Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції). Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl) ******************************************************************** Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю" ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
Дівчатка доброго ранку) маю таку проблему , вже десь тиждень крутять ноги, тобто зранку встаючи з ліжка не можу встати на ноги, по сходах з малою на руках єлі йду, а сьогодні вже не сплю майже 3 години від тої болі, крутять ззаду внизу литкового м'язу. Що це може бути і чим лікувати ?
Порадьте чим ефективно лікувати грип. Маю температуру майже 39, малий гарячки не має. Кашляєм та сопливимо. Шо делать? Афлубін та аспірін ніц мені не помагають. Малому лиш мукалтін від кашю даю, та носик делуфеном капаю
Дівчатка! Хто мав досвід приймання гормонів і гв? Лікар настоює на відлучені,бо не знає які можливі наслідки + аутоімунне захворювання Гормони в клізмах,бо маю запалений кишечник!
Чим можна швидко збити Т? Маю Нурофен дитячий, мефенамінову і ацетилсаліцилову кислоту, що краще прийняти? Схоже, маю лактостаз, Т невисока, але трясе мене і викручує так, що світ немилий
Трошки почитала теми,не знайшла...які заспокійливі приймаєте.як дуже треба?!і таке щоб дійсно помагало...
А чого аж ні ні? Пишуть, що ніби лактацію подавлює, але я от п'ю ввечір раз , ніяких побічних ефектів
Ну на толокнянку теж таке пишуть. В мене коли почались приступи ниркові, то пропила ту траву, молоко нікуди не ділось і кількість теж.
Наткнулася в неті на таку статтю щодо ліків та грудного вигодовування. Кілька тез вирішила додати і сюди, може комусь буде цікаво. Что касается роли витаминов в питании кормящих матерей, то любые витаминные добавки будут помогать (или не помогать) самой маме. Ребенок не получит больше кальция или йода, если мама будет принимать комплексы витаминов «для кормящих», а избыток железа вообще не передается через молоко. Кстати, поверьте и запомните: грудное молоко не становится беднее по составу в течение 1,5–2 лет вскармливания. ❗Важно! Список трав и растений, противопоказанных беременным и кормящим: Алоэ, анис, буквица, василек, горец почечуйный, горечавка, донник лекарственный, дрок красильный, душица, зверобой, земляника (трава), иссоп лекарственный, копытень, крапива, кровохлебка, ламинария – морская капуста, любисток, мордовник, омела, папоротник мужской, пастушья сумка, паслен черный, пижма, полынь горькая, ревень, редька, ромашка аптечная, солодка, сосна (почки, живица), тимьян (чабрец), толокнянка («медвежьи ушки»), туя, тысячелистник, шалфей, щавель конский, ярутка полевая. Есть список крайне нежелательных препаратов для кормящей матери: антибиотики (до 10% вещества переходит в грудное молоко) – они резко изменяют микрофлору кишечника ребенка, вызывая дисбактериоз; сульфаниламидные препараты (до 10, отрицательно влияют на биохимические функции печени; ацетилсалициловая кислота (аспирин) (до 60% вещества переходит в грудное молоко) – нарушает свертываемость крови; обезболивающие препараты, содержащие кофеин, – вызывают возбуждение ребенка; все снотворные (до 20 – вызывают вялость и сонливость, подавляют физическую и интеллектуальную активность головного мозга ребенка; гипотензивные (понижающие артериальное давление) – вызывают обморочные состояния у ребенка; любые гормональные препараты (на 100% переходят в грудное молоко); слабительные растительного происхождения (сенна, крушина, жостер) – из крови легко переходят в молоко, придавая ему зеленоватый оттенок, неприятный вкус и оказывают слабительное действие
Дівчата, маю питання, от годуюча мама одномісячноі дитини і майже трьохрічноі дуже відрізняються і список забороненого лікування може бути не такий великий, але про це ніде толком не пишуть. Я от собі так думаю, що моій дитині ніякі трави чи ефірні олійки, які я буду поиймати орально дуже вже не зашкодять через грудне молоко, правда ж? А як щодо протигрибкових препаратів? Дуже зашкодить? Маю проблему прибкового походження і ніяк не можу іі позбутися. Вердикт лікарів прогнозований і без варіантів- відлучати і лікуватися, причому вік дитини до уваги не береться абсолютно.
Флуконазол безпечний для дитини, на е-лактаціі можна глянутиті решту препаратів. А чому ромашки при гв ніззя? Я з перших днів пила.