Від початку вагітності знала, яке ім"я хочу дати дитині як буде дівчинка, а свекруха Марія завжди жартома (принаймі так вона казала), що буде Маруся, а я категорчно не хотіла, але не тому, що не подобалося, а тому, що так вирішила свекруха, (хоч вона в мене дуже добра, ну але з характером), але дитинка сама вибрала собі день народжуватися і було це 8 січня на Марії, я довго вагалася (чоловік дав право вибору бо знав яка бажана ця дитина), але таки погодилася назвати Марічка, так і кличемо, а часом як бешкетує то Марія, але жодного дня не пошкодувала. А те ім"я, яке хотіла навіть би не пасувало моїй дитині, якесьне таке.
Я теж собі ім'я принесла. 28 серпня народилася. І тааак тішуся,що я Марія. Ненавиджу коли до мене звертаються "Маша"! Завжди відповідаю,що "Маша" в Тамбові. А подобається:Марія,Маруся,Марусенька,Марусечка.Ще дворідний брат кличе мене Маруською,але він так по особливому це каже,що ну дуже мені подобається!
Я також народилася 8 січня, мама дуже хотіла назвати Юля, але тоді дуже рідко давали два імені, ну і назвали Марія, хоча мама каже, що дуже довго звикала до нього. --- дописи об"єднано, Jan 25, 2015 --- Маруся - мене називають батьки, а Марія - вперше назвав чоловік, і дуже подобається мені таке звучання.
А ми консультувались у священника з цього приводу, так от, він сказав, що як таких правил називати саме тим іменем, коли родився - немає, то "народні" правила, і, якщо ім'я батькам не до душі, то й не треба насилу називати, і приписувати "другим" церковним для годиться теж не обов'язково. А мені імпонує бути названим в честь Святого, якщо то так від душі)
Малому зараз подобаються імена: для братика - Гордій, для сестрички - Марина. Мені такі й на думку не спадали, хоча імена гарні ))
в мене нові фаворити з хлопчачих імен то все чоловікові розмови про братика: Гліб і Сашко, ще Северин, але то навряд чи муж одобрить
Я бачу це останнім часом "модне" ім"я, а раніше зустрічалося дуже рідко. Мені з хлопчачих мало що подобається, а чоловіку з "мого" списку ще менше - коли над Владовим ім"ям думали він "забракував" Любомира, Дем"яна, Демида (так мого прадіда звали) і Тимофія бо в нього, бачте, в селі собака Тімоха Так що тепер в майбутньому доведеться "працювати" лише над дівчинкою - з дівчачими іменами простіше, та й з минулої вагітності маємо запасне компромісне дівчаче ім"я Ярослава (Яся).
... думала я, тільки навпаки, коли ми не могли дочку назвати. Казала, от був би хлопчик, було б простіше з іменем. А ніфіга Коли малий народився, виявилось, що хлопчаче підібрати теж важко
Вагітність добігає логічного завершення, а я досі незнаю як назвати синочка.Для дівчинки мала декілька варіантів, а для сина нуль.Старший вимагає ім'я Володя, бо має друга з таким ім'ям.Чоловік дає право вибору мені, бо старшого він назвав.Що робити, недумала, що так важко буде
В мене так Сашко пропонує назвати найменшого, бо теж так друга звати ..А я хочу Максима, Лук"яна, Матвія...
В нас получилось так: я хотіла Олександр (чоловік відмовився), чоловік хотів Святослав (а я чогось сприймаю це ім'я ТІЛЬКИ у Блаженнішого Святослава Шевчука і Вакарчука Святослава) тому вибрали найкраще ім'я для нашого дитяти а так як нам дав синочка Бог, тому і зупинились саме на Богданові до речі, свідоцтво про народження мали забрати 14 березня, але не встигли і приїхали 15 і як виявилось потім саме на свої іменини Богданчик отримав свідоцтво про народження. За церковним календарем 15 березня св. свщнм. Теодота єпископа Киринейського. Теодот - грецьке ім'я, від імени Теодотос (від слів «теос» - Бог, «дотос» - даний - Богдан). Ось так та і дідо наш Богдан також