Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Вік,то,певно,твій пунктик. Ми у НВК ім.В.Симоненка (колишня 85 школа). Рівень/рейтинг/держзамовлення там високий (власне мене не рейтинги цікавлять,а те, що 3 роки підряд відколи малий ходить до школи, то чую про те, що всі 100 % випускників школи вступають на держзамовлення, а це чогось та й варте). В нас в класі було 30 учнів, потім 28, а цьогоріч прийшов хлопчик з РАДОСТІ, то відповідно є 29 дітей. Вчиться малий добре, запам'ятовує, встигає і на плавання при школі 2 рази сходити, а цьогоріч має ще й додаткову німецьку, тому не від кількості учнів все залежить, а від вміння вчителя пояснити і бажання дитини навчитись.
    п.с. звичайно, вам вибирати, але я б обрала 45.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    як же ж ви мене потішили! З приводу іспанської з 1-го кл, то це супер! Малий має схильність до математики і мов. Добра пам'ять, тож мова, принаймні англ, дається добре. І він сам казав, що хоче ще мови вчити.
    А з вчителів молодших класів можете когось порадити?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на старшу школу ми так і для свого остаточно вже і постановили- якби не пройшов у гімназію, де вчиться зараз,то пішов би далі навчатися у 45.

    п.с а молодша школа в 45 узагалі є хорошою
     
  4. Krasolka

    Krasolka Member

    Стосовно халявити -це теж дуже особисто і задежить від дитини , іі мотиваціі до навчання , здібності і наполегливості . Моя тітка не остання людина в освіті нашого міста рекомендувала нам "Джерельце " і "Радості" , мені зразу сподобалося "Джерельце " і кількість учнів нас аж ніяк не лякала , були поділи на групи . Діти все встигали і засвоювали і ніхто з ними не бавився на килимках , як зазвичай розповідають . А стосовно сильного колективу , то бачу як підтягують у малоі в класі . Не халявити це повину бути в голові .
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    і це закладається якраз в початковій школі- колективом, вчителем, батьками. В старшій- вже пізно. Коли сильний колектив і сильні вимоги, то при всьому бажанні не виходить халявити. Та навіть і не про халяву мова, а про те, що в сильному колективі і з сильним вчителем навіть найслабша дитина за рівнем буде сильнішою, ніж сильна дитина у найслабшому колективі. Бо вона звикає бути в певних умовах, і хоч не хоч це відкладається в голові.
    п.с. мотивація для 6-річної дитини- це дуже ще хитке поняття :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Януся

    Януся Well-Known Member

    Моє скромне ІМХО оцінювати рейтинги школи по результатах ЗНО чи по тому хто куди поступив справа невдячна, тому що 80-90% дітей у 11 класі займаються з репетиторами, і результат ЗНО і відповідно ВНЗ куди дитина поступила, це ще і робота репетитора.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  7. Krasolka

    Krasolka Member

    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2015 ---
    Я не говорю про старшу , моім дітям дали грунтовні знання в "Джерельці" і я дякую цій школі . А в класичній в малоі в класі є діти , які вчаться "своєрідно" і підхід чим більше задати тим краще , мене дивував завжди . Таке враження , що домашнє росло в геометричній прогресіі . Мала відмінниця вчиться багато , але на самостійне опрацювання задають в два рази більше ніч пояснює вчитель . Є діти , які тягли , як вдавалося , а зараз оцінки вирівнюються і явно не через знання . Це репетитори .
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2015 ---
    Мотивація для малоі дитини , теж річ цілком особиста . Все залежить від дитини , моім це навіть не потрібно було пояснювати . Це так само , як ваша дитина легко адаптувалася в великому колективі після невеликого , а є діти , які після камерних умов важко проходять цей етап
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дівчата, що можете сказати про вчителів початкових класів в 21 школі - Раїсу Володимирівну і Наталю Василівну? Кажуть що обидві хороші.
     
  9. basia

    basia Well-Known Member

    Шановні форумлянки, прошу поради.
    Ситуація така: учениця гім.Кл.Шептицького, школою задоволені на 100%, рейтинг в класі - 5 місце, оплата зменшилась і дуже адекватна.
    Об"єктивно може вчитись у фіз-мат ліцеї. Дитина проти і жодні розмови про те, що фіз-мат відчиняє двері у практично любий ВУЗ України , не допомагають. Чи доречна демократія,чи варто авторитарно заставити- адже шанс не повториться?
     
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    А що можете сказати власне про гімназію Шептицького?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    фіз-мат ліцей- це не той заклад, де дитина зможе вчитися, якщо туди запхають авторитарно, а вона не має до того ніякого бажання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. basia

    basia Well-Known Member

    дуже задоволені.Клас-не більше 24 чоловік.Чудово витримана рівновага католицької школи і світського життя.
    Діти всі знають один одного - на сьогодні у гімназії 207 чоловік.Відносини вчитель-учень відрізняються від попередньої школи( теж досить знаної).Тепер гімназія стала державною, що стало приводом до переживань - раптом замінять директора (зараз священник), і взагалі страшно , щоб "державна" не стала синонімом негативних змін.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2015 ---
    Бажання вчитись вона має, а також має страх зміни колективу : тут все звичне, місце в рейтингу і колективі напрацьоване, а там ...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ого. А в чому причина змін статусу? Бо власне гімназія завдячує своєму статусу власне так, як була. Яка стала вартість навчання( на державному статусі вона мала би бути офіційно вже безкоштовною)?
     
  14. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    а продовжена група в школах тепер платна? ну тобто, в державній школі може коштувати поза 1 тис грн в місяць? це ніби в 52-й школі тепер таке
     
  15. basia

    basia Well-Known Member

    20 червня мер Садовий по ТБ анонсував створення НВК Гімназія Бл.Кл. та Андрея Шептицьких. Оплата 300грн в місяць, однакова для всіх(можливо). До цього моменту оплата була суттєво вища і диференційована.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    :eek:Та ну, то щось із розряду ОБС. В державній школі то закруто однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    поза 1000 грн то точно круто, але в школі дозволено створювати ( і в деяких школах так є) додаткова платна група продовженого дня. Тобто працює стандартна державна і платна ( справа у тому, що коштів вистачає лише на фінансування вчителів 1 групи продовженого дня і то- обмежену по к-ті. Тому часом в школі просять батьків писати заяви лише в тому випадку, якщо обидвоє працюючі . Хочете щоб дитина була на групі- тоді фактично за рахунок батьків створюється інша і з неї робиться оплата і вчителям)). В тих школах. де функціонують платні ще групи, то оплата становить біля 20 грн за день ( може бути і інша- це дозволено встановлювати самим школам). Я не знаю, чи так по всіх школах з платними групами є, але маю знайому, чия донька мала змогу протестувати і безоплатну і платну групу в школі. Різниця є :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Моя дитина хотіла в групу, але тільки в платну, бо на державній "вчителька дуже кричить") Я особисто не перевіряла, але записала в платну, куди ми ходимо 1-2 рази на тиждень, бо там друзі. Оплата залежить від кількості дітей, але не більше 15 осіб, і в місяць не більше 200 грн плюс 14 грн в день за харчування.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    наскільки я знаю, для першокласників у нашій школі (83) групу продовженого дня веде вихователь, і там по якійсь "пятьорці" скидаються на те, щоб оплатити роботу того вихователя. А ще - платять за обіди.
    але то теж ОБС, бо ми на групу не ходим :)
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Про атмосферу в гімназії Шептицького зрозуміло. А як там рівень навчання власне?