Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    а можна у вас попросити лінк на цей візок? фото зі сландо?
    нам дуууууже треба до нього колесико.. може якраз
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    це стандарт для більшості тростинок, але вони витримують більше.
    Юлька докатувалась в джеобі простенькій, важила тоді 17 кг, нормально.
    Андрій з 13 кг і до 17 кг їздив в перезі сі + я ще могла заїхати на базарчик, кошик загрузити, і теж все супер. Я ше перегу тримаю на наступне літо, бо можливо десь колись він захоче нею переїхатись. А він буде вже 18 кг точно, бо зараз 17,5.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    і я хотіла тростинку, поки не довелось повезти старшу в одній тростинці. це був якийсь жах. мені значно легше в нашому танку Квінні Фрістайл 4, який важить 16 кг, ніж в тій тростинці. керувати нею - просто жах, їде куди хоче, однією рукою ніяк не вийде покерувати. корзина маленька - дощовик ледве впхаєш - відповідно сумка ще на плечі, в транспорт треба заносити, бо заїжджати не виходить. коротше я впріла з тою тростинкою і більш не хочу. добре, що не купила, а спочатку попробувала її в реальному житті.
     
  4. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    і я хочу тростинку ,але гуляти нормально в ній планую на літо ,а на теперішній період хочу на закупи ,в поліклініку ,на такі маленькі і термінові відстані. Але не знаю, як обрати, на що звертати увагу?
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    а куди продукти складати? корзини ж майже нема.
    рюкзак.
     
  6. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    на такі об'ємніші закупи їздимо з чоловіком ,то берем возик ,а малу в рюкзаку за тяжко носити, а у возику з маркетів не дуже хоче сидіти.
    В поліклініку ходимо з рюкзаком, але деколи бувають трафунки, що треба і памперс мати ,і серветки, і мед книжку постійно носимо з собою, і пеленку. Треба тоді брати торбу, з тростинкою простіше.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Рюкзак маємо. Але от на Миколая їздили в гості до моїх батьків - поносивши Влада 3 дні в рюкзаку (по 1 годині і більше) я терміново захотіла тростину. Вааажко - малий важить понад 14 кг + одяг і якось рюкзак мені так сковує рухи (коли дощ і вітер Влад за спиною сидіти не хоче, а спереду його нести я вже не даю ради).
    Для щоденних прогулянок ми вже більше року маємо Geoby C879C-X-R350

    Я ним задоволена і продавати поки не збираюся. Але брати його з собою в маршрутки і міжміські автобуси (а ми їдемо кудись майже кожний місяць) практично не реально, бо складений займає досить багато місця, та і важить більше 12 кг .
    Та навіть банально в центр переїхатися прогулятися - щоб їхати нашим візком терба чекати "великий" 47А, в звичайну маршрутку не вліземо, а від тягання малого на собі я щось перестала кайфувати десь місяці 4 назад - коли його вага "перевалила" за 12 кг :girl_crazy:
    Чоловік теж стогне "нащо тобі той візок, маєш один і досить", але після крепотури на минулих вихідних я тепер точно шукатиму тростинку. :)
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В звичайний "Богдан" ви і з тростиною не влізете. Тобто спробувати можете, але то з розряду "ну його наф..г таке гуляння". Хоча загалом тростина мені потрібна на весну-літо-осінь, жодних проблем з керуванням, заїжджанням в автобус-тролейбус, носінням по сходах в мене не було, не розумію, чому в Almariel такі враження склалися. Взимку пхати туди дитину в куртках-комбезах я би не радила. В нас Еспіро Метро.

     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Зі складеним візком? А чому?
    Та я просто купити зараз хочу, а їздити з весни планую :)
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Тому що в вас буде в одній руці складений візок (не думайте, що це є суперкомпактна річ типу сумочки:)) вагою 8 кг, за іншу руку буде мала дитина, яку треба підняти-посадити-потримати. Візок треба кудись пристроїти на час поїздки, в маршрутці єдине придатне місце - ззаду біля вікна. Візок в позиції "вертикально" не є стійкий (мій примаймні), горизонтально може комусь заважати. Тобто якщо реально дивитися на речі - краще чекати великий автобус зі спеціальним місцем для візків. Оте складання-розкладання-тримання в компанії з малою дитиною забере купу нервів. Плюс невдоволені пасажири, їх є всюди і завжди, навіть в великих автобусах, де впринципі візок їм не заважає.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ясно. Я, напевно, екстремал бо пару разів їздила навіть з нашим візком складеним у маршрутках (не переповнених правда) :)
    "А шо делать" - в одну руку візок 12+ кг, в другу Влад 14 кг (наш Джеобі складається-розкладається однією рукою і стоїть сам у складеному вигляді, але його треба ногами тримати під час руху щоб не покотився). Так що думаю з тростиною має таки бути легше, я ще планую потім чохли на колеса пошити щоб зменшити трохи кількість незадоволених пасажирів :)
    Ну і в міжміські Еталони і електрички тростинку запхнути реальніше.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    то мабуть, залежить яка тростинка і яка прогулянка. я не знаю, що то за тростинка була, але колеса передні в неї самовільно поверталися. а в транспорт важко, бо на деяких зупинках велика відстань між підлогою автобуса і асфальтом, а там корзина низька була: фактично не можна поставити передні колеса в автобус, а задні, щоб стояли на землі - їх треба зразу піднімати. ну але в мене ще ускладнення: сумка доволі важка + менша спереду ще примотана.

    в рюкзаку я теж носила десь до 11-12 кг, а далі вже не хотіла там сидіти. як буде з цим меншим пампухом, який зараз вже 8+ кг - буде видно, може теж тростинку захочу.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    нє, в мене "супер міні" чіко ехо, сласти легко, в маршрутку пхнути ні
    ще й не зафіксуєш в кутку складеному вигляді, маю з племінниць таке джобі, то його легше тарабанити
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    в нас Bebe benni izzy , то не тростинка, але малв тростинку і продала іі, купила замість неі іззі. легенька, із за того, що суцільна ручка, спокійно однією рукою везу, можна і зимою і літом іздити. Тип складання-книжка, але в маршрутці дуже зручно і сама стоіть, не треба притримувати. Візочок не продам, бо дуже його люблю)))) і може в спадок перейде для наступноі дитини

    Отправлено с моего SM-G900F через Tapatalk
     
  18. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ми мали еспіро ензо. вага возика десь 7 кг + дитина - виносила її на руках, не витягуючи з візочка (в автобусах часто їздили, звичайними "Богданами", бо інших на маршрутах в нас нема). купувала саме її, бо будинок без ліфта і треба було щось легке. каталися нею майже до 3 років. на зиму був трансформер іглезіна магнум, а на решту сезонів нам вона дуже підходила.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    питання. а ви реально можете підняти дитина+візочок? бо я не все візочок можу підняти обома руками за боки. і ще, чи то в мене таке щастя чи тільки моя дитина перевертає тростинку разом з собою?
     
  20. opel

    opel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В мене дитина важить 16кг, я беру нескладаючи візок з малою і заношу в усі маршрутки. Мені не зручно витягати малу, а потім тянути окремо візок і другою рукою малу запихати у маршрутку. Навіть коли в мене була пег-перего сішка( яку мала перевертала з собою), яка складається однією рукою я заносила візок з малою разом. Але то може я така гром-баба)))
     
Статус теми:
Закрита.