Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    дівчата, чи хтось оплачував за садок через приват 24 ? ( треба разово) можете розказати кроковий алгоритм?
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Дитячий садок (3)

     
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Тут я з Вам не згідна, адаптація дитини по різному проходить, одні хворіють, інші плачуть, інші внутрішньо все в собі переносять - це доречі найгірший варіант. І якщо ця адаптація не відбулась, бо дитина в садок не ходила, то вона вона відбудиться у школі.
     
  4. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Не говорила я з нею, оскільки то прокол не однієї особи, я тут явно не в більшості, але зрозуміла, що це так званий "системно- режимний підхід" вони самі того не усвідомлюють, просто виконують свої робочі функції (
     
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    В мене старша ходила в садок з плачем, і постійними хворобами. За 1,5-2 роки до школи таки дитину з садка забрали. Пішла дитина в перший клас - і о чудо, ніяких хворіб, як в садку, не було.
    Цього року до школи пішла середня, яка в садку не була жодного дня. За перші півроку - 3 дні пропущено, і не через соплі/кашель.
    І так поспостерагівши і за дітьми знайомих, які не ходили в садок, я таки схиляюсь до думки - що "не ходив в садок - буде хворіти в школі" - це таки веееличезний міф, який чомусь всі повторюють як "Отче наш".
     
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Це не міф, а з практики, діти є різні і чому Ви думаєте, що якщо у Вас так без проблем з школою, а садок це хвороби і він нічого не впливає на адаптацію, то всіх потрібно гребти під одні граблі?
     
  7. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Написали оголошення, щоб всім манту зробили. Мені цікаво, чи можна зараз відмовитись від такого?

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
  8. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Раніше можна було відмовитись у письмовій формі. У медсестри мав би бути зразок відмови від щеплення.
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Під одні граблі, це коли кажуть, що якщо не відхворів в садку, значить буде хворіти в школі. А наспавді, це зовсім не правило. Бо так, діти різні, імунітет різний, і "адаптація" в садку не є необхідною умовою для того, щоб в школі не хворіти.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    У мене зараз багато знайомих, які цього або минулого року пішли в садок. І чомусь багато випадків, що садок діткам не йде: перша і головна причина - це затяжні хвороби; друга - неможливість адаптації дитини в психологічному плані (або постійні плачі, або ще гірше - якраз ота замкнутість дитини у собі), третя - вихователі старшого віку (реально в яслах виховательками є вже бабусі під 70), які просто чи вже не можуть, чи просто не хочуть займатися дітьми. Тепер по порядку, дівчинка однієї знайомої ходить (ну це голосно сказано ходить, скоріше час від часу буває) в садок уже 2-ий рік і місяць тому їй лікарі прямим текстом сказали забрати дитину із садка, бо на її здоров'ї це позначається катастрофічно (через часті отити дитина уже почала втрачати слух). У цій ситуації я розумію, що адаптація вже точно мала б пройти. Інша знайома цього року дала дитину в садок і знову ж таки змушена була зараз забрати, бо дитина з початку ходіння незчисленну кількість носила додому соплі, двічі перехворіла на бронхіт, отит, раз лежала в лікарні ще з чимось і ще вилізли деякі супутні проблеми у зв'язку зі зниженим імунітетом внаслідок такої хворобливості. Так, тут проходить адаптація, але я вже би теж не витримала, коли дитина стільки хворіє. Щодо психологічного комфорту, то перший тиждень дитина ходила із задоволенням, потім ця активна, життєрадісна дитина зовсім закрилася в собі і просто ні з ким в садку не бавилась і взагалі не хотіла брати участь у садочковому житті. Не знаю, де там собака зарита, але був якийсь інцидент, коли вихователь застосував у цілях виховання зовсім неправильний метод . Ще одна знайома і зовсім інший садок - забирає дитину садка, бо, окрім хворіб (за її словами, цьому сприяють самі вихователі, бо провітрювати кімнати взимку, коли на підлозі бавляться дітки,не є нормально) дитина замкнулася в собі.
    Я це пишу не з ціллю нагнати, як у нас все погано у садках, бо сама хотіла цьогоріч давати дитину у ДНЗ, а з метою самій розібратися, що у нас зараз твориться у садочковій системі. І я розумію, що багатьом діткам успішно йде садок (і це добре!), але оті негативні явища (хвороби, корупція в садках, невідповідне ставлення вихователів, убогість матеріальної бази садків і т.п.) мене просто вганяють в ступор. Для себе я вирішила, що таки добре, що ми цього року не потрапити в садок (знову ж таки через бюрократично-корупційні схеми). Нехай ми ще рік побудемо вдома, можливо, за той час і в нашому житті, і в житті країни, і в кожного голові щось зміниться. А як ні - то треба буде воювати із недобросовісними завідуючими, із лінивими вихователями, бо, мамусі, не таке має бути відношення до наших діток, до наших кровиночок. Дякую всім, хто дочитав до кінця.
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    оце читаю і жахаюсь, чи це я в іншому світі живу чи це справді реальність.
    Працюю вже 11 років в садочку, садочок державний, не великий, усі молоді вихователі. Маю правда вже старшу групу, то є одна дитина, яка часто хворіє, тяжко їй дається садок, імунітет мабуть слабкий, всі ж інші жодних проблем не мають, є вірусні хвороби, то хворіє половину групи, але так щоб одні і ті ж діти постійно....то ні. В ясла перших пів року буває часто, що дитина захворіла раз потім ще раз, але це тільки на початку, коли адаптується, потім проходить. Відповідно, за стільки часу, ще ніхто не забирав дитини з садка через те, що не адаптувалась і хворіла постійно, тому й дивуюсь. Ну але садки є різні і діти також і від батьків теж багато залежить, чи готові щось міняти, чи залишити як є....

    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

    Тицьніть мені де я говорила - якщо не відхворів в садку, значить буде хворіти в школі?
    я власне, говорила про адаптацію
     
  12. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Такого не помітила, ми здавали гроші на ремонт, купівлю іграшок. Батьки мають змогу подивитись на що потрачені гроші.
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    і в нас так. Правда, збирають трохи багато, але ж батьки погоджуються) А за ті гроші і меблі міняють, і ремонти роблять, бойлери ставлять.
     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, розкажіть яке приблизно меню на тиждень в ваших садках? бо мені вже реально набридло що рибні котлети 3-4 дні з п'яти (що є "мегакорисним" для дитячого організму :girl_devil:), чи є якісь норми як складати меню в садку, чи це вирішує лише завідувач садка?... бо я вже реально настроєна дзвонити в відділ освіти і питатись як то має бути.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Це все здебільшого від шеф-кухаря залежить, навіть при убогому виборі продуктів харчування може бути мень-більш. Я то не просто так кажу, повірте.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Хто вам сказав, що садочкові діти не мусять адаптовуватися в школі? це зовсім інакше вже життя і так чи інакше через шкільну адаптацію теж усі проходять.Я маю на увазі власне психологічну. Школа- це зовсім інше. І залежитьця адаптація не від садку, а від характеру дитини і від того, наскільки їй комфортно буде саме в конкретній школі саме з конкретним іншим колективом. Я аю приклад племіннички-першоклашки, яка в садку була 3 роки, але по натурі- дуже замкнута. Садка не любила.І в школі те саме, як і в садку-їй комфортно самій із собою.Паралельно вона ще ходить до музичної школи_ от там "її" стихія. У мене малий не був у садку, по натурі- інтроверт ( як і його двоюрідна сестричка :), але не було жодного дня якоїсь явної адаптації. Він просто потрапив у колектив, де йому було комфортно.
    Маємо теж товариша- абсолютно компанійська дитина, лідер, з 2 років без проблем в садочку. А в школі пішла така психосоматика, що вчителька перші півроку по кілька разів викликала батьків, щоб завчасно дитину забрали, бо як тільки та приходила в школу, починалися трабли то з животом, то з головою, то просто істерики на пустому місці. Школу, до речі, не любить до сих пір.
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Імхо легше забити на той садок.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    є Інструкція про організацію харчування у дошкільних закладах, де все розписано. І навіть з меню. Ось тут дивіться http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0523-06/page

    ---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ----------

    якщо є можливість так зробити, то багато не втратите :)
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Це продовження дискусії
    на тему надзвичайно поширено міфу, який немає нічого спільного з реальністю, ні до кого персонально. Це таке враження що це вже десь майже на рівні архетипу :girl_crazy:
     
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    трохи перечитала, але там не написано в якому вигляді мають були рибні чи м'ясні страви (я маю на увазі - смажені, тушковані...), просто мала каже що сьогодні була котлетка тверда, просто підозрюю що ці котлети роблять з консерв, а не з риби і процент риби я уявляю який, практично ніколи не дають рису чи гречки, я розумію що зараз вона дорога, але її і недавали раніше, а ще мала каже що дають вареннички, я питаю скільки - вона каже 4 і показує свій мізинчик (тобто такого розміру)
     
Статус теми:
Закрита.