Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? "Інтерстеллар" - сподобався, хоч було кілька сцен, які б я врізала, бо сам фільм доволі довгий.
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? Я 2 рази на нього ходила. але я б нічого не врізала. Як на мене він знятий просто супер. Тепер раджу подивитись "космічну одісею 2001"
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? Джон Уік. Раджу подивитись тим, хто любить бойовики. Думати не потрібно, нічого фільм не вчить), дивишся і отримуєш задоволення від споглядання. Озвучка "поганців" також потішила, хто подивиться зрозуміє Саудтреки шикарні. Фільм мене зовсім не розчарував, можна сказати, що розраховувала на менше, а отримала більше. Помста, місиво, хочеться ще і ще. Ця роль для Кіану Рівза явно не буде визначною в кар'єрі, але мені він цій ролі сподобався. Подібні відчуття були після першої частини Швидкості. Моя оцінка 8-9 з 10, що для мене немало.
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? трохи офтопу хто станнім часом був в імаксі за білет в день народження, то дійсно може йти саме іменник чи може я в чоловіка позичити білетик. Я як ходила раніше то був листок просто виданий ну і його було важко ідентифікувати, де іменинник, а зараз як , хтось може вкурсі. Хобіти то не моє, та і незнаю як там гучні звуки мою дитину можуть лякати, я б на мультик пішла, шкода білетик пропаде, але як мене не впустять, то чоловік на Пінгвінів не піде точно
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? пригадую, що касир бере вашу клубну картку і ваш паспорт. Хто ходив на Хоббіта? Як враження?
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? ну це я теж пригадую, тобто чоловік купує квиток особисто , мене цікавить чи не буде проблем на вході в зал ? Я два рази ходила то вже не перевіряли нічого раніше
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? Я недавно мала дн, купувала квиток особисто за 3 дні до дн з своїм паспортом. Написала касир на квитку прізвище, ініціали , дату і рік народження. З квитком у кіно пішла свекруха, ніхто навіть не перевіряв. Здавалось би неділя , перша година ночі, спіть собі. Так ні, мені з чоловіком приспічило подивитись новий фільм " Великий уравнитель" /The Equalizer. В головній ролі Дензел Вашингтон. Фільм досить неординарний, динамічний. Сюжет розгортається досить передбачувано. Хоча кінцівка фільму досить нестандартна, як для американського фільму . Мені сподобався.
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? Цікавлять відгуки про "Хоббіта". Як вам взагалі фільм, і чи варто йти в IMAX ?
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? Ну це буде 3я частина трилогії, то йти тільки на цю частину не знаю чи варто. Ми дуже його любимо і підемо як тільки зможемо. Хлопці вже дочитують книжку, правда, кіно трохи не зовсім по книжці...
Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні? Я усі попередні частини бачила і книгу читала колись, тому звичайно піду))
Фатальна пристрасть - дуже хотіла піти, бо опис фільму гарний і в головній ролі з Джей Ло, але так розчарувалась ... зовсім не вартий перегляду фільм. Нуднуватий. На один раз і то до кінця не хочеться дивитись, бо й так ясно, як закінчиться... Не рекомендую.
"Гра в імітацію" - хороший фільм, цікавий, не видовищний (тобто такі фільми ми дивимося вдома а в кінотеатрі вибираємо щось з спецефектами). Дуже хороша гра акторів, не жалкую що подивилася, раджу!
Winter's Tale (Зимова історія) Побачили в онлайні нову стрічку і відразу захотіли подивитись - хороші актори, гарний опис.... Не дивіться цієї нудоти... фільм банальний, передбачуваний і не тримається купи. Нам з коханим зоооовсім не сподобався, витрачений час..
Були сьогодні на 50 відтінків сірого. Я книжку ще так і не прочитала(і то нічо, що муж її давним давно подарував)- то мені сподобалося. Кінець правда обірвали. Та сірий вертоліт там був самое оно))). Заради нього можна піти ще))). Я люблю вертольоти, ага).
Я процитую сама себе з сайту "кінолюбителів" що 50 відтінків Фильм - полный провал. Я, читательница классики, Кинга, Вонергута и другой приличной литературы, не постесняюсь признаться, что прочла 1-ю часть 50 оттенков. Книга - конечно далеко не шедевр, но заводит и цепляет. В фильме не показали ничего, что бы заводило или цепляло. Саундтрек - слабенький, операторская работа так себе... Но все бы это ничего, если бы не исполнитель главной роли, которому я ни на секундочку не поверила. Смотришь и ни капельки его не хочешь. Ну ни разу не доминант... Да что там доминант! Харизма отсутствует напрочь. Самый обычный слащавый дрыщ. Все моменты из книги, которые огли бы расскрыть суть (даже не сцены самих половых актов), а хотя бы идею взаимоотношений, описаных автором, удалены... И если хотите посмотреть что-то стоящее в про любовь, секс и необычные взаимоотношения, то пересмотрите 9 с половиной недель, 1986 года, там все это есть. Трогающее и торкающее. А Здесь нет. Ничегошеньки. Дешевая серийная мелодрамка
Я не читала книги. Та суть БДСМ вкратце там вполне передана. Наскільки я знаю- саме це в книзі і є головним. Так її позиціонують. Прочитаю книгу- мо щось інше скажу))).