Домашня економіка.

Discussion in 'Хатні клопоти' started by AilataN, Oct 16, 2011.

  1. AilataN

    AilataN жива

    В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід.
    Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо).
    Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п?
    В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає!


    Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
     
    Last edited by a moderator: Feb 23, 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А почім нині домашнє молоко у Львові за 1 л.? Бо мене дивує, коли за розбавлене магазинне 11-13 грн за 1л. то нормально, а за домашнє по 9-10 грн з якого ще сметанки можна взяти, то ой як дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    9-10 грн. Купляємо в однієї жіночки, яка продає тільки зранку (бо сама із села) на базарі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    В селах по 20-24грн за 3 літрову банку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    і знаєте, що найбільше мене виводить? те, що в магазинному молоці в пачці вже давно просто немає 1л, а є 900гр, 870гр, 930гр....

    а от щодо подорожчання на продукти, то навіть якщо вони з минулого врожаю, то підняття ціни є обгрунтоване, бо за той заробіток людина мусить посіяти чи назбирати наступний врожай, а ще й прожити... звичайно все має бути в міру! дехто і справді нахабніє
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Рейтинг супермаркетів Львова

    За даними сайту, у трійку найдешевших увійшли: «Ашан», «Метро» «Арсен» (на площі Соборній). Найдорожчими виявились: «Опера Маркет», «Вопак» (вул. Стрийська) та «Сільпо» (пр. Червоної Калини»).

    Рейтинг найдорожчих та найдешевших супермаркетів Львова:
    Місце
    Супермаркет/гіпермаркет
    Адреса
    Вар-ть продовольчого кошика*, грн


    Склад продовольчого кошика, на основі якого укладено рейтинг: батон «Сихівський», молоко «Селянське», 2,6%, 1л, масло «Селянське», 73%, 200 г, йогурт «Галичина», 350 г, олія «Чумак Золота», 1 л, чай «Хейліс Аристократичний», 100 г, кава «Якобс Монарх Класична», 250 г, печиво «Марія», 150 г, шоколад «Корона Молочний», 90 г, «Кока-кола», 0,5 л, банани, 1 кг, картопля, 1 кг.

    http://zaxid.net/news/showNews.do?reyting_supermarketiv_lvova&objectId=1340300

    п.с. якраз Кока-кола», 0,5 л є продуктом №1 по вживанню))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так, я беру по 21, сир- 25
     
  9. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    мені з того всього Арсен досить нормальний... в Ашан не маю змоги їхати - далеко.. а от Сільпо вже припухли трохи з цінами
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви знаєте, я на днях в Сільпо бачила стільки того напою в кошиках людей, що питала чоловіка, чи раптом не свято якесь.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    якийсь дивний у них той кошик - ні овочів (окрім картоплі), ні круп, зате шоколад є :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Угу., власне...:sad:

    Потрібна була мені гречка, вчора була на гуртововму Краківському, пройшлася-роздивилася- прифігіла і прибігла на свій рідний базарчик на Гайдамацькій. Гречка розважна "Екор" 15,90 за кг. Купила, зварила- чудова. Навіть краща, ніж в пачках. Думаю нині здалобися піти, купити бодай з ще 2-3 кг, бо мої малі гречку товчуть шо ну... Але "пробігшись" по наших фінансах і найблищих доходах, я зрозуміла, що такої розкоші собі дозволити не можу. Так що і надалі живем сьогоднішнім днем.

    Беру все впритик, цукор по 1-2 кг, яйця по 5-10 шт , муку по 2 кг і т.д...
     
    Last edited: Feb 11, 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А хіба корови не сіном/травою харчуються? На заготівлю цього курс бакса точно не впливає.
    Стандартно, молочка дорожчає ближче до зими.
    Цього літа мені вдалося трохи наморозити сиру по 20 грн/кг, ще досі маю на сирнички.
    А от на налисники або просто з"їсти мені розморожений зовсім не смакує, то в "моєї" бабульки на Добробуті зараз ціна 30 грн/кг.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    то не дорого. я беру як хочеться доманього сиру, а не сиркової маси моєї, по 40грн за кг. але сир безподобний, свіженький - не глитавіє скоро, без запаху, не перекислий, одним словом в мене фанатіють вдома від нього. а за дешевшим мені їхати на привокзальний тяжко з малим +дорога - на одне виходить
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    )))))Сьогодні не первісно общинний лад на селах- майже всю роботу робить техніка, яка працює не на воді+ робота людини. Те, що я оплачую за обробку землі технікою обходиться в закупку повністю на зиму городини для моєї сім"ї десь на ринку. І от я вже цьогоріч задумуюсь, чи варто мені починати з тим городом. Єдине, що маю своє не кроплене/не сипане без гмо, що немаловажливо також.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я маю бабцю в селі )))
    Тому я бачу, що для корови ніхто з бабусиних односельчан не задіює жодного додаткового ресурсу, окрім своєї праці.
    Моя праця оплачується в гривнях, мого чоловіка, моєї мами, тата, брата і т.д. - теж.
    А праця бабусі, яка продає молочку, чого має прив"язуватись до долара?
    При цьому я вважаю ціну 30 грн за кеге сиру взимку цілком оправданою. І низький уклін тим людям, які ще тримають худобу і привозять натурпродукт до міста, щоб такі, як ми, могли собі придбати натуральне.
    А про сіно/траву написала до того, що хтось вище писав, що деякі селяни ще раз підняли ціну на молочку нещодавно, аргументуючи доларом.
    Бо нормальним є сезонне підвищення ціни на цей вид продукції, зумовлене тим, що корови в холод дають менше молока і ближче до весни більшість "запускаються" - перед народженням телятка не дають молока взагалі.
    Але при чім тут бакс - направду не шарю :girl_blush2:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якби я отак пахала без допомоги техніки, лише руцями на те молоко- воно було б взагалі "золоте", не те, що долярове.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Емм, я хочу щоб ваша бабулька стала ще й моєю.:)

    Де вона там стоїть, якщо можна подетальніше. Бо останній раз на Добробуті був сметанковий 40-45 грн, сепараторний 35 грн. І то якийсь весь з дефетами.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Нічого не доказую але, ви (з маленької, бо то до всіх звертання :) ) хоч знаєте чого коштує ту корову утримувати? Не повітрям же вона харчується... Я жила в селі і бачила як то відбувається.
    Літо: прокорм - випас + гичка з буряка, на зиму заготовляють сіно, корові потрібно зо 2 тракторних причепа або й 3.
    Осінь: прокорм - випас+гичка з буряків+суха кукурудза, заготівля буряків, кукурудзи, госипки.
    Зима: прокорм - сіно+ госипка з буряками/гарбузами+тепле пиття з муки.
    Весна: прокорм - сіно+госипка з буряками (якщо ще є, бо гарбузи закінчились ще в грудні) + тепле пиття+випас. Якщо госипка закінчилась, то й полову (лушпиння після обмолоту пшениці) додають до буряків.
    І їсти корова хоче зо 2 рази в день, і жере добряче. Там на одну корову весь рік пашеш, як проклятий, а ще ж є інша господарка: кури, свині, гуси, коти собаки.
    Якщо корова 1, то шкура і вичинки не коштує, бо затрати більші за дохід, а тримають, бо звикли. Бо й внукам молочко буде. Добре, як є де випасати влітку, а як немає? Сіно купувати дорого, заготовляти геморно, особливо як живе самотня бабуля. Я то пам"ятаю, як ми те сіно перевертали, загрібали і бігом-бігом в копиці скидали, бо баба "ой-ой-ой хмара суне, складайте, бо затече, зогниє", а через пару годин "все, розкидайте, хмара пройшла мимо :girl_haha:".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Та ясно, що то важка праця. Але чому вона повинна оцінюватися у доларах? Най буде "золота", але в прив"язці до вартості золота в гривні. У нас яка валюта в країні?
    Я не можу сказати, що мені гроші з неба падають. Я їх також важко заробляю. У гривнях )
    Я зрозуміла, що Ви хотіли сказати, і погоджуюсь з Вами, що селяни заслуговують на адекватну винагороду своєї праці.
    Але у теперішніх умовах, коли є речі першої необхідності, які дійсно прив"язані до курсу валют, а ЗП у більшості в гривнях, то селяни, які підніматимуть ціни через стрибки валют, ризикують гамцяти свої кілограми сиру самі, або годувати ним курей, як колись моя бабця робила, коли не мала де подіти.
    Не із врєдності, а того, що люди реально не мають грошей.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  21. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    1. Вони так кажуть, бо всі так кажуть.
    2. Таки дійсно в доларах. Поле виорати - заплатити треба, а солярка по чому? І солярка дорожчає, бо долар... І обмолотити треба - а солярка ще не забули чому дорожчає? А сіна привезти, а на млин за госипкою з"їздити?

    Ех, такий пост накатала, щось кляцнула - думала пропаде все. Повертаюсь, а воно є! Класна опція.