В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Та я вірю, що для вас він найкращий ))) Моєму не пасує небритість. На машинку не перейде, це точно. Навіть вмовляти не буду, бо років п,ять тому пробувала. Все марно (((( Гелі і креми він досить економно використовує. Але от станки об його щетину дуже скоро тупляться.
це те саме по суті. Але якщо вже про економію, то напевно з електро бритвою треба в процессі/або після якісь засіб для шкіри, а з машинкою для стрижки нічого не треба)
Хоч з тим маю чистий спокій, бо на його дві щетиночки спокійно вистачає найдешевших одноразових станків, і то кожного надовго... Маю таке питання - які знаєте нормальні дешеві зубні пасти, але не дуже абразивні? Бо Лесной бальзам - то жесть. Колись, пам"ятаю, були непогані Саніно, але давно вже їх не бачила..
В мене зразу питання - а чи для машинки автомат це не шкідливо? в плані накипу і чи не порозідає воно там все?
новий жемчуг чи якось так. але там слс, то я так, хіба як вже зовсім чого нема в хаті, але там ще є сода, то воно так не найгірша паста.
аа, точно. тоді ще була наша київська, але назви не пам"ятвю, щось таке "в радянському стилі". до речі, німецькі пасти з розкладок, ті самі дешеві, чи білоруські не раджу купляти - в кількох попадався антибіотик
Вирішила я переглянути наше меню. В поміч мені були рецепти "Кулінарії для лінивих" (дуже дешево і просто, але чи смачно - ось питання..) і "500 страв з картоплі". Остання книжка на 20-й сторінці вганяє в депресію остаточно. Якщо на форумі є десь темка з економними рецептами - тицьніть мене в неї носом, будь-ласка. Якщо баян, вибачайте.
У пральних порошках є допустимим вміст соди до 20 %, в цьому засобі є 4,5% соди. Пральку не псує. Класти зразу до речей ( я кладу в тонку шкарпеточку ), на прання десь 200 грам. насправді перу з ним не часто, от для миття ванн/унітазів, кухні, плиток, підлог, посуду, сковорідок, духовки.. все вобщєм.
машинка до бриття погано бере жорстку і густу щетину вашому чоловікутакий стиль дійсно пасує (ага. не раз якось навіть бачила вас випадково , а мій виглядає з таким стилем як пропащий забулдига а як для рук , мене цікавить? Адже я каустичною содою забиті труби чудово пробиваю , вона в унітазі на раз вапняний камінь роз їдає.
а чому? то ж не на кожен день)) --- дописи об"єднано, Feb 23, 2015 --- тут мається на увазі кальцинована. каустична - луг, градація "по силі": 1.каустична сода NaOH - гідроксид натрію - луг, їдка, токсична речовина (розчин має назву їдкий натр), гігроскопічна, при контакті з водою виділяє багато тепла, з часом спричиняє корозію металів. не можна використовувати до алюмінієвих труб, оскільки при температурі вступає в реакцію з алюмінієм 2.кальцинована сода Na2CO3 - карбонат натрію (можна отримати з гідроксиду натрію (1.) при взаємодії з вуглекислим газом). промислова сода, використовується для прання, більш лужна, ніж харчова сода 3.харчова сода NaHCO3 - гідрокарбонат натрію (бікарбонат натрію) ( якщо до розчину кальцинованої соди(2.) додавати ще вуглекислого газу (CO2), то отримаємо БІкарбонат натрію) при нагріванні вище 70С розпадається на карбонат натрію - каустичну соду - воду і вуглекислий газ, тому тим, хто чистить зуби харчовою содою, слід мати на увазі, що тільки тепленька вода. використовується в косметичних, медичних, харчових цілях.
А я купую найдешевшу зубну пасту з блендаметів, чи аква-фрешів. Бо колись була передача, то сказали, що немає значення яка паста, головне правильно чистити зуби
каустичною содою забиті труби чудово пробиваю попрошу докладніше, бо я кидала якусь хімію і бактеріі, і кислоту лила все намарно, поки чоловік з сином не візьмуть дріт і ним пошургають по трубам ніц не допомагає.