Відповідь: Бавимося з дітьми Можна ще ліпити з солоного тіста, водяні розмальовки розмальовувати, сортувати кубики з констуктора по кольорах.
Відповідь: Бавимося з дітьми В нас десь після 2х дуууже популярними стали пазли і мозаїка (велика, від Технок), при тому, що синок взагалі не з посидючих.
Відповідь: Бавимося з дітьми В мене дівчинка, ій дати пару тарілок, ложок, якоісь крупи чи макаронів і дитини не чути, пересипає з однієі ємкості в іншу, перебирає руками, насипає в іграшковий посуд і годує іграшкових персонажів. Ще на ура іде маса для ліпки, в основному розкачуємо і вирізаємо формочками різні фігурки. Недавно показала ій як робити вареники, то вона тепер постійно хоче іх ліпити Малюємо фарбами, восковими олівцями на роздрукованих з нету простих розмальовках, фломастерами і крейдою на мольберті, є ще водяний коврик. Останнім часом любить робити на мольберті різні композиціі з магнітиків (маємо іх багато і персонажів казок, рослин і тварин) і домальовувати там сонечка, хмарки, дощик, травичку. Ще бавимося кінетичним пісочком, найбільше ій подобається його нарізати і робити пасочки. Вже колись писала за прищепки для білизни, можна придумати масу занять з ними. Ми так вивчили кольори, навчилися робити сонечка, іжачків, хмарку і дощик з прищепок і куска кольорового картону. Складаємо мозаіку, дерев'яні і картонні пазли. Є гарні тематичні " хто що ість" "де чия мама" і т.д. Ще моя дуже любить кидати копійки в копілку, складати карточки- візитки у альбом- візитницю, досі ій подобається нанизування на шнурівку всіх предметів, які тільки можна нанизати, ми називаємо це "робити коралі" Для цих цілей, тобто для різноманітності (бо маємо дерев'яну і пластикову шнурівки), я навіть навирізала з малою кольорових фігурок і тварин і овочів- фруктів з солоного тіста, зробили дірки і висушили. Ще часто в хід ідуть макарони (канелоні, по- моєму, такі з дирками). Коли змішати всі ці елементи і дерево і пластик і тісто, виходять неповторні коралі Зараз вже пробуємо такі макарони розмальовувати фарбами. Донедавна ій подобалося складне сортування предметів, наприклад, накидала у велику тарілку копійки, макарони, клубки з ниток, кусочки паролону, гудзики і т.д. і просила м'які предмети складати в одну ємкість, тверді в іншу, чи по кольорах чи по формах (кругла, квадратна, інша). З останніх занять - вирізаю малій з журналу різні фотографіі і вона клеіть іх з допомогою сухого клею на папір, потім придумуємо сюжет, це називаємо "робити книжку" Плюс Аня зараз дуже мене імітує в своіх іграх- робить собі манікюр, маже себе кремом, прасує, готує, лікує і т.д. Я це підтримую, адаптую і урізноманітнюю для неі ці заняття.
Відповідь: Бавимося з дітьми Моя доня дуже любить шукати різні предмети. Я набираю різних дрібних іграшок або фігурок із сортерів, обкладаємось подушками і ковдрами, я ховаю їх по черзі і кажу: шукай, де ... ведмедик, кулька, зірка ... Вона так тішиться, коли знаходить. Плюс таким чином вивчаємо нові слова.
Відповідь: Бавимося з дітьми Наші ходові теми зараз: 1. Ліпити з пластиліну/маси для ліпки. Масу для ліпки малеча сама мучить - бо має набір з морозивом, то всім його виготовлює, а з пластиліну заставляє ліпити мене (бо просить конкретних звірят, а потім ними зліпленими бавиться). 2. Пісок - то хіт сезону. Пасочки, печенька, пересипати ложечкою - мінімум на 1 годину засідає. 3. Аплікації, де треба щось приклеїти - обожнює. Беру в основному в неті заготовки. 4. Малювання всякими різними способами: пальчиками, фарбами, водою (під ялинку Дід Мороз нам поклав водну розмальовку від Мелісси - перший тиждень вона не встигала просихати), фломастерами. Перед новим роком робила малій в рамках адвента 3Д-ялиночки з картону під розмальовування, то вона їх години дві малювала. 5. Пазли - збирає сама і на 20 штук, і на 40 (на 20 маємо деревяні, на 40 Касторленд максі)
Відповідь: Бавимося з дітьми А який то пісок, отой, що дівчата на спільній покупці купували (забула, як називається)? До якого віку він цікавий діткам, чи багато потім прибирати і яка його вартість?
Відповідь: Бавимося з дітьми Ні, в нас не кінетичний, а мун санд Взяла на пробу перед кінетичним, і не знаю, чи хочемо ми того кінетичного, бо цього цілком вистачає Прибирати зовсім небагато - єдине, що він в нас кольоровий, то добре видно, як мала кудись в сторону ним сипане - 1 хв пилососом все вирішує Я думаю, що таким піском бавитися дітям цікаво до того віку, поки їм цікаво ліпити (дорослим таким теж цікаво бавитись) По вартості - мені 8 пакетів кольорового піску (по 280 грам) + набір (2 пакети піску з формочками) обійшовся з доставкою 270 грн.
Відповідь: Бавимося з дітьми до речі, про кінетичний пісок. натрапила на рецепт "саморобного" піску http://livingithaca.com/diy/make-kinetic-sand/ все дуже просто- пісок крохмаль плин до посуду вода. треба буде спробувати зробити
бавимося ліхтариком з різними космічними насадками пазли - ні, бо по свій хаті порозкидає )) лего теж наразі не йде все, що пов'язане з космосом ) книжки, альбом з олівцями наклеюємо багаторазові наклейки на скло меблів ) думаю про пісок, треба мабуть купити.
Моя старша дуже останнім часом мозаїку вподобала, ми маємо таку крупнішу, від Технок, сидить там квіточки-букви вискладує, або по кольорам, часом не обходиться і без збирання по всіх хаті.
Мені там на дотик більше на олію схоже, а не на плин до посуду Я б з плином точно не робила, бо Влад час від часу ще пхає все у писок (він вже і той "фабричний" пісок облизувати пробував) - то ще наїсться того плину. :confused:
та я от також думаю, чим би плин замінити... в оригіналі там "dishsoap". може в них є якийсь біо-, бо наш плин, то явно не для дітей
Я робила з крохмалю, навіть кілька сторінок назад тут виставляла фото того, що вийшло. Рецептів в неті море, з них якась маса для гри вийде, але вона не має ніц спільного з кінетичним і місячним піском
Дівчата, ви такі молодці. Стільки ідей підхопила, будем пробувати. Ще питання де купити плащик для малювання?
Днями з донею перемальовували малюнки способом з мого дитинства. Брали малюнок з розмальовки, клали на нього чистий листочок (скрепкою чи невидимкою скріпити ці листочки) , прикладали до вікна і доня обводила. Це так для діток років 4ьох. Бажано, щоб малюнок з розмальовки був лише з одної сторони, щоб не путалась дитина, що перемальовувати. У нас всі розмальовки були двосторонні, то можна видрукувати чи перексерити. Потім тато наш сказав, що прикладати до вікна, то для аматорів і поставив настольну лампу під сляний столик. Так було зручніше. Доня любить малювати, її не чути було години дві.
Є в магазинах для творчості, на сайтах типу бебіплюс, на кідстафі Ми мали фартух з довгими рукавами для творчості, але переросли його, 1 раз вдівши. А для малювання (чим далі - тим більше ми всі у фарбі) і інших творчих процесів я завела окремий одяг, який вже не шкода запацькати - малій зручніше набагато і ніякого дискомфорту від тих плащів (до речі, всі наші пальчикові фарби, фломастери і звичайні фарби - вибираю ті, що малявок, нетоксичні і ті, що легко змиваються - від одягу дуже добре відпираються)
Я купувала першим плащик, але швидко переросли, а коли ходили на заняття baby club, отримали фартух з нарукавниками, цього тепер вистачить на роки і досить зручно дитині, до речі.