у нас тиждень одна вчитель бере на підготовку лише дівчаток, інша - хлопчиків, й так міняються, а вже потім будуть батьки обирати, до кого дати дитину
в 52 школі на підготовку весь час вчительки міняються. Щоб діти і батьки могли придивитися до вчителя і визначитися потім
А Ви ходили знайомитися із вчителькою, до якої плануєте давати дитину в перший клас? У нас у будинку практично всі знайомилися із вчителькою наперед. То таке неписане правило? Як Ви думаєте: треба йти до вчительки на аудієнцію чи прийти вже перед 1 вересням?
Ви спочатку для себе визначыться, до кого хочете. а вже потім "по ходу" Ми в заяві на прийом попросили зробити примітку до кого хочемо (нам пояснили, що спочатку робиться набір за бажанням, а вже потім (коли класи приблизно сформуються) решта запізнілих заяв будуть розподіляти самі директор з вчителями)
У нашій школі вчительки на підготовці не змінюватимуться, ведуть дві, що перші класи набиратимуть, відповідно, хто в кого готується, потім там і вчиться.
Та ніби нас розприділили в клас до тої вчителькуи, яку нам порадили знайомі. Але я цю вчиткльку тільки на фото бачила. І от вагаюся чи є необхідність до неї йти, як то буде виглядати, як вона сприйме
Дівчата, дуже прошу, поділіться відгуками про початкову школу "Малюк". Який рівень викладання? Особливо цікавлять вчителі. Можливо хтось навчався чи планує тут навчатись. Красно дякую!
Різниця в тому, що 46 - з поглибленим вивченням англійської мови, а 85 - німецької. 46 - звичайна школа, а 85 - гімназія з 5-го класу (початкова школа, як школа). І більше я особисто ніяких відмінностей не бачу. У 85-й після 4-го класу є вступні тести у 5-й клас, як для діток що навчались в їхній школі 1-4 класи, так і для діток з інших шкіл. Ми йдем цього року у 85. Вже розпочалась там "адаптація до школи", так називають підготовку, бо як такої підготовки там немає, бо вчити будуть з 1-го класу, а зараз іде відбір, дивляться чи дитинка готова до школи, в першу чергу морально, потім все решта До якого вчителя йти не вибирала. Якщо чесно не люблю того, до кого попали, з тим будем ладнати (ніби нормальна вчителька, малий після першого заняття в захваті), так і в садочку йшли (нам радили вихователів, а я принципово не хотіла до "хвалених" і ніц не прогадала, бо ті хвалені мають у нас продовжену групу і вони ні мені ні дитині не підходять взагалі, тому по такому принципу і зі школою. То ж потім на тих "рекомендованих" купа надії, і часто багато розчарувань).
у нас тут у форумлянки дітки навчалися- вона може детальніше розповісти. Моя однокурсниця сина забрала з "Малюка" ( старший в неї у 85, молодшого після садка "Малюк" віддала в школу "Малюк". Але була не задоволена рівнем і після 3 класу- перевела до старшого у 85. Казала , що у порівняннні- це небо і земля ( не на користь Малюка. У малого в класі була дівчинка з Малюка- батьки теж забрали її з 2 класу через незадоволення рівнем викладання. У нас дівчинка мусила "підтягуватися". Минулоріч 4 клас у "Малюку" закінчила донька моїх знайомих ( в Малюку дитині подобалося, дівчинка там дуже добре вчилася . Але коли прийшов час йти у старшу гімназію, не змогла здати іспити в жодну . Навіть на елементарних завданнях "зарізалася" на мінімальні бали. ТОму продовжила навчання просто у сусідній школі, куди брали без іспитів.В той же час, саме з моїм малим цьогоріч поступав ( і навчається) в гімназії один хлопчик з Малюка і набрав досить високу кількість балів ( це дуже такий спокійний і ерудований по житті хлопчик. ТОбто він сам по собі дуже розумна дитина, яка постійно вчилася і вчиться і поза школою). п.с. багато залежить від самої дитини. Якщо вона така, що лише в межах школи йде, то МАлюк буде "гальмувати". Якщо дитина сама по собі хоче вчитися і буде хотіти щось знати поза межами школи ( тобто працювати, не надіючись лише на вимоги вчителів і той рівень, який вимагають від дітей у Малюку, то і тут буде добре. ). Тут ще такий нюанс, що це в останні роки "Малюк" з їжджає. Років ще навіть 6-8 тому тут ще було по іншому.
чи можете підказати хто саме? я розумію, що це рівень оплати за навчання - та якості знань Цього річ у Малюку вестиме перший клас п.Оксана та п.Галина(прізвищ не знаю) можливо у когось є інформація, то прошу поділіться. Надалі розглядаємо навчання у школі Радості,як альтернативу Малюку, 85 та 45 школу ну і зацікавилась я школою "Калинка" на Кульпарківській( але цей варіант у закладці "місія не здійсненна" з боку добирання транспортом) Шалено переживаю, напевно як і кожна мама, у цей період дитина лише вчиться вчитися в початковій школі та й власне, дуже б хотілося ,щоб цього навчила «перша вчителька» заохотила до навчання і т.д.
РАдість ще слабкіша за МАлюка тут є нюанс: зараз з Калинки пішла ціла група дуже хороших вчителів( хто в декрет, хто звільнився), натомість пришли нові. Тому уже нічого не можу сказати про якість ( зокрема, три наші вчительки, які нас навчали протягом 4 років- і перша вчителька, і друга, і чудова вчитель продовженої групи і чудова вчителька англійської мови- уже тут не працюють). Лишилося наразі поки 3 "стареньких"- решта - нові.І оплата тут зростає теж уже щороку.Цьогоріч теж піднімали, хоч діток достатньо є і на таку ціну ( при заповненості класу максимум у дозволених 10 чоловік, в цьогорічному першому класі є 7).Але ціна, як і увсіх приватних закладах, зростає відповідно до економічної ситуації в Україні. І КАлинка знаходиться не на Кульпарківській ( тут старша школа). КАлинка ( початкова школа) знаходиться зовсім в іншому місці- на ПУлюя 27, там, де 165 садок. В аккурат біля 45 школи це найкращі варіанти ( залежно від того чи шукаєте школу з рос. чи укр. мовою викладання)
Дівчата, чи хтось водить дитину або сам ходив в школу №62, в центрі. Маю проблему живемо біля цієї школи, працюю біля школи, було б дуже зручно, але хочу почути відгуки. Збирались в 4 школу- гімназія, але початкова школа біля парку Культури, не дуже зручно з добиранням, тим більше, що і Тадейко йде цього року в садок, що теж близько біля нас. Поділіться відгуками, хто знає щось про цю школу.
мої дівчата закінчили Малюк, я і дівчата були задоволені і вчителями і рівнем викладання і атмосферою. По шкільних заннях, без підготовок поступили в класичну гімназію. Звичайно є мінуси, деякі батьки заберали дітей , кого не влаштовували вчителі, директор, зависока оплата . Васько зараз ходить сюди в садок, а в 2016 піде в перший клас до вчительки яка вчила меншу дочку. Питала в дівчат, п Оксана дуже хороша її діти люблять, малої однокласниці сестра в п оксани вчилась, то і зараз ходить до неї робити домашку .п галина раніше працювала психологом, теж хороша.
Скільки ж там оплата була? Я все вагаюсь між 45 і братами ізраілю ( вони запевнили що оплату не підніматимуть в жодному разі, щоб там не було з курсом і ситуацією), ну собсно ще є час думати, наразі ходимо на адаптацію в 45 школу ( на мінуточку, набирають 4 перших класси по 30 дітей, загалом 120 діток на потоці). Подивлюсь скільки дітей запишуться до кінця травня в єврейську, далі будем щось вирішувати.
тут так давно. Лиш в окремі роки є по 3 паралелі, а зазвичай- 4 паралелі по 30 осіб коли ми йшли в перший клас- 870 грн сталої в місяць і за 3-разове харчування вже не пригадаю, десь біля 11 грн за день ( то вже величина корегувалася в кінці місяця , залежно від кількості присутніх і відсутніх у школі). Через два роки підняли на 100 грн і харчування було в р-ні 16 грн, минулоріч- 1150 ( якщо не помиляюся, вже точно призабула) і 20.70 грн харчування. Тобто якщо в першому класі навчання обходилося загалом так в 1000-1100 грн на місяць, то в четвертому - на 500 грн більше. Скільки очно цьогоріч - навіть не питала, але наша колишня вчитель сказала, що оплата зросла. Крім того, ми раніше не оплачували літні канікулярні місяці. А з цього року- ввели оплату круглорічну ( навіть за літо. Так розумію, щоб не піднімати радикально оплату, підняли трішки і решта- розкинули за рахунок літніх місяців). Бо якщо перевести в у.о. , то за 4 роки навчання воно весь час приблизно виходило на +- 140-150 долларів за місяць ( ну і канікулярні не оплачувалися) а вам вони зараз можуть, що завгодно говорити. Вони ж гарантію письмову не дають. Приватні школи кинуті на самоокупність. Тому там так часто змінюються вчителі ( особливо молоді). Бо їм ставлять мінімальну оплату і вони не мають таких соц. гарантій ( ну і чого приховувати- репетиторства, подарунків до свят від вдячних батьків та учнів , як в державних школах.Ну а спрос з них тут великий.Тому покрутяться для досвіду в приватній- і йдуть в державну. Так само- з оплатою за комунальні та харчування. Якщо це все зростатиме, школа в мінус працювати не буде. Вона просто змушена буде піднімати оплату. Гарантією ( хоч якоюсь) не підняття може бути лише підписання письмового договору, де це прописано.Он десь наша форумлянка в темі садків писала, що її дитина ходила до садка Братів Ізраїлю. І оплату піднімали.
Скажіть, будь ласка, чи плануєте ще кудись давати дитину на більш грунтовну підготовку, чи вважаєте достатньою лише ту "адаптацію"? При вступі в 1-й клас планується якесь тестування?