Я забилам би тих рагулів, що йдуть по вулиці, курять і викидують той окурок на землю. Мене від того аж таліпає. Навіть, якщо і є смітник збоку "воно" кине окурок на землю. Штрафула би таких за це
я ото нині подивилася кусок передачі "Кохана ми вбиваємо дітей", що по СТБ. Там про такого типу маму, то дитина в неї в 9 років агресивна, душить кота, вбиває курей, товче всіх дітей в школі, ну а мама з малим поводиться просто по варварськи: товче чим попало, вічно ричить, істерить і т.п. До кінця не додивилася, але програма вперше задіяла соц. служби і ймовірно ту маму можуть позбавити материнських прав. То так виглядало з того відео, що десь той малий потенційно може стати в майбутньому якимсь звірським нападником на людей, і навіть не матиме страху колоти всіх в дорослому віці. І те, що він нагодований і у випраному одязі завжди далеко не означає благополуччя в тій сім'ї, психіка покалічена.
А мене от дратують передачі типу "Кохана ми вбиваємо дітей". От дратує мене нав"язування американського стилю виховання. І оце їхнє "завжди і у всьому винна мама". особливо коли виростає маніяк, то причина в тому що мама по дупі давала і в кут ставила
ну, нехай краще буде американське виховання ніж взагалі ніякого. Я думаю, що СТБ ще добряче драматизує, але ситуації вони беруть більш-менш життєві. І те, що часом витворяють ті батьки з дітьми, то аут повний. Але, чого можуть навчити дітей люди, які самі елементарого виховання не мають. Сумніваюся, що після закінчення шоу кардинально щось там міняється, але маю надію, що хоч якийсь мінімум почерпнуть, а не тільки отримають гроші за участь в шоу.
теж так думаю. Я тієї передачі не дивлюся. Але так сталося, що побачила той кусочок хто винен, що дитина стала агресивною? Коли їй показали те відео, який малий стане в майбутньому, то вона плакала. Соромно їй напевне стало, що показали цю ситуацію на всю країну. Але не думаю, що вона зміниться після побаченого. Звичайно, якщо вона дуууже сильно захоче
такого рівня сюжетів там не зустрічала, правда ретельно всі передачі не відслідковую, але з того що бачила, то ні. І нічого зашкально американського там не бачу. Але це я писала до того, що дівчата раніше писали тут - коли дитину не по дупі, а в обличчя прилюдно луплять реально за ніщо. То є суттєва відмінність від "бити по дупі і ставити в кут". --- дописи об"єднано, Feb 10, 2015 --- вона сама добряче покалічену психіку має, тому не може адекватно давати собі раду з дитиною. Але таких людей є не мало, але в нас не прийнято працювати з такими людьми, хоча десь шось там вже починається. Але сподіваюся, що це може допомогти також сім'ям, в яких все ще не аж так далеко зайшло, і може певні епізоди допоможуть їм спамятатися. Принаймі я для себе такі програми сприймаю суто з навчальною метою... ( ну або може мені то просто цікаво, бо все, що стосується психо-хо то для мене по суті хобі)
якось так виходить, що періодично включала цю передачу (поки туди не потрапила моя знайома - все по сценарію). І мама там була поганою навіть коли за прогули школи забирала в дитини телефон (комп) - читай наказувала. Суть: треба не карати, а розмовляти-і ще не раз розмовляти. Діти погані тому, що мама наказує хоча коли 12-річне дівчисько посилає маму на ...., відповідно мама дає їй легенько по писку (мабуть кожна з наших мам таке б зробила) - винна мама, тому що не так з нею поговорила і, взагалі, не по темі, але, повірте, чим старші діти, тим більше позитивне батьківство дається набагато важче. Це я вам як мама підлітка кажу))))
яко сестра підлітка кажу, що діє краще, але нервів на то нема. бо то не просто говорити треба, то дозволяти вибирати оцінювати і сприймати вибір як належить. а по писку легше. але то такий оф.
а слова брата/сестри завжди звучать як апріорі правда (якщо в авторитеті), а ті ж самі слова від батьків - ООООО, вони нічого не розуміють, а ну я закатаю істерику!!! )))наразі стараюсь без по дупі, по писку, але....нерви мої нерви..., хтось має вільну путівку в санаторій Кульпарків?)))
Про ту сімейку вже 2 чи 3 передачі зняли, і я жодного разу не змогла додивитися цей дурдом від початку до кінця, бо мамка таки в повному неадекваті, дитячий садок якийсь з елементами садизму, чого дитині дивуватися? Якщо з дитиною поводитися, як з г..ном, то г..но і виросте. І я, наприклад, вважаю, що як 12-річна дівуля посилає маму, то це не тому, що вона з народження погана дитина. А тому, що їй до 12 років не вкладено було в голову, що мат єсть тупо і пльохо, а не "природне вираження негативних емоцій, які не можна стримувати, бо буде невроз, ттт". І що так розмовляють люди, які не можуть нормально сформулювати думку, бо слів бракує, і виглядає це по-ідіотськи, та ще й людей ображає. Хоча, якщо в сім"ї прийнято спілкуватися через "ей, ти, ...", то для дитини це, може, не так вже й страшно виглядає. Ну і чим для неї мама відрізняється від сусідської малолєтки, варто б з"ясувати. Бо шанобливе ставлення не заробляють годуванням та вбиранням, головне - контакт, позитивні емоції і розуміння того, що ТИ для батьків важливий, тоді і зворотня реакція мала би бути нормальна. А кто сказал, что жить легко.. )) Я тільки-но починаю розуміти, яких моральних зусиль коштувало батькам нас виховати без по дупі, по писку і мать-перемать, а нам ще до підліткового віку.. Ну нічого, до появи внуків вже і нерви загартуються, ще й будемо дітей заспокоювати..
А якщо, наприклад, сваряться чоловік з жінкою і жінка пошле чоловіка на..., то йому також, мабуть, можна дати їй легенько по писку. Ну і чомусь в темі про "мистецтво" вчать СПІЛКУВАТИСЯ з чоловіком (з дорослим хлопом, який все сам має розуміти) пояснювати щось. Як мінімум одна форумлянка колись писала, що чоловік посилав її - я не пам"ятаю, щоб хтось радив дати йому по писку...
не плутайте сварку між рівними чоловік-дружина, і між підлеглими мама-дочка. Хоча битись - зле... Але дитина повторює мат, швидше за все, неусвідомлено - лиш би допекти, а жінка/чоловік роблять то свідомо.
Ну то чесніше вдарити рівного, аніж слабшого, який не може дати здачі, хіба ні? Тим паче, якщо дитина неусвідомлено, а чоловік-жінка свідомо - то за такою логікою заслуговують двічі по писку.)) Я можу зрозуміти, коли мама з нервів дає дитині по дупі, але не згідна, що це норма, ну а по лиці - то взагалі для мене нонсенс.
Забилам би нашу систему медицини. Вчора рано здала кров. Поки результат і поки попала до лікаря - вже було пізно робити знімок. Сьогодні зробила знімок. Результати - завтра, лікар буде завтра після 16.00 Так і ласти склеїти можна, поки тебе почнуть лікувати. Щось я так думаю, тре самій собі антибіотик призначити та й по всьому.
То певно як у якій поліклініці, ще залежить від напливу пацієнтів. В таких випадках найкраще мати тел лікаря - аби забрати рентген і не чекаючи прийому дзвонити (рентгенолог і так зробить опис, тому головне озвучити діагноз). Ну і коли рентген тре зробити терміново - то хіба йти приватно або "віддячуватися".
Ви знаєте, це не працює, і недопустимо з дітьми. Але суперово спрацьовує при разовому використанні відносно дорослої людини, яка з того зробить висновок (а доросла людина мала б робити, якщо мозок фунциклює). Я на початках зі злості (вже не пам"ятаю за що..) дала ляпас чоловікові, то він попередив, що наступного разу дасть здачу. І наступного разу дав. Настільки це відчуття побитості для мене було образливим і принизливим, я зрозуміла, як він почувався. Ну і.. ми більше не б"ємося, і дитину не б"ємо: по лиці категорично, та й по м"якому місцю вкрай рідко діставав. І нецензурну лексику, яка в мене (та, мені дуже встидно) часом проскакувала, чоловік викорінив 2-ма словами, адресованими мені "алаверди": "сама ...". Блін, як помиями облив. Після того виражатися мені як відрізало. Ну а як і після цього не дойде, і не зрозуміють, що творять, то трудно. А розмовляти, пояснювати - це однозначно корисно і правильно, і добре, коли того вистачає.
Ір, лікар моя на курсах. Дільнична (ну бо я хожу зазавичай не до дільничної) - також. Везе, к утопленику.)) Направлення на знімок дала медсестра, кров здала без направлення. Я лікаря завтра не й чекатиму (ту, яка на заміні тіпа), заберу піду знімок, мені і самій вистачить опису рентгенолога, аналіз крові на руках маю, я вже сама собі діагноз майже поставила. Віддячуватися не буду принципово. Де піти близько приватно - не знаю, тре на майбутнє пошукати, а зараз вже просто не маю сили ще десь ходити. Мене здивував принцип знімків. Чомусь травмпункт може зробити його і описати за 15 хв, а люди, які прийшли на рентген легенів можуть чекати і до завтра, піліндєц якийсь.
Певно виходять із принципу, що якщо комусь геть погано і критично, то їде до лікарні, де й роблять терміново рентген. Зараз наплив пацієнтів великий, то чула у нашій поліклініці, що теж опис видають аж наступного дня. До того навіть без віддячування робили одразу. Виздоровлюй скоріш ЗІ А що аналіз крові показав?
Верхня межа норми ШОЕ, лімфоцити, лейкоцити і палички. І хижо мені з температурою вже 11 день. Послухати нема кому, але я сама чую, як хрипить всередині (тиждень тому лікар слухала і казала що ніц не чує), кашляю. В мене вже була така пневмонія - що не чути було ніц і аналізи майже в нормі і лише знімок пневмонію показав. І в двох знайомих була.