )всипати в ємкість, додати олійку попередньо змішати її з гелем для душу, або шампунем, щоб краще змивалася ( я купляю спеціальні ПАРи, але вдома можна обійтися гелем для душу, чула що натирають добре мило і змішують зі скрабом) , щоб цукор був "змочений" олійно- миючою сумішшю, і в душі натирати тільце. Можна ще додати ефірних масел, глини, або мелених травичок.
Робила на вихідні маску з пастернака+сира картопля+гліцерин. Викладала на лице кашку, трохи незручно , бо потрібно лежати, але воно того варте.Шкіра робиться м"яка і добре поживлена. Наталя, як Ви думаєте, мені треба тієї голубої глини чи ні? Підсушення мені точно не потрібне...
В мене суха шкіра, то мені голуба глина була доброю тим, що звужувала пори і тоді шкіра така рівнесенька. Але реально трохи пересушувала, хоч я завжди калатала з оливковою олією. Тому мусите взяти і спробувати, щоб зрозуміти добре вам буде чи нє. А я всьо з тими своїми скрабами сюди. Знач скраб з манки, який я робила тиждень тому, шось мені не ахті... Ну, ніби не критично, але бажаного результату не було. Нині зробила собі медом просто зтвердий зацукрений мед змішала трошки з олією в горнятку з-під кефіру. То так ніби вже трохи ліпше. Але таки кавової гущі мені нічого не може замінити, там результат був вах-вах. Порадьте ше шось, а?
В мене теж така шкіра м"ягесенька після нього Знаю, що з вівсянки ще роблять скраб, але рецепту не знаю
А чому тоді не робите? Вона погано на шкіру впливає, чи просто хочете різноманітності? А ще кава без цукру повинна бути? Це може бути гуща з кави, яку я п'ю. Чи потрібно якось окремо заварювати?
Бо дізналась, що косметологи не радять (тут на попередніх сторінках писалося), кавовий скраб зажосткий для шкіри обличчя. Я на руки роблю, ноги теж, а от на обличчя перестала. Без цукру. Я просто кавуську випивала, тоді до гущі додавала мед і оливкову олію. Мед має бути рідкий, бо твердий тоже шкробає шкіру, може бути занадто. Як нема рідкого, можна розтопити. І все. Шкіра реально була просто чудова і доречі не тільки пару годин після скрабу.
А я навчила чоловіка гущу після пиття кави складати в баночку - і в холодильник) Коли треба поскрабатись - взяла, накалатала з медом, олійкою, кефірчиком - що є під руками - і до тіла) Іде гуща і з солодкої кави, і з кави з молоком - результат завжди вах-вах)))
Пригадую ми коли після роботи ходили в сауну, то як ті жебраки з баночками ганяли просили співробітників-кавоманів, щоб нам гущі накидали. І як то ніхто не додумався собі в холодильнику наскладати.Візму на замітку.
Люблю скрабчик з меленої вівсянки+мед. Нанесла мед,ніжно повтирала,потім на долоню мелену вівсянку і легенько вмасажувала в медове обличчя.Зручно тим, що не тече.Тому хвилин 20 займаюсь своїми справами, змиваю,крем. Роблю дуже часто,практично через день. Та і взагалі, валю на обличчя все їстівне,що під руку попадається.)Кожного разу лажу по хаті з іншим кольором, залежно від сезону фруктів-овочів, чоловік вже звик)
Будь-які скраби для обличчя радять ніби то не частіше, ніж раз на 7-10 днів робити. Просто шкіру можете травмувати. Масочки- то так, а зі скрабиками трошки пообережніше. --- дописи об"єднано, Feb 23, 2015 --- А чим мелете? Я кавомолки не маю. Може тачалкою "порубати", чи нє?)
Та то більше на убтан подібне,нє,воно ніжне,якщо навіть порівняти з кавовою гущею) Мелю в блендері,намолола собі цілу банку з-під маски якоїсь і маю спокій. Я не знаю,чи тачалкою так мілко змелеться(((
Прочитала в нетрях нету рецепт для гарного вигляду шкіри-змішати чистий гліцерин з олією з капсул "Аевіту"- і на ніч. Зранку -шкіра як персик. То варто таке ризикувати і робити?
На мою думку. ні Гліцерин в великих кількостях сушить шкіру, хоча спочатку здається навпаки. В косметиці використовую максимум 5%, йому потрібен провідник- вода. Та і добрий гліцерин в аптеці не купити.. На данний момент є багато дієвіших інгредієнтів
В темі про атопіків пояснювали, що гліцерин просто витягує вологу... Якщо повітря достатньо зволожене, то тягне з нього на шкіру, якщо повітря сухе, то тягне зі шкіри і відповідно навпаки сушить
Купила білу глину, така дешева 5 грн з копійками. Чи то глина така, чи то я знову з тими глинами шось наплутала. Одним словом після використання помітила, що розшиились мені трохи пори. Шо за біда? Додавала лимонний сік і трошки оливкової олії.
Хто знається на оліях? Кажуть, що італійська оливкова олія для шкіри і волосся трохи заважка, а грецька - супер класна (інший спосіб виробництва)... І як щодо італійської виноградної олії? Має бути класна чи ні?