Еміграція з України

Discussion in 'Бізнес-леді' started by Pobigaychyk, Mar 14, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    Ну, в Німеччині наприклад звичайному касиру чи будівельнику теж мало з того світить.... але загалом є більше такої роботи, тобто можна прожити, в той час як в нас такому прошарку дуже скрутно
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ну який відсоток за кредит, до прикладу, є у Німеччині? І скільки коштує менш-більш хороша машинка там? А скільки у нас?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Якщо б ви прочитали з початку, то ви б зрозуміли до чого то я пишу. Там конкретно йшлось до цього допису
    ЧИТАЙТЕ ПОПЕРЕДНІ ДОПИСИ і буде вам щастя.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    А взагалі, моя така скромна думка шо добре в Україні найближчих 3-5 років не буде.І морально до того треба готуватися.Буде як в Польші,коли фермери гі*ном обливали міністерство, бо коли реформи то так є завжди. І то просто треба пережити. Якшо реально за тих 3-5 років проведемо реформи, то мав би піти економічний ріст, і нашим дітям буде тут добре, якшо будуть і надалі красти то Україна просто перестане існувати, розсипеться на декілька окремих держав як Югославія.

    І я 100% погоджуюсь з @Seshat, про пенсію кожен повинен дбати сам. І людина p 20 років має мати вибір чи працювати офіційно зараз і мати відрахування на свій власний пенсійний рахунок, чи і дальше працювати неофіційно, або не працювати взагалі і на пенсії жебрати. Це справедливо? думаю що цілком. Тоді б значно менше людей йшли на такі речі як зарплата в конвертах і можливо по трошки економіка би вийшла з тіні.
    Бо наші люди самі винні - допустимо чоловік йде на роботу де він отримає пару грн офіційно-все решта в конверті - податки він сплачує мізерні - його дружина виходить в декрет і жаліється на малі виплати або його батьки йдуть на пенсію і та пенсія мізерна. Ну так звідки тій пенсії взятися?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Мене не цікавить хто скільки лікарю в кишеню сує грошей. Я в поліклініці за прийом не даю. Вчителям я також ще ні разу ні за що не платила.
    Що тут намагаєтесь довести такими прикладами?Так, багато чиновників в нас теж дуже "прєуспєлі" в самореалізації. І живуть пречудово і про ніяку еміграцію навіть не подумають.
    Але ж є і такі, що за тих 2000 тисячі (чи скільки там у службовців) чесно працюють. То що їм світить в нашій країні? Не можуть всі стати ІТ-шниками. А працівникам центру зайнятості вже 3 місяці не платили з/п, один консультант-чоловік там працював непоганий, змушений був звільнятись. То що йому робити якщо його вибір життєвий - це була така спеціальність? Звичайно, скажете, що чоловікам треба утримувати сім'ю, і тому вчителями, соцпрацівниками і двірниками вони бути не можуть, так? Але скиньмо рожеві окуляри. Всі хочуть бути успішними, але не у всіх виходить, на жаль. А професії різні потрібні.
    Чи ви не погоджуєтесь, що виживати людям робітничих професій значно легше в європейських країнах?
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Дякую, якби не Ви, то напевно би і не знала як на цьому форумі спілкуватися.
    Шо одне має до іншого? Якшо так любите Львів і Україну і можете йти проти системи то не пишіть шо тут зле, а закотіть рукава і працюйте над державою. Якшо ні, то я пораду вже Вам дала.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member


    Ну, і щоб це не було зовсім поза темою - то все-таки йдеться знову про те, що "там" - лікар, як у даному прикладі, має нормальні умови праці і нормальну оплату, тут - треба бути "крутитися" (в поганому розумінні цього слова) і брати хабарі, щоб мати те саме...
    --- дописи об"єднано, Feb 16, 2015 ---
    Правильно, Ви і не повинні. І це не значить, що ці лікарі і вчителі були непрофесійні, правда?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Просто ви з легкої руки мене забакланили, не читавши, що до чого. А з чого ви вирішили, що я нічого не роблю? Я бачу дві сторони медалі життя в Україні і за її межами, і не згідна з тим що закордоном всім зле. А ви так не красиво....Ех
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    за останні два роки найбільша кількість емігрантів в Німеччині- це турки і араби. Українці- на 2 місці
    виживати простіше профі. В будь-якій діяльності- ай ті чи столярстві-будівництві. Якщо ти "посередній" будівельник тут, то і там тобі світить не більше .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  10. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Влізу і я сюди, на правах людини, яка вже емігрувала, хоча дуже люблю Львів і важко мені було переїжджати, але жити з чоловіком нарізно теж не могла більше, тим більше, що народилась дитина. Так от, розкажу трошки про життя емігрантів, працює наразі в нас тільки чоловік, з.п. має нормальну,бо вже 10 років,як переїхав до Італії (чоловік українець). Сплачує всі податки, тож може розраховувати на пенсію, та майже безкоштовну медицину. Отже, ми собі можемо дозволити орендувати квартиру, купувати одяг, коли захочемо, а не складати місяцями на зимові чоботи, маємо всі страховку і безплатно відвідуємо лікарів, дещо з медицини зовсім безплатно, дещо оплачується, маємо авто, на харчуванні абсолютно не економимо і якщо з з.п. купимо комп'ютер, телефон, або ще щось з побутової техніки, то особливо того по грошах в кінці місяця не відчуємо. Але не все так добре, ми назавжди залишимось тут третім сортом, громадянство отримати ну дуже важко, лише карту на дозвіл довготривалого проживання і дозвіл працювати. І скажу чесно, зараз з роботою ну дуже туго, ніхто тут нас не чекає, бо як вже писалося заробітчани і емігранти погіршують життя корінного населення. Що стосується нас, то ми постійно говоримо, ще рік і додому, бо все таки хочемо, щоб наша дитина росла в Україні і ходила в нашу школу, але маємо те що маємо. Дуже я хочу, щоб в Україні було так, як тут, щоб був мир, а люди, щоб були захищені, щоб лікар навіть не думки не мав, що йому мають запхати гроші в кишеню , щоб з.п. платили офіційно, а не в конвертах, щоб мої батьки на пенсії могли подорожувати, а не рахувати копійки на хліб та ліки. Дуже я вірю, що це таки станеться.
     
    Last edited: Feb 16, 2015
    • Подобається Подобається x 12
    • Оптимістично Оптимістично x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Про будівельників маю такий досвід який так гарно все демонструє. Нашої сусідки чоловік робить ремонти, ну і вічно вона жаліється шо він не заробляє грошей, ніде його не кличуть, всі фінанси на ній. Ну дісно мені її було шкода, так як коліжанка дитиснтва. Коли ми робили ремонт ну то ясне діло шо покликали його з його хлопцями. Шо вам сказати...то був жах! Вони цілими днями курили і пили каву, в жодні терміни не вкладалися. І тут все мені стало на свої місця- тому в нього і не було роботи, бо він отакий недомайстер. ДІйшло до того шо ми з ними розрахувалися і покликали доробляти інших майстрів бо не було сил вже просто. Тому я згідна з Сніжною, що якшо ти недомайстер то в будь якій країні тобі буде зле.
    З тих дописів склолося враження, шо Вам тут дуже зле, і Ви втомилися йти проти системи, тому такі висновки і зробила.Якшо це не так, то перепрошую. Бо зараз дуже людей багато кричать "фсьо прополо, надо виїжджать", а по факту навіть дупи не піднімуть шоб взнати шо на візу потрібно, не те щоб попробувати шось тут робити, а на інших людей які не збираються виїжджати це діє деморалізуюче, а деморалізований народ нам не потрібний, хто дивиться регулярно новини той і так в пів депресії, от і все.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  13. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, та не питання, що професіонал завжди себе зможе реалізувати будь-де. Але то не до порівняння - реалізуватись в нас лікарем і реалізуватись лікарем в Німеччині наприклад. Зовсім інші стандарти життя, невже ви то будете заперечувати?
    А крім того у кожної людини свої пріоритети. Так, багатьом важливо професійно реалізуватись, наприклад якийсь укр. інженер не хоче за кордоном працювати простим робочим, а є й такі випадки, коли вчителі наші стають нянями чи доглядають за старшими людьми в тій же Італії і їх це цілком влаштовує. Когось то буде внутрішньо пригнічувати, когось зовсім ні.
    Ви думаєте, що зараз у нас прості люди - то не третій сорт? Подивіться, що творять в державі? Ви якось на то можете вплинути, достукатися до влади? То не ліпше бути таким, як ви кажете, третім сортом в тій же Німеччині?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.



    Про пенсії(та й про все решта такого плану)- я вже писала, що проти того, щоб забрати в країні все хороше, дивлячись на Захід.
    Погана система пенсій-ок- можна зробити якісне держане пенсійне страхування. Та ДЕРЖАВНЕ, яке буде йти з податків.
    Кому треба приватне- прошу дуже.
    Я теж дивлюся в сторону приватного. Та в разі чого- мати хоч якісь гарантії від держави- то і є хороший соц.пакет, про який ми так мріємо.
    Ну і хто так дуже хоче викинути пенсії- підіть почитайте умови приватного страхування. Співставте їх з мін. ЗП в Україні і прикиньте, що буде на виході.
    Ага.
    Тільки якщо ми за чесність і прозорість- то більшості хороших спеціалістам мріяти і мріяти про добру оплату.
    --- дописи об"єднано, Feb 16, 2015 ---
    Про еміграцію наразі думаю так- треба мати хорошу роботу в неті- і тоді всюди буде файно. Мені особисто.
    А муж і далі хоче в Канаду:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а він хто за освітою? В Канаді ( окрім звичиних ай-тішників) добре влашовуються науковці по грантах ( у нас брат біолог так виїжджав),медики ( при певних умовах) і ті, хто по програмі професійної провінційної еміграції ( але там треба мати затребувану( як правило, робочу) спеціальність, яка є у списку. Кілька років тому активно "переселяли" по цій програмі до Квебеку. Зараз сюди уже трохи скрутили.Натомість потрібні столяри,будівельники, механіки, пакувальники у провінцію Альберта). Ще по фермерським програмам можна непогано влаштуватися :).п.с. по провінційним програмам збір усіх бумажок- перевірки- виготовлення документів і т.п. ( тобто підготовка) до 3 років займає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ага, і ще IELTS треба здати, на високий бал. А здати тяжко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Ми от вже майже місяць як в провінції Квебек (в місті Монреаль). Наш процес зайняв майже 4 роки..Те очікування-то було найгірше. Маю друзів, які подалися на місяць пізніше ніж ми, і, ще й досі в Україні і чекають виклику на інтервю з іміграційним офіцером (а от чи буде інтервю в цьому році , -невідомо :sad:). Раніше (років 5-6-7 тому) виїхати було легше і процес був швидким. Зараз,чомусь, то все розтягують на роки і вимоги піднімають. Для Квебеку - мовний сертифікат (французька) не нижче В2; за англійську -не впевнена,чи є обовязкова здача і відсилка мовного сертифіката (але бали точно додаткові додає).
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Корисно Корисно x 1
  19. glasses

    glasses Member

    не обовязково, було, може де щось змінилось
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Тепер уже обов'язково. Єдине - для Квебеку можна здавати французьку, доя решти англійську. Але сертифікат на мову - обов'язково.
     
Thread Status:
Not open for further replies.