Еміграція з України

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Pobigaychyk, 14 Березень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Знаєте, тому то й справа, що саме одиниці мають хороші знання і наполегливо працюють. Я наприклад не знаю жодного хто реально паше і нічого не має.і нічого не добився. Ну ні одного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  2. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    А хто то все породжує, як не самі люди? Хто заважає не віддячуватися, не давати хабарі, не працювати за зарплату в конверті? Хто заважає писати скарги на неправомірні дії тих чи інших осіб? Якби кожен з нас замислився над тим і почав насамперед із себе - то ми б давно вже жили в європейській країні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  3. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    От скажу особисто за себе. Дуже любль Львів, люблю в літку посидіти на березі озера в сестри на подвірі, люблю високий замок. От дуже класно тут де я живу. Але ще є друга сторона-маємо в родині дівчинку інваліда. Батьки перші роки боролись за здоров'я, а наступні боряться з правом дитині бути в суспільстві. Ви були б шоці від подробиць. А вони, заможні люди, боряться. А що рибити менш заможним, які не можуть оплачувати перебування дитини в спеціальних закладах ,де з твоєю дитиною будь повноцінно займатись. А чи знаєте куди мене посилають водії, яким я роблю зауваження, що вони припаркувались на інвалідне місце. Для сусідів я не благодарна скотина, бо в поліклініці не залишаю подяку. А коли минулого року в садочку почали збирати гроші на 8березня і я попросила, щоб без пафосу і грошей, бо не за це майдан стояв-не всі мене зрозуміли. Лікуємо дітей в охмадиті-за 6років жодного разу ніхто в мене не вимагав грошей. В багатьох речах на мене дивляться з презирством. Чоловік колись з мене сміявся-мол ми живем в "стране чудес" і нічого ти не зміниш-на що я завжди говорю-хочеш змінити світ, почни з себе. Чоловік теж ,особливо після майдану, поміняв свої звички.
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Та то нема про що дискутувати. Одні працюють, платять податки і шукають можливості, а інші скаржаться на погоду, хабарництво і державу. Шкода лише, що за податки, які я щомісяця плачу, хтось чекатиме на пенсію, бо ж "держава має дати".
    :dash1:
    Нє-нє. На пиши такого. То просто комусь дико пощастило народитися в багатій сім'ї:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Називають і все одно не люблять. Німці дуже специфічні в плані любові до іноземців. Але я знаю тільки про німців, французів і греків - не густо, тому на істину не претендую.
    Я з ваших дописів геть нічого не зрозуміла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Вони не відчувають ніякої не любові. Ви особисто відчули їхню не любов?
    Можливо я нескладно висловлююсь, бо з тел і в процесі роботи
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Будьмо реалістами - ніхто не любить іноземців, і ми теж, а особливо ті що не приносять прибуток державі, а сидять на виплатах і займають робочі місця.
    Якби я планувала їхати за кордон, то мені було б байдуже чи мене там люблять. А тут хіба хтось дуже сильну любов проявляє? Близькі, родина, друзі.
    Якщо людина цікава, грамотна, то всюди друзів знайде, не в тому корінь проблеми. Проблема для мене найбільша це відмінність менталітетів. Мені важко зрозуміти до кінця європейців, а їм мене.
    Я пробувала жити в Італії - морально важко. Але якщо їхати парою, то думаю комфортніше набагато. Важливо мати людину поруч, яка мислить так само як ти.
    Ну і планова еміграція і біженці то для мене дуже різні речі, тут чомусь їх змішали до купки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя дуже близька коліжанка там живе 5 років. Перші два роки морально було їй дуже важко. Вона тоді вчилася за грантом і планувала вертатися відразу по закінченні. Але захист затягнувся, її взяли на роботу в той же універ. Зараз їй вже відчутно легше, навчилася фільтрувати людей довкола. Власне, більшість вражень маю від неї. Ще маю друга в Німеччині, але ми менше спілкуємося. Кажуть, що відчувається ставлення як до нижчого гатунку. Якщо в когось інші враження про німців, цікаво буде послухати.

    Ні-ні, я таких не знаю. Усі мої платять податки, живуть офіційно і працюють на благо нвмецької науки. І все одно відчувають неприязнь.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та бо просто намішали все до купи: і висновок - або чорне або біле, хтось працює тяжко і платить податки - і живе на межі бідності, а хтось і в достатку, хтось не працює тяжко і хитромудрий - живе як сир в маслі, а хтось бідно і тільки ниє, чому йому на блюдечку не подають, і таке є що тут, що закордоном - буває по-різному. Особисто мій висновок про це лиш такий, що відсотково, виходячи із одних і тих самих даних (професійних, розумових, вольових, etc) - "там" легше мати успіх, адекватну достойну з/п і розвинути свій талант в певній сфері (а не просто заробити будь-яким способом) - банально, тому, що немає аж таких, як тут "палок в колеса", кумівства, неадекватної оплати праці, коли IT - 30 тис., а лікар - 2... Тобто добитись трудом і умом можна і в нас, але відсоток не той і зусилля не ті, що там (але, не подумайте, я не з тих людей, яким видається, що "там" просто медом помазано, не цим моя позиція обумовлена).
    Бачите, Ваша правда, але виходить, що якщо ти молодий талановитий і з "клепкою" лікар, чи музикант, чи інженер, і не хочеш перевчатись на ІТ чи у власну справу - то шанси вже не такі багатообіцяючі... - тут ще питання, чи ми говоримо тільки про заробіток, чи все-таки і про професійні амбіції.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Все можна, я згідна.
    Один нюанс- в Європі можна просто працювати і мати середній рівень життя.
    У нас- самі знаєте як.
    Я за те, щоб мін ЗП в Україні вистарчало на достойне життя.
    Кому тре жити в шоколаді- прошу дуже- най сі зуби зціплюють і працюють.
    Думаю, саме це і мала на увазі форумлянка.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Без прив,язки до нинішньої ситуації,війни,ВС і т.д., які країни автоматично надають громадянство дитині,народженій там,у них? А мамі є шанс отримати?
    Ситуація така:сім,я з дитинкою,небідні(на будову працювати там не підуть),зможуть купити житло.Планують другу дитину і хотіли б таким чином узаконити своє проживання в іншій країні.
    От та дівчина мені розповідала,що є країни,в котрих і мама новонародженого отримує громадянство,але де то можна детальніше почитати.-пошукати?
     
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ти проти пенсій?
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то є різні речі, а "змішуються" вони тому, що наші люди є винахідливі і шукають різні шляхи для виїзду ( не маю зараз на увазі запрошення на роботу, гранти і програми переїзду для молодих сімей). Хто- фіктивні шлюби, хто вишукує троюрідну цьоцю "там" і через адвокатів і відповідні суми- подає на воз єднання сімей, хто виробляє ( читай-купляє за дуже немаленькі суми) теж через адвокатів статуси біженців.
    звісно, що кли є поруч підтримка, то легше. Хоча, одна справа, коли сам виїжджаєш, друга- просто парою вдвох, третя- коли з дітьми ( тут найскладніше, бо треба по ходу вирішувати одразу купу додаткових питань і це великі витрати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    є, якщо законодавством країни передбачено право набуття громадянства за територіальним походженням. Так, як це є в Україні ( якщо дитина народжена на території України , її батьки мають право відмовитися від іноземного громадянства і подаватти документи на громадянство України). Стосовно набуття громадянства в різних країнах- читаєте ось тут ( знаходите країну, яка вас цікавить і читаєте акти):http://www.migrantinfo.org.ua/
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Америка. в ЄС - нема таких країн. Але не знаю як щодо новонародженого, чи треба чекати 18 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    НУ не йпрст? Ну скажіть, то якого Ви ше в Україні? Чемодан-воказл-Європа. А то нагадує мені то все східняків. Якшо хочете шоб ця земля була країною Ваших дітей, то думайте про свої права, і не полініться лишній раз викликати ДАІ, чи хоча б подзвонити туди зі скаргою, на водія який зле припаркувався. А отак сидіти в інтернеті і казати "ЙОй, всьо пропало" , ну то шо ви хочете від тої країни? Яку собі зробили таку і маємо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Німеччина зараз дуже багатонаціональна і якщо німці дійсно не люблять не німців, то їм є дуже багато кого не любити, повірте. Французи, італійці також стараються знайти роботу у Німеччині і в результаті емігрують туди, там більше можливостей.
    Звичайно, що в чужій країні буде важче, ніж на батьківщині - це навіть не обговорюється. Але людина звикає до всього і потім повернутись в Україну вже ой як нелегко.
    Я згідна, що і в нас можна реалізуватись хорошому спеціалісту, можна відкрити свою хай невеличку справу. А що як немає підприємницького таланту? Якщо ти простий касир в супермаркеті, робочий на будові? Та навіть той же лікар в поліклініці чи вчитель у школі? Тобі тут не світить ні придбати власне житло, ні авто, ні відпочинок на морі, мабуть? Мені так здається, що в Європі чи США якраз цей прошарок суспільства більш захищено і впевнено себе почуває, хіба ні? Їхні доходи дозволяють якось комфортніше трохи жити, не на широку ногу само собою, та все ж.
    Про їхніх пенсіонерів взагалі мовчу. Нашим стареньким таке життя на пенсії й не снилось.
    Я на рахунок еміграції дуже перелякана. Але захоплююсь тими сім'ями, у яких на новому місці у новій країні все вийшло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.