Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) чоловіку сказала завуч, що є і молодша і старша школа на Ярославенка, може він не так зрозумів...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) мабуть об єднали . Але там раніше як було: молодша була на Ярославенка в приміщенні дитячого садку, старша- теж на Ярославенка, але в іншому приміщенні. Потім молодшу із садка виселили ( бо віддали все приміщення під власне садочківські групи) і молодша переїхала на Нєкрасова ( там орендували частину приміщення кол. 16 школи, яку тепер ділили із державною "Лідером"). Але зараз глянула на сайт- справді, "Альфа" вже подає адресу теж Ярославенка 3. МАбуть, зменшилася кількість учнів у загальному ( ну бо оплата там чимала щомісяця) і з явилася можливість в приміщенні старшої вже і молодшу додати.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) оплата дійсно чимала, та якщо йти у звичайну школу, забрати малу о 12 геть нікому, наймати няню з 12 до 17, ті самі гроші. Лишати на групі, а ввечері вчити уроки з геть втомленою дитиною також не варіант.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) з однієї сторони- так. А з другої, нюанси платних шкіл я вже якось писала. Оплата не є фіксованою, і не факт, що наступного року ( наприклад) її не піднімуть не на кілька гривень, а кардинально. В Першій приватній за останні роки оплата піднімалася теж кілька раз ( зрештою, як і в інших приватних закладах. Тобто якщо рахувати в дол. еквіваленті, то вона приблизно на одне виходить, бо в приватників вона в усі роки щомісячно еквівалентна приблизно в 150 дол.Міняєтья лише сумма в грн. ). В дусі теперішніх цін на комунпослуги та продукти харчування, приватні просто змушені піднімати оплату регулярно. ТОму маєте бути готові, що ви фінансово впрягаєтеся у принаймні перші 4 роки ( хоча б початкової школи) . І не залежно від того, як повернеться ситуація, щомісячно ви повинні в будь-якому випадку оплатити тих 2 чи 3 тисячі .Бо ереводити дитину в початковій школі з приватного закладу у державний- це для неї таки конкретний стрес, який краще і не починати ( у нас були батки, які змушені були забирати дитину в 2 чи 3 класі через фінасові питання). Я просто вже через це пройшла і на сьогоднішній день все-рівно залишаюся прихильником приватної освіти, принаймні для початкової школи. Але на власній шкурі відчула, що бувають випадки, коли в один прекрасний день ти залишаєшся без звичного джерела доходу, який давав можливість безпроблемно оплачувати приватну освіту, а платити то все-рівно треба і вже. І оплата ця може зростати. Тобто, віддаючи дитину у приватний заклад, ви повинні для себе чітко усвідомити, що що би не сталося у вашому житті, але у вас в загашнику має бути непорушних кілька тисяч гривень, які розраховані виключно на оплату освіти ( за рік сумма набігає чимала-більше 20 тисяч гривень) за додаткову невелику плату вчителька групи продовженого дня вчить з дитиною уроки ( тобто дійсно вчить). Ну і ще зараз в багатьох державних школах паралельно з безкоштовною групою продовженого дня діє платна. там за +- 450 грн в міс теж вчать уроки
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Сніжна, як працює державна школа і група продовженого дня я знаю зсередини, тому розглядаю можливість приватної хоча б початкової освіти для своєї дитини. У нас ще є час подумати і пошукати варіанти, тому я збираю інформацію.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) то справді добрий варіант. Лиш враховуйте всі фінансові нюанси ( в державних школах вчителі початкових класів не дуже добре сприймають дітей, які перейшли з приватних. Тому змінювати школу з приватної на державну в перші 4 роки- не варіант узагалі). Зараз в першій приватній оплата скільки виходить якщо не секрет? Бо за останній час змінювалася від 1500 до 1800, а далі я вже не слідкувала.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Сніжна, оплата цього року 1700 грн. Що стосується вчителів початкових класів державних шкіл, з теперішньою зарплатою, з понад 30 дітьми в класі, з вимогами незважаючи на все показати чудовий результат, більшість з них працює на межі нервового виснаження. Та від неможливості знайти іншу роботу, тягнуть лямку, і в розмовах по душам цього не приховують. Якщо ми знайдемо підходящий варіант у державній школі, то звичайно туди підемо. П.С. Це всього лиш моє ІМХО, не маю наміру образити вчителів державних шкіл, звичайно, що є серед них чудові спеціалісти, які ще не перегоріли, просто їх важко знайти.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Якщо для Вас принципово приватна освіта і головне те що дитина буде робити після уроків чому не розглядаєте школу -садок Дивосвіт на Південному. Незнаю як рівень знань ,але група продовженого дня там найкраща у Львові. Хороше харчування спортивні гуртки плавання, англійська . Уроки роблять з власною вчителькою. Великі хороші приміщення , мала к-сть учнів" любе і голубе".Мій син ходив туди в садок і половина дітей з його групи пішла туди ж в школу. Були і такі які провчились 1 рік в державній школі , а на наступний повертались на Південний. Бачила мамочок з нашої групи всі дуже задоволені. Я свого сина туди не давала не була впевнена в якості знань ,бо наші діти були першими .Ну і фінансове питання не мала впевненості ,що зможу оплачувати школу. А тут як дитина пішла то мусиш платити ,то не садочок з якого дитину можна забрати. Дехто після приватного садка не зміг ходити в державну школу . А на рахунок продовженої групи з класним керівником(за додаткову плату) ,інколи син лишається і всі письмові уроки робить, дома лише вірші вчить.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Хотіла про 80 школу почитати відгуки, але нічого не знайшла. Може тут хтось щось про ту школу скаже окрім того, що там іспанська основна мова.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Принесла моя старша дитина сьогодні табель зі школи: має 8 з малювання, а все решта 10 і 11. Виникає в мене таке питання: чи можливо отримати за рік 10 (про вищий бал навіть не мріємо)? В нас в сім'ї ніхто не вміє гарно малювати, відповідно треба буде ходити на заняття з малювання. Шкода, що дитині один другорядний предмет псує весь табель.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Скажіть, будь ласка, яке закінчення в прикметниках: різних, святкових, блискучих - нульове чи -их?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ще тут напишу. Робить Яна домашнє завдання з музики. Таке питання: добери відповідні слова до іспанської увертюри. Я свого часу закінчила музичну школу, але сиджу в ступорі. Хтось може підказати, що мається на увазі?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а увертюру слухали на уроці? Можливо мається на увазі "блискавичний вступ" ?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) не знаю, буду питатися) може, малося на увазі визначення, а може, просто прослухати увертюру і написати, яка вона... без поняття...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) А як у вас в школах після тривалих канікул- тепло? Маий каже, що в них сьогодні дубак ( ні, я розумію, що в цілях економії на канікулах могли не палити, але ж можна було опаленння бодай зазделегідь за два-три дні включити. Діти сьогодні мали сідити 6 -7 уроків в холодризі? Ага, і , виявляється, їдальня теж сьогодні не працювала. Лиш буфет з крусанами-кексами і печенням. То нормальна підготовка школи до початку нового семестру?) ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ---------- якщо цей семестр буде 11, то так
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а як заняття з малювання виправлять ситуацію? Малювати, як і співати можна лише розвивати заняттями, якщо є хист. А якщо дійсно немає хисту, то чим поможуть заняття ? ---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ---------- у вас центральне опалення? бо в нас котел.Тому і питання: чому не можна було раніше запустити
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Син казав, що було тепло /школа 91/ , вчителька сказала ім, що включили ще з пятниці. Буфет працював, після третього уроку іх водять туди типу на другий сніданок, то була гречка з котлетою.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) То тепер махнути рукою і нехай в табелі залишиться одна 8-ка чи 9-ка? Казала малої вчителька з малювання, що малювати вміють всі, але по-різному. В мене родичка не дуже-то виділялась хистом до малювання - в школі мала 8-9, але хотіла поступати в коледж будівництва і дизайну. Майже рік ходила до репетитора з малювання (точніше рисунок) і поступила без проблем - намалювала на екзамені однією з кращих.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Донька казала, що було в них в класі холодно (68 школа), хоча я їй дала теплі лосинки (+шкарпетки) і гольф з тунікою-безрукавкою, завтра має фізкультуру, то під спортивні штани даю теплі колготки закінчення -их,(це родовий відмінок)