Домашня економіка.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем AilataN, 16 Жовтень 2011.

  1. AilataN

    AilataN жива

    В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід.
    Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо).
    Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п?
    В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає!


    Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Домашня економіка.

    така кава найсмачніша, але враховуючи, що я прокидаюсь година 5-5.30 і зразу повзу на кухню робити каву, то через тиждень мені сусіди почнуть задавати нескромні питання:girl_crazy:
     
  3. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    У нас теж іде багато кави, купуємо галку експресо(міцна) або гердан, ще подобається Банк кави. Мрію про свіжозмелену щоранку, але поки нема на чому молоти (((
     
  4. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Домашня економіка.

    Мені підходить звичайна Гердан від Галка,деколи можу купити Каву зі Львова(особливо файна їх Вірменська,дуже міцна)
    ще влітку купляла таку(жовту),теж непогана за свою ціну
    [​IMG]
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    ОЙ, дівчата. Дякую! Знову спробую перейти на Галку або Каву зі Львова.
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашня економіка.

    У "Близенько" бачила червону ікру по 40 грн ( 120 грам). така сама в іншому магазині 78 грн. Може то купити? Пишуть, що кількість обмежена..
    Може хто вже пробував?
    Яблука в тому ж магазині по 4 грн ( українські)
     
  7. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Ви впевнені, що то ікра?)))) Я б, наприклад, не наважилася таку їсти)
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Домашня економіка.

    де? здайте точку будь-ласка.
     
  9. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.


    де саме, підкажіть і яка ціна на сьогодні? Минулорічч купляла за 250 грн ( це в знайомої оптова ціна була).
     
  10. Artemida

    Artemida Well-Known Member

  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Я останнього разу теж іі купила, бо була в шоці від цін на каву. Як на мене, досить непогана кава. Буду і надалі іі брати, та й ціна низька.
    А яку в зернах краще брати, щоб і не дорого і смачно? Згадала, що маю кавомолку і не користуюсь.
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Про цукерки. Я не любитель солодкого, але вчора купувала для малого в садок. Відкрила я для себе магазин "Реліквія". Він на Батальній, але ще десь є, це типу міні-мережа. Магазин такий собі -- "радянське сільпо", мішки з мукою-цукром посередині. Але цукерк реально дешевші і дуже свіжі. Наприклад, купувала шарм по 69 гривень (тоді як в Метро по 89). Причому, в роті просто тане. (Бо я раз купила цукерки на трасі -- в якомусь сільському магазині, теж "шарм", то він, як пластилін був, фу). І інші цукерки реально на 15-25 гр. за кілограм дешевші
     
  13. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Я брала робусту від галки (там 500 г пачка/25 грн. в рукавичці було), її люблю більше дати, бо вона більш гіркіша/в.язкіша, а вже до неї компоненти з ін. видів кави (арабіки і усілякі там з присмаками), то брала в Ашані (орієнтовно ціна від 130 грн/кг і вище) до 100 г на пакетик, то ще на 40 грн. набрала щось 4 види. В кофемолку порцію кави закидаю столовими ложками (то така моя мірка, може хто на око), робусти 2 і ще 1 іншой кави або трохи більше ... (по смаку все регулюється).
    Ще купувала і на роботу навіть в Рукавичці їхню каву (як то сказати, типу від їх бренду Кухарочка/Рукавичка, 250 г/від 19-23 грн. було), то ціна / якість мені підходили. Але останнім часом (от пару раз попадало, може так співпало, може вже зіпсулась ?) вона якась перепалена, але загалом була не погана.

    ---------- Додано в 13:10 ---------- Попередній допис був написаний в 13:07 ----------

    Біля мене теж є Реліквія - магазин бомба, є усе від алкоголю, памперсів, кремів, паст, плинів, молока ,,,,, бакалії. З їжі не все беру, але хімію, алкоголь .... там купую вже роками, значно дешевші ціни ніж у ін. магазинах/маркетах + завжди великий обіг товару, не залежується, за рахунок постійних черг/попиту.
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Домашня економіка.

    Це добре, що ті продукти, що ви купуєте є дешевші, але, не розслабляйтесь. Бо я так спочатку гребла там все, що мені потрібно було і особливо не задумувалась про ціни. А потім попалась на Рошенівському маці і на шампуню Head & shoulders. Цукерки значно дешевші були в звичайному магазині, як і шампунь, зрештою. Тому я тепер уважніша.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    може одиничний випадок. Загалом там все дешевше. Особливо молоко-кефр-сметана-масло. Але я, напркилад, не можу молочку там купувати. ну ДУЖЕ вона мені смердть хімією... У мене таке враження, що від промислового відділу весь магазин пропитується тими запахами. Чоловік каже, що я вигадую, що типу в арсені теж всі продукти в одному разом і шо нічим той кефір не тхне. а мені тхне....
     
  16. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    Тут спробуй, тільки трохи розслабився і вже все .... :moskali:
    Звісно все вибірково, там прямо так без розбору не беру ... Я той магазин знаю ще з далеких часів 2000 року, коли самий перший його склеп відкрився на вул. Науковій ...., то там було всього-різного-польського-і не лише .... тоді то ще так не було тих товарів багато і всі в одному місці ... Згадалось ...
    А ще мені зараз подобається оті стихійні приватні машинки з польськими і німецькими товарами, що по дворах під домами торгують. Теж можна дещо ціна/якість розумне надбати. Але я такі виїздні склепи біля дому не маю (не їздять туди), то хіба в обідній час на роботі користаю.
     
  17. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Домашня економіка.

    В магазині М`яско є фарш курячий по 23грн, свинний по 38грн. Продавчиня казала, що файний. Хтось брав?
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    це не з філе...якось брала на котлетки, то чоловік сказав більше такий не купляти......
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Домашня економіка.

    ніколи не купую готвих фаршів, але зараз мова не проте. Логічно: куряче філе коштує по 54 грн за кілограм. Як добрий фарш може коштувати 23? Хай у нього ідуть обрізки, які дешевші, але все-рівно по 23 він не вийде. Значить- додаються шкурки плюс те м яско, яке вже втратило кондицію.. Так само із свинним. А ще врахуйте, що перед тим, як на фарш молоти, м ясо, його рідко де миють . На фарш можна брати лише те, що при тобі мелять ( як є в магазинчику "Фермерське м яско" на критому ринку на Південном- де ти купуєш м ясо, що тобі потрібно, його при тобі миють і при тобі просто пропускають через м ясорубку. Але там і вартість фаршу виходить по ціні купленого шматка м яса.
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Домашня економіка.

    приплюсуюсь, ну не може фарш, шашлик чи ще щось готове коштувати дешевше за саме м'ясо нехай обрізки, а робота ще плюсується, страшно уявляти, що за фарш, краще купіть собі обрізків і зробіть самі
     
  21. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Домашня економіка.

    100%
    Нещодавно в магазині біля нас побачила заморожені млинці, не фабричні, а домашні(або хтось здає або власники роблять), ціна з сиром 24 грн/кг, з м"ясом по 35-36 грн/кг.Ще є вареники(24-26-28) та пельмені (46-50грн/кг). Ну вареники і пельмені ще пів біди, а от млинці.:girl_crazy:Як можуть млинці з м"ясом коштувати стільки якщо в них м"ясо по 60-70 грн/кг.Думаю що там весь неліквід пхають(вже не товарного вигляду м"ясо та напевне сир в пачках який не продався чи що...)