В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. Ой, в нас не знаю чи саме така ж ікра була(не дай Боже) але ті дешеві баночки з полиць замітали. Правда багато людей читали иробника і бачила, що рос. не брали але я надписам на етикетках мало вірю, а от в те, що дешева ікра сьогодні масово є на полицях- фіг його знає, що за прикол.
Відповідь: Домашня економіка. Де вона у Львові продається? Мої діти фанати блінчиків зі згущонкою, нам то питання дуже актуальне)
Відповідь: Домашня економіка. це фейк. Перероблена стаття "11го року. і тоді така інформація була спростована. http://obozrevatel.com/news/2009/4/1/295272.htm
Відповідь: Домашня економіка. Але навала дешевої, як борщ ікри цьогоріч- підозріла або, можливо, це можна пояснити/при"язати до санкцій проти Росії.
Відповідь: Домашня економіка. А там, де пише, що розфасовано в Україні, то чия ікра? Звісно, що російська. Просто фасовка наша. Тому то все на одне. Хіба хтось казав, що десь канадська була. От, наприклад, де беруть сировину німці - то теж ще питання (можливо, теж російська). Норвезької я чесно кажучи не бачила. Тому при строгому бойкоті рос.товарів я б ікри взагалі не брала.
Відповідь: Домашня економіка. Так воно і є, мабуть, тому я і написала в дописі раніше, що етикеткам не вірю
Відповідь: Домашня економіка. Маєм добрих знайомих в сфері якості і експертизи, то казали що нормальних згущонок в нас на ринку немає в принципі. Раніше я брала "Ічню", а останньо не купую ніяку, і ще, думала що білоруська хороша, то сказали що вона теж не добра, і що то ажіотаж якийсь з білоруськими товарами, а насправді вони мають склад не дуже.
Відповідь: Домашня економіка. Думала,що білоруське якраз хороше...ех сердита страшенно за якість товарів..але то певне в ЗАбилам би треба))
Відповідь: Домашня економіка. в магазинчиках ще з былоруськими продуктами є ( зокрема в магазинчику під Н. Цумом). Вона мені теж дуже подобається хоча моя подружка з Мінська каже, що в них в Білорусі вона вважається "середньої паршивості" і особисто вони її ніколи не купують .Ну і ще такий нюанс: вона виготовляється на комбінаті і з сировини ( тобто молока), яку беруть на "брудних" білоруських територіях
Відповідь: Домашня економіка. Чиста правда. Я б білоруські продукти взагалі б не купувала, особливо молочку. Білорусія набагато більше була забруднена після ЧАЕС і вони свої товари якраз на Україну і Росію сплавляють, бо для Європи, мені здається, вони просто перевірку якості не пройдуть. Ось якраз знайшла відео, думаю глянути буде цікаво https://www.youtube.com/watch?v=CKkSsCTSecI
Відповідь: Домашня економіка. Маю сусідку з білорусії. То вона підтвердила що заводи молочні знаходяться на території забруднення ЧАЕС. Маючи можливість привозити собі білорус товари, вона цього не робить.
Відповідь: Домашня економіка. [nick="Supernatural"]Supernatural[/nick], не маю ажіотажу з білоруськими товарами і згущонку їм раз в п'ятирічку, тому не дуже переймаюсь де паслись ті корови. Мене більше цікавить якість щоденно вживаних продуктів
Відповідь: Домашня економіка. Та то не ви особисто мались на увазі з ажіотажом Просто дехто то купує, я взагалі перестала її купувати. Ще багато хто робить майонез домашній, після цього кажуть магазинний вже не можуть їсти. Ми майонез теж практично не вживаємо. Зараз багато рецептів є, він і смачніший, і не має тих шкідливих добавок.
Відповідь: Домашня економіка. чоловіку найбільше до вподоби ТМ Мama Milla виробництва м. Ічня, а я ніякої не їм - не хочеться хімії мені
Відповідь: Домашня економіка. такс, хочу написати про економію не продуктову. нагадалося, як я зайшла в аптеку і вийшла. і це проста застуда. звичайно, мої враження не стосуються станів, коли треба вже і негайно, або курсів лікування, де ти не можеш шукати замінники, і залежиш від імпорту і тп, проте на кожен день можна знайти варіанти. 1. олія захист. хай не сприймуть за рекламу, але то дуже універсальна і помічна олія. я прикинула, що 1 крапля вартує в межах 20центів, вірусну температуру збиває на ура 1 крапля, гайморит, та будь-що бактеріальне теж в її парафії. заміняє купу ліків - від капель до носа до антибіотиків. баночки стає на довго, не треба кожного разу бігати в аптеку, та і термін придатності відкритої - далеко не 3 міс. 2. мазь календули+спиртовий розчин календули. це єдина мазь, яка врятувала мої груди від стафілококу, хоча до того часу в мене ліків за рекомендаціями лактологів, консультантів і тп було на цілу коробку. спиртовий розчин - чудово для полоскання горла і промивання порізів і ран - краще як перекись і зеленка разом взяті. хто має свої нагідки - то навіть в аптеку ходити не треба) 3. хлорофіліпт - таблетки від осипшого голосу, пшикалка до горла і при дрібних запаленнях шкіри, масляний і спиртовий розчини - посерйозніше. 4. поляна квасова - замінник боржомі при кашлі (тільки з гуцулом, що трембітає) 5. мукалтин - дієво, навіть дуже. навперемін з поляною. 6. пантенол - обліпихова олія в мазі 7. молоко + приблизно 1 г какао-масла. дуже добре при сухому кашлі, особливо на ніч. ціна порції - 26 коп масла + 2грн молоко. це з того, що згадалося і чим останній час хворіли ми з малим.
Відповідь: Домашня економіка. це суміш олій - дикий апельсин, цинамон, евкаліпт, розмарин і ще якась) дууууже віддалено нагадує зірочку, але тепер там якусь бадягу колотять, то хіба пече, а результату - нуль, на жаль. купувала в лілі романової в темці. не пошкодувала ні разу.
Відповідь: Домашня економіка. розкажіть, що це і де її купувати? я цілком поділяю ваші методи по пунктам))) додаю до писку Амоль (польську настоянку)....добрі інгаляції та й натиранням з ним не нехтуємо. Стоїть в холодильнку пару років. Бюджетно і дієво. ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:06 ---------- це в рецептурній чи звичайній аптеці?
Відповідь: Домашня економіка. Теж є спиртовий розчин - можна і порізи обробляти (як календулою) і додавати у воду для полоскання горла, в нас також таке добро завжди є в аптечці