Відповідь: Виховання немовлят 100% коли Влад зробить якусь шкоду і я строго з ним поговорю - слухає і, надіюсь, робить висновки. з останнього - відбив випадково ногу у глиняної статуетки котика, я йому спокійно але строго розказала "що ти наробив, тепер киця без ноги, така негарна, як вона тепер буде без ноги, так не можна робити, треба акуратно". Малий стояв похнюпившись, слухав опустивши голову і мало не плакав, "проникся" коротше. А коли я зірвуся і гаркну на Влада - 0 реакції, він ані трохи не змінює свою поведінку, може тільки попищати чи покричати мені у відповіть, ніби змагається хто голосніше крикне Забирати фізично на другий кінець кімнати. Це втомлює, але що зробиш. В мене Влад впертий і шустрий хлопець - я отак могла його забирати по 10 разів, а він за секунду знов ліз до розетки. О, згадала щодо розеток - ми тепер повиймали з них заглушки, бо Владу подобалося їх виколупувати, не стало заглушок, усе - розетки стали значно менш цікавими
Відповідь: Виховання немовлят говорити - то добре. Але особливості нервової системи маленької дитини такі, що після "неможна" дитина, яка щиро вам повірила і постановила поправитись , ще на автоматі кілька разів зробить, а вже потім зупиниться. Не тому, що нечемна, а тому, що маленька. Немовлят треба забирати від небезпечних предметів. По дорозі пояснюючи, чому забираєте. Більшеньких дітей теж краще взяти і віднести в інше місце, аніж кричати
Відповідь: Виховання немовлят Не варіант, тим більше до дитини кількох місяців. Взагалі, я притримуюсь думки, що тут найперше треба в собі виховувати адекватну, нормальну реакцію на дії дитини. Бо крики-сварки вже до року, то що ж робити як дитині буде 2-3.... і справді буде вередувати чи істерити? Тому, дійсно забрати дитину з небезпечного місця, та й тисячу раз з одного і того ж місця не будете носити. Діти так швидко те все забувають, втрачають інтерес, бо знаходять щось новеньке))) Як буде щось видумувати заборонене, буду відволікати. Зараз моя доця страшно любить ритись в канцелярскій шухляді, нічого в тому не бачу поганого ( забрала все небезпечне, хай собі перебирає ручки-пенали). Раніше в фаворі була шафа-купе, викидала весь одяг, тиждень часу і вже їй той одяг не цікаво, акуратно возить лише двері))
Відповідь: Виховання немовлят Ми для свого максимально підготували простір (ми з вами одного віку майже) , щоб було все можна, якщо щось таке небезпечне - то страхую-контролюю - і так швидше він на інше переключається, аніж якщо забирати, ну або і забираю, якщо вже зовсім щось таке критично небезпечне - дитина ж повинна пізнавати світ, думаю в такому віці немає "не можна", а трошки пізніше буде розуміння "не бери/не лізь бо це зробить тобі боляче" - отаке виробиться в дитини власне внутрішнє "не можна", нашого ж вони зараз не зрозуміють.
Відповідь: Виховання немовлят Все б нічого, аби не робота. Хотілось простого рецепту, щоб не розосереджуватись на всі боки. У мене й так все можна, окрім дротів.
Відповідь: Виховання немовлят Наша малеча з 6,5 місяців повзає, ми теж підготували їй простір, забрали небезпечні предмети, а дроти чоловік позаганяв в плінтуса, або поховав в тубуси (найбільшу кількість під компом), ще біля ноута є один провід - -вона як його бачить, летить як скажена, як відомо, що все що "не можна" стає пильним об"єктом дитинки. Коли я говорю строгою інтонацією, мала починає плакати з образою в очах...намагаюсь обережно з тою педагогічністю)))просто забираю її в іншу кімнату, але в тій маленькій дупці реактивний двигун...
Відповідь: Виховання немовлят і в нас також((( зараз в нас така фішка - обривати штори і тюль. я тільки відвернусь, а він так хитро бігом біжить і гоп - зірвав, і мама отак по 6раз на деньїх зачіпляє. А чоловік каже - не звертай уваги, я спробувала і ...він став, в руки взяв штору, подивився на мене, а я не кричу, не біжу до нього і він відпустив і ... пішов. А от з гарячим каміном ніяк не доходить, навіть попікся одного разу легенько, я вже і кажу "пече", і видно, шо він то розуміє, а руки далі пхає((( ---------- Додано в 09:13 ---------- Попередній допис був написаний в 09:09 ---------- ооо,а мій Ромчик навчився на нашого кота махати пальчиком, шо він нечемний, і замість но-но-но", каже "дю-дю-дю". Ну, а найчастіше після моїх сварок на малого на якусь капость він так свариться зі мною)
Відповідь: Виховання немовлят Моє восьмимісячне чудо коли я кажу не можна - подивиться на мене; засміється і відповзе ( звичайео; не завжди). Таке мале а вже щось розуміє.
Відповідь: Виховання немовлят В мене хвилинка істеричного сміху. Забудьтеся. На найближчі рік-півтора це точно. Хочете спокійно працювати - беріть няню на той час. Десь в півтора років старшої я вже могла робити роботу, на якій треба сконцентруватися, але то вже прийшло певне роздвоєння свідомості: можу читати казку і паралельно рахувати щось в голові. Правда то є неправильно і дурного робота, бо дитина відчуває, що мама "відплила" і злиться. Зараз з двома можу робити щось, коли молодша спить, бо Юстинка впринципі непогано бавиться без мене і смикає лише кожні 5-10 хвилин ---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ---------- Моя теж так реагує, коли розуміє, що я справді забороняю. Коли думає, що то я собі бавлюся в заборони і не так вже воно й не можна, то регоче і далі робить своє.
Відповідь: Виховання немовлят шити тільки коли дитина спить. вашому дроти, мому голка-лапка. уявіть, що буває, якщо машинка не складена. концентруватися з дитиною можна тільки на дитині) всьо решта не прокатить
Відповідь: Виховання немовлят так часто? я думала в тому віці вже рідше))) мене та невідомість напрягає, от якби я знала яка дитина у любому віці) ))) в мене малий от зараз може бавитись 1-2 хвилини сам то трохи мозок відкипає, до того з дитиною мав бути нон-стоп контакт, щось ще крім приготування їжі встигнути було важко (взагалі от дивуюся, коли кажуть дитина маленька, треба щоб в мами на руцях постійно, а робота по хаті почекає.. ну більшість дітей новонароджених сплять годинку-другу самі, то можна щось зробити, а от коли як мій після року - годинку вдень спить а решту часу його треба забавляти постійно, 10 секунд вільних не було, оце вже челендж) а тут хтось хоче ще роботу робити)))
Відповідь: Виховання немовлят Ну власне я не газдую зовсім, чоловік на господарці. От і час для роботи.
Відповідь: Виховання немовлят Ну то не є напряжно. Спитає щось, покаже, що склала чи намалювала. Вже як хоче щось почитати чи гру побавитися разом, то тоді треба йти конкретно до неї на 20 хвилин. В мене їх двоє, навіть як не бавляться разом, то сперечаються за іграшки, капостять одна одній Я не втручаюся, якщо нема загрози здоров'ю)) та й взагалі я не переймаюся тим, що дитині треба кров з носа приділити якийсь там особливий час. Я завжди в зоні доступу, як щось дуже треба, то прийдуть, а решта часу бавляться як вміють.
Відповідь: Виховання немовлят Чим більше в житті цікавих вражень - прогулянки, сходити в гості, до себе покликати гостей, банально в магазин з мамою сходити, допомогти щось в міру можливостей (пірамідку з банячків, мисочок, кришечок, контейнерів поскладати, дати посолити, спеції насипати, дати рушничок повитирати мокрий посуд, таке всяке, що дитина може зробити і при цьому шкоди не зробить), пропилососити - тим простіше ))) Мама за компом - це магніт для дитини )))) Але почитати можу нормально - спочатку пробує книжку забрати, але потім розуміє, що не проходить і товчеться біля мене на ліжку або на підлозі з іграшками якийсь час. А взагалі, це великий плюс сімей, де дітей більше 1 - їм завжди є компанія )) ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ---------- Заховати треба так, щоб не дістав. Працювати з малою дитиною так само, як і коли її не було - це навряд. Хіба в дитини дуже флегматичний склад. Пріоритети розставте. Не варто ще довго чекати самостійності від дитини. Мої можуть себе якийсь час зайняти. Але мама їм ще часто потрібна.
Відповідь: Виховання немовлят А я не можу, юо книжка для них ще сильніший магніт, ніж комп. Ех. Зате можу повишивати.
Відповідь: Виховання немовлят я теж, але якщо хочу чиєїсь уваги то буде істерика-сирена доти, доки не приділять, ніякі відволікання не діють ну і ще буквально недавно то було що 5 секунд навіть коли почав бавитися ніби сам то за кожен рух істерика.. то йому форма в сортер не лізе, то не може розєднати цілісне)) то в книжці пазл з картинки знявся, а більше не знімається (треба трьохрівневі) я помітила що враження впливають але ефект в нас дужне нетривалий могли троє активно побавитись з ним 20 хв, а він потім сам 15 секунд (це після року) а до року то він був капітан коробля, а кораблем були мама чи тато))) ну але в нас ще інші фактори впливу, я вже їх вивчила і стараюся коригувати
Відповідь: Виховання немовлят Я теж маю певний відсоток таких дітей )))) Спокій, мамин спокій -це ключ )))) Є речі, які ми не можем змінити, тоді змінюєм ставлення до цих речей )) Мені допомогли 2 речі. 1 - уявити, що такою дитина буде завжди, що це такий характер. 2 - уявити, що це я така дитина. Яка реакція батьків була б для мене найкращою?
Відповідь: Виховання немовлят нє, мені перше не підходить, надія на позитивні зміни не вмирає а от друге виручає деколи