Домашня економіка.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем AilataN, 16 Жовтень 2011.

  1. AilataN

    AilataN жива

    В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід.
    Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо).
    Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п?
    В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає!


    Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    дуже схоже на олію захист, тільки для полоскань явно краще пристосований
    це на замовлення з гамерики)
    ага, я вже поправила, я мала його на увазі, тільки він трошки засильний спиртовий, мені зається, + лишає плями на одязі, якщо рани мастити.
     
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Домашня економіка.

    Як мене болить горло або тільки починає дерти,то беру 8 крапель Амолю на склянку води і полощу горло.Помагає краще аптекарських дорогущих препаратів
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    але і ціна у нього - 120грн((( добре, хоч на довго стає, дякую, буду мати на увазі.
     
  5. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Домашня економіка.

    Hopic, в мене ще зі старих запасів,вже третій рік користуюся,і все ніяк не закінчиться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Домашня економіка.

    слід мати на увазі, що Поляна має вищу мінералізацію по всім параметрам, тому вона не дуже рекомендована до дитячого вживання власне при кашлі ( загальна мінералізація Боржомі-максимум 7,5, Поляни- 12). Вміст натрію тут досить високий для дітей. Тобто для малечі її використовувати як замінник боржомі для лікування кашлю-під "?" ( завелике навантаження на нирки та шлунок: у дітей кислотність шлунку нульова або знижена, а посилений склад Поляни ще більш знижує кислотність).
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашня економіка.

    так само можна будь-яке масло пристосувати, розчинити в спирті, потім уже додлавати до полоскань. діткам краще капати на сіль морську, а тоді вже розводити у воді.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Надю, дайте, будь ласка, картинку мазі календуловоі, якою ви користуєтусь.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    В мене теж є мазь календули, мама користується, їй подобається
    [​IMG]
    В нас така, дешево і сердито
     
  10. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Дівчата, а де найвигідніше можна купити мигдаль?
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Була сьогодні в "Сільпо", дуже гарна пропозиція тижня на сир "Брі діжон", французький - 129 грн (а так то він 180 грн), смачний, насичений й дуже ніжний. А ще є оливки від їхньої ТМ "Повна чаша" по 8.99.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    В мене якась мандаринова запара :girl_mad:
    є біля нас один кіоск суто фруктовий. Брала там мандарини 6 січня. Були там по 19.80 і по 32!! Ну взяла я трохи тих ліпших до батьків на вечерю, бо як всього наїстися, то потім ше якраз мандарини смакують добре. Тих дешевших лишила собі аби мати на наступні дні. І шо ви думаєте! Вже 7-го ввечері кілька пішло в сміття, наступні дні так само.
    Пішла я через день знов туди, купила лише тих по 32!! Через день та сама історія - псуються відразу.
    Пішла нині в іншу будку, там мандарини тільки по 32! І то теж такі різні всякі , не дуже і тягнуть на свою ціну, але пару штук взяла, бо шось я їх зараз дуже хочу.
    Пообіді ще була в Барвінку то там якісь акційні по 24 з копійками. Видно , що чисто іншої породи ніж ті з кіосків.
    Я не розумію, то в мене район якийсь такий чи чого навколо тільки нездалі дорогі мандарини???
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Домашня економіка.

    То всюди зараз такі мандарини(
    Я сьогодні була і в Сільпо, і в Рукавичці, зрештою купила в Ашані по 28.99 ( найдорожчі, що там були), бо дешевші були такі, що в руках розлазились. А ці справді виявились смачні, на щастя)
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Теж пару раз так попала, це враховуючи, що я завжди беру максимум пів кіло і то мені на 3 дні. При чому, ще й інколи на кислі. Знайшла вихід - перейшла на апельсини. Вони і дешевші виходять, а часто в супермаркетах ще й акції є десь по 18-20 гривень
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Де купити недорого сиродавлену соняшникову олію. Купувала за 35 грн 0,5 л
    Купую олію, а чоловік стоїть під боком і каже, що дорого, щоб не купувала, щоб дешеву брала. Прийшли додому, дала йому понюхати олейну і сиродавлену. Сказав, що олейни вже не будем купувати))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Купували банани на базарі, то майже всюди були такі перемерзлі, а нам треба було гарні. То тільки в одноіі жіночки були хороші ну і звісно значно дорожчі, та видно не так вже і багато кліэнтів, бо і ціну знизила щоб ми таки купили(по 25). То був ринок Народний. Ще мандаринки купили по 16,5, хоч поруч на вигляд такі самі коштували 28.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Сиродавлені олії в принципі дорогі.
    Хіба знайти того хто давить і бере суто за віджим. І то- ще треба дешево купляти сам соняшник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Не знаю, чи правильно вибрала тему
    Хто орієнтується, яке споживання електроенергії в пральній машинці, яка в режимі відкладеного старту?
    або може підкажіть, де шукати
     
  19. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    працює лише індикатор, не більше))) от коли ви включили машинку, і наприклад, у вас раптом відключили воду, тоді машинка автоматично час від часу перевіряє надходження води, вона у постійному тонусі і відповідно споживає енергію на повну.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Купила собі на пробу прокладки "Helen Harper"за 13гривень. Є зі звичайною поверхнею, є з сіточкою. Дуже сподобалися.
    Я була прихильницею Олвейсів завжди, але виробник і ціна останнім часом не влаштовували:girl_sad:
    На пачечці написано, що бельгійські. Вже протестувала:girl_wink:, файні. І тоненькі, що теж важливо.
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  21. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    О, я памперси малому тієї фірми беру.))

    Про прокладки, вже десь писала Лібрес класік в голубій пачці 9, 50 грн на чотири крапельки 9 шт, на три 10 шт. Мені дуже вигідно користуватись ними. Там також є сіточкою і без. Вже роки ними користуюсь. До другої вагітності коштували 7 з копійками, після пологів і ЛА знову до них повернулась, то не сильно й подорожчали за два роки.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1