У чоловіка спеціальність зв"язківець, як потім виявилося таких взагалі там не потрібно було і зара не тре, бо то ше сива давнина, щоб за тим допотопним пультом кнопки цикати, та й не має у них тих пультів, все поломано. В АТО виконував зовсім інші функції...
ті, хто зняті з обліку у військкоматі, не являються військовозобов язаними. Поновити їх можуть лише в добровільному порядку ( тобто їх можуть викликати і запропонувати у добровільному порядку поновитися і лише тоді- мобілізовуватися)
Але ще додам, що "малювати" спеціальність без дозволу самого військовослужбовця не мають права. Людина має сама написати рапорт про здачу і прийняття посади. Як не напише, то й не переведуть.
Питалась більше ніж в 10 людей, які вчились на військовій кафедрі, в усіх одна відповідь " Їздили стріляти рівно один раз". Ось тобі досвід і навчання, тепер напевно це буде більш досвідчена підготовка.
Ось тоді якого милого направляють на війну хлопців зовсім без досвіду. Якщо така ситуація в країні, то будьте ласкаві - готуйте відповідні кадри.
Ви мене не правильно зрозуміли. Їздили один раз. Просто дали 12 патронів, вистріляли їх і все. А в наведеному мною прикладі з армією, то взагалі дали 6 патронів.
Як можна в такі стислі терміни підготувати ті кадри...? Немає дуже чим готувати (як вже писали - патронів шкода) і то потрібен час. А морально як можна підготувати людину, яка ніколи в житті не планувала брати в свої руки зброю??? А це головніше, на мою думку, аніж навчити просто попадати в ціль. Таку підготовку можуть мати люди, які свідомо в свій час обирали професію захищати мирних громадян - міліція, сбу, військові. Вони розуміли, що наражають себе на смертельну небезпеку (навіть в мирний час), але це був їх вибір, хоча дуже і дуже важкий і серйозний. Я до того, що навчити вбивати людей, знаходитись в тому пеклі (навіть обороняючи) не реально...
То так і було перші три мобілізації... Я про це неодноразово писала, але якось на форумі не сильно сприймалося. Більшість говорила про обов"язок, патріотизм, не сильно вдаючись у деталі.((
Мій чоловік служив в армії, то стріляв 1 раз - 5 патронів, а в військовому квитку написано шо стрілець
Дівчата, підкажіть, якщо в хлопця є закінчена воєнна кафедра при Політехнічному, офіцер запасу, лейтенант мотопіхотных військ. Коли дійде черга до його мобілізації і яка ймовірність його відправки в АТО?
Зараз мобілізовують для того, щоб відправити в АТО.... це по факту, тому якщо мобілізують, то тільки для того діла. В мене кум офіцер запасу, воєнна кафедра, то поки не чіпали. Інший кум був в армії, вчився на кухаря, то вже другий місяць на Сході в гарячих точках їсти готує...)
вибачне, можливо,я не дуже влучно висловилась. Суть наступна- семінаристи буль яких конфесій, священники- не підлягають ні призову ні мобілізації за будь- яких умов в країні. я саме це прагнула донести до форумлянок.
щодо мобілізації- якщо немає підстав для відводу ( а вони чітко перелічені в законодавстві) - на загальних підставах. Повістку можна чекати будь-коли. Далі- рішення за ВЛК. Щодо відправки в зону АТО- це питання відкритим законодавством не регулюється , тому ні про яку черговість чи неможливість тут вам не скажуть. Якщо мобілізований і визнаний "приданим" по стану здоров я- тут уже ніхто вам не скаже, де він буде нести подальшу службу
Ги. Ви думаєте, що їм польові кухні видавали. Чи машини-кухні? Вчастя зараз по ходу як має бути. І кажуть, що в них смачніше ніж в східних кафе))). Єдине що правда, що солдати хоч щось бачили в тому житті. Бо вище начальство окрім паперів...
лише в тому випадку , коли був визнаний непридатним ВЛК із зняттям з обліку. п.с. стосовно віку, то навіть досягнення граничного віку для різних категорій в\з ще до внесення змін щодо його підвищення, не означало, що, скажімо, якщо навіть людина досягнула 45-річного віку, відповідно з яким вона могла бути знята з обліку відповідно до свого звання, вона дійсно була знята. Бо зняття з обліку відбувається за внутрішніми наказами військкоматів, а їх робили із запізненнями навіть в рік-два. А той, хто з обліку не знятий, продовжує і далі перебувати у числі в\з
Мені сьогодні сказали, що практично усім хлопцям-випускникам з одної групи в політеху прийшли повістки якраз з ідентичним напрямом.
Дівчата, родичка-інвалід І групи по зору бідкається, чи цього разу можуть мобілізувати її сина, котрий є її опікуном. Наразі не можу віднайти якось серйозного джерела, де б було нормально описано про тих, кого не призиватимуть. Знайшла отаку фразу “Не призиваються на військову службу за мобілізацією ті, у кого є на утриманні троє і більше дітей, хто постійно опікується непрацездатними родичами, громадяни, які заброньовані за підприємствами, також аспіранти і студенти денної форми навчання. Також важливим чинником є стан особистого здоров'я громадянина”, - сказав Талалай. http://www.unian.ua/society/1031300...madyan-scho-ne-pidlyagayut-mobilizatsiji.html Звідки тоді отака інформація, чи що малося на увазі?