В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. така кава найсмачніша, але враховуючи, що я прокидаюсь година 5-5.30 і зразу повзу на кухню робити каву, то через тиждень мені сусіди почнуть задавати нескромні питання
Відповідь: Домашня економіка. У нас теж іде багато кави, купуємо галку експресо(міцна) або гердан, ще подобається Банк кави. Мрію про свіжозмелену щоранку, але поки нема на чому молоти (((
Відповідь: Домашня економіка. Мені підходить звичайна Гердан від Галка,деколи можу купити Каву зі Львова(особливо файна їх Вірменська,дуже міцна) ще влітку купляла таку(жовту),теж непогана за свою ціну
Відповідь: Домашня економіка. У "Близенько" бачила червону ікру по 40 грн ( 120 грам). така сама в іншому магазині 78 грн. Може то купити? Пишуть, що кількість обмежена.. Може хто вже пробував? Яблука в тому ж магазині по 4 грн ( українські)
Відповідь: Домашня економіка. Ви впевнені, що то ікра?)))) Я б, наприклад, не наважилася таку їсти) Ми, мабуть, цього року обійдемося без ікри. Або якщо ще надумаємо, то купимо канадську, велику банку спільно з сусідами)
Відповідь: Домашня економіка. де саме, підкажіть і яка ціна на сьогодні? Минулорічч купляла за 250 грн ( це в знайомої оптова ціна була).
Відповідь: Домашня економіка. Я останнього разу теж іі купила, бо була в шоці від цін на каву. Як на мене, досить непогана кава. Буду і надалі іі брати, та й ціна низька. А яку в зернах краще брати, щоб і не дорого і смачно? Згадала, що маю кавомолку і не користуюсь.
Відповідь: Домашня економіка. Про цукерки. Я не любитель солодкого, але вчора купувала для малого в садок. Відкрила я для себе магазин "Реліквія". Він на Батальній, але ще десь є, це типу міні-мережа. Магазин такий собі -- "радянське сільпо", мішки з мукою-цукром посередині. Але цукерк реально дешевші і дуже свіжі. Наприклад, купувала шарм по 69 гривень (тоді як в Метро по 89). Причому, в роті просто тане. (Бо я раз купила цукерки на трасі -- в якомусь сільському магазині, теж "шарм", то він, як пластилін був, фу). І інші цукерки реально на 15-25 гр. за кілограм дешевші
Відповідь: Домашня економіка. Я брала робусту від галки (там 500 г пачка/25 грн. в рукавичці було), її люблю більше дати, бо вона більш гіркіша/в.язкіша, а вже до неї компоненти з ін. видів кави (арабіки і усілякі там з присмаками), то брала в Ашані (орієнтовно ціна від 130 грн/кг і вище) до 100 г на пакетик, то ще на 40 грн. набрала щось 4 види. В кофемолку порцію кави закидаю столовими ложками (то така моя мірка, може хто на око), робусти 2 і ще 1 іншой кави або трохи більше ... (по смаку все регулюється). Ще купувала і на роботу навіть в Рукавичці їхню каву (як то сказати, типу від їх бренду Кухарочка/Рукавичка, 250 г/від 19-23 грн. було), то ціна / якість мені підходили. Але останнім часом (от пару раз попадало, може так співпало, може вже зіпсулась ?) вона якась перепалена, але загалом була не погана. ---------- Додано в 13:10 ---------- Попередній допис був написаний в 13:07 ---------- Біля мене теж є Реліквія - магазин бомба, є усе від алкоголю, памперсів, кремів, паст, плинів, молока ,,,,, бакалії. З їжі не все беру, але хімію, алкоголь .... там купую вже роками, значно дешевші ціни ніж у ін. магазинах/маркетах + завжди великий обіг товару, не залежується, за рахунок постійних черг/попиту.
Відповідь: Домашня економіка. Це добре, що ті продукти, що ви купуєте є дешевші, але, не розслабляйтесь. Бо я так спочатку гребла там все, що мені потрібно було і особливо не задумувалась про ціни. А потім попалась на Рошенівському маці і на шампуню Head & shoulders. Цукерки значно дешевші були в звичайному магазині, як і шампунь, зрештою. Тому я тепер уважніша.
Відповідь: Домашня економіка. може одиничний випадок. Загалом там все дешевше. Особливо молоко-кефр-сметана-масло. Але я, напркилад, не можу молочку там купувати. ну ДУЖЕ вона мені смердть хімією... У мене таке враження, що від промислового відділу весь магазин пропитується тими запахами. Чоловік каже, що я вигадую, що типу в арсені теж всі продукти в одному разом і шо нічим той кефір не тхне. а мені тхне....
Відповідь: Домашня економіка. Тут спробуй, тільки трохи розслабився і вже все .... :moskali: Звісно все вибірково, там прямо так без розбору не беру ... Я той магазин знаю ще з далеких часів 2000 року, коли самий перший його склеп відкрився на вул. Науковій ...., то там було всього-різного-польського-і не лише .... тоді то ще так не було тих товарів багато і всі в одному місці ... Згадалось ... А ще мені зараз подобається оті стихійні приватні машинки з польськими і німецькими товарами, що по дворах під домами торгують. Теж можна дещо ціна/якість розумне надбати. Але я такі виїздні склепи біля дому не маю (не їздять туди), то хіба в обідній час на роботі користаю.
Відповідь: Домашня економіка. В магазині М`яско є фарш курячий по 23грн, свинний по 38грн. Продавчиня казала, що файний. Хтось брав?
Відповідь: Домашня економіка. це не з філе...якось брала на котлетки, то чоловік сказав більше такий не купляти......
Відповідь: Домашня економіка. ніколи не купую готвих фаршів, але зараз мова не проте. Логічно: куряче філе коштує по 54 грн за кілограм. Як добрий фарш може коштувати 23? Хай у нього ідуть обрізки, які дешевші, але все-рівно по 23 він не вийде. Значить- додаються шкурки плюс те м яско, яке вже втратило кондицію.. Так само із свинним. А ще врахуйте, що перед тим, як на фарш молоти, м ясо, його рідко де миють . На фарш можна брати лише те, що при тобі мелять ( як є в магазинчику "Фермерське м яско" на критому ринку на Південном- де ти купуєш м ясо, що тобі потрібно, його при тобі миють і при тобі просто пропускають через м ясорубку. Але там і вартість фаршу виходить по ціні купленого шматка м яса.
Відповідь: Домашня економіка. приплюсуюсь, ну не може фарш, шашлик чи ще щось готове коштувати дешевше за саме м'ясо нехай обрізки, а робота ще плюсується, страшно уявляти, що за фарш, краще купіть собі обрізків і зробіть самі
Відповідь: Домашня економіка. 100% Нещодавно в магазині біля нас побачила заморожені млинці, не фабричні, а домашні(або хтось здає або власники роблять), ціна з сиром 24 грн/кг, з м"ясом по 35-36 грн/кг.Ще є вареники(24-26-28) та пельмені (46-50грн/кг). Ну вареники і пельмені ще пів біди, а от млинці.Як можуть млинці з м"ясом коштувати стільки якщо в них м"ясо по 60-70 грн/кг.Думаю що там весь неліквід пхають(вже не товарного вигляду м"ясо та напевне сир в пачках який не продався чи що...)